Рубрика: Бонуси та акції

Досвідчені гравці — клієнти букмекерських контор, які отримують від ставок стабільний дохід. Ставки є джерелом заробітку і для букмекерів, тому вони намагаються залучити нових гравців і заохотити постійних клієнтів. Для цих цілей розробляються програми лояльності, проводяться акції, пропонуються бонуси за виконання певних дій. Для гравців, які тільки планують зареєструватися в одній з букмекерських контор, або вже регулярно грають відразу в декількох, важливо володіти такою інформацією, щоб не упустити свою вигоду. На нашому сайті представлені найкращі актуальні бонуси букмекерів 2017. Вам не потрібно заходити на різні букмекерські сайти в пошуках вигідних пропозицій, ми вже виконали цю роботу за вас і відібрали найцікавіші та привабливі бонуси букмекерів для Росії від надійних БК з високим рейтингом.

Види бонусів букмекерських контор

Існують постійно діючі бонуси і обмежені за часом акції, подарунки для нових клієнтів і програми лояльності для постійних активних гравців:

 • бонус при реєстрації — при відкритті депозиту на рахунок гравця зараховується певна сума, яку можна витратити на ставки. «Вулканставка», наприклад, пропонує бонуси за перші 3 депозиту;
 • акції, протягом яких бонус за реєстрацію в кілька разів більше звичайного;
 • бонуси за відкриття нового депозиту в певний день тижня;
 • грошові бонуси за ставки на певні події або на будь-який матч;
 • бонуси у вигляді безкоштовних ставок (фрібетов) на додаток до основної ставки;
 • конкурси з розіграшем бонусних ставок і цінних призів;
 • бонуси та акції для тих, хто програв: страховки певних категорій ставок або кешбек на програш депозиту (певний відсоток програної суми повертається).

Переваги програми лояльності

Якщо бонусом при реєстрації можна скористатися один раз, а конкурси та акції через деякий час закінчуються, то програма лояльності — це джерело стабільного додаткового доходу, можливість отримувати за будь-які свої ставки на спорт бонуси. Такі програми існують у багатьох букмекерських конторах і діють схожим принципом:

 • відсоток від кожної зробленої ставки, яка виграла чи програла, надходить на бонусний рахунок;
 • за ставки на деякі події нараховується більше балів;
 • у міру накопичення бонусних балів статус гравця підвищується, при переході на новий рівень йому нараховуються реальні гроші або надається фрібет, сума з кожним рівнем збільшується;
 • деякі програми передбачають додаткові привілеї: релоад-бонус (за кожен новий депозит нараховується певний відсоток від його суми), кешбек, відсоток яких збільшується в міру зростання статусу.
0

Фрібет 1000 гривень від Паріматч

Одна з лідируючих компаній російського букмекерського сегмента Паріматч вводить фрібет-бонус для всіх нових клієнтів. Цей бонус дозволить новоприбулого клієнту зробити першу ставку абсолютно безкоштовно за рахунок букмекерської контори, і вже якщо пощастить, то навіть...