Рубрика: Баскетбол

Прогнози на баскетбол від аналітиків prognoze.com.ua

Еслі ви є затятим шанувальником баскетболу, знаєте всіх гравців в обличчя і не пропускаєте жодної гри НБА, то можете легко на цьому заробляти. Таку можливість вам пропонує сайт Ліги прогнозів на спорт без будь-яких грошових вкладень або залучення сторонніх гравців. Все, що вам потрібно робити — ділитися досвідом з користувачами і писати ефективні прогнози на баскетбол.

Безкоштовні та платні прогнози на баскетбол

На сайті Ліги представлено дві категорії прогнозів, доступних гравцям. Тут ви знайдете розділ з безкоштовними матеріалами, які публікують досвідчені експерти для ознайомлення новачків в беттінг або для проходження модерації системою. Оскільки наш принцип роботи кардинально відрізняється від того, як працює букмекерська контора або аналогічні сервіси, ми намагаємося максимально убезпечити від обману учасників спільноти. Кожен новий аналітик проходить автоматичний конкурс прогнозів перш, ніж його допускають до публікації платних аналітичних даних.

Ми не гарантуємо, що всі до єдиної ваші ставки на баскетбол виявляться профітних, оскільки це неможливо. Перш ніж читати безкоштовні або платні прогнози на спорт враховуйте таку специфічну особливість беттінга, як непередбачені обставини і заминки в ході гри, які можуть докорінно змінити хід подій того чи іншого змагання.

Як вибрати кращі прогнози на баскетбол?

Однак відмінна новина полягає в тому, що холоднокровні прогнози від професіоналів істотно піднімають ймовірність вашого виграшу. Прогнози на спортивні матчі від аналітика складаються тими Каппера, які давно і успішно займаються беттінга або тільки недавно відкрили в собі талант прогнозиста. Вони надають об’єктивну інформацію для гравців, яка дозволяє і прогнозистів, і вам отримувати додатковий прибуток. Емоції і ставки на матчі без чіткої стратегії, на жаль, не забезпечать вам навіть малої частки успіху. В такому випадку ваші ставки на спорт або виграють, або програють. Шанс становить 50/50.

0

«Олімпіакос» — «Панатінаїкос»: поквитатися за розгром

Олімпіакос — Панатінаїкос. Прогноз на матч А-Ліги (11.06.2017). У четвертому матчі ПАТ виграв 71:58. Плюс тринадцять в грецькому дербі — це розгром. У вирішальному поєдинку у «Олі» є всі можливості поставити жирну і ефектну...