Фрібет 1000 гривень від Паріматч

Одна з лідируючих компаній російського букмекерського сегмента Паріматч вводить фрібет-бонус для всіх нових клієнтів. Цей бонус дозволить новоприбулого клієнту зробити першу ставку абсолютно безкоштовно за рахунок букмекерської контори, і вже якщо пощастить, то навіть підняти непогану суму. Витягнути щасливий квиток можна шляхом простої реєстрації на офіційному сайті БК в період з 1-го червня по 31-е число цього ж місяця.

Бонусом настільки нескладних дій стане можливість отримати 1000 грн, які гравець може інвестувати в першу ставку. Потрібно уточнити, що дану суму не можна розподіляти більш ніж на одну подію. Давайте розповімо про умови більш детально:
Parimatch

Умови акції

  1. Для отримання бонусу потрібно зареєструвати свіжий аккаунт на parimatch.com. Не намагайтеся обдурити систему, після реєстрації Вас чекає стандартна церемонія ідентифікації особистості;
  2. Чи не полінуватися зайти на ресурс action.pm і залишити там заявочки;
  3. І найприємніший пункт — отримати заслужену винагороду в розмірі 1000 грн. Бог створив землю за сім днів, а Ваша заявка буде оброблятися всього п’ять, після чого на особистий рахунок прийдуть бонусні кошти, якими Ви можете розпоряджатися як душа забажає — хочете ставте на півфінали ЧС, а хочете дочекайтеся фіналу, який пройде чотирнадцятого числа. Але не варто забувати про те, що існує також умова виведення заощаджень в разі успішної ставки, подія потрібно підбирати з коефіцієнтом не менше, ніж 1,5.

Цілком справедливе умова, бо ставка на коф поменше може бути шкідливим як для БК, так і для гравця. Якщо перераховані вище склепіння правил не будуть дотримані протягом двох тижнів з момент, коли на рахунок прийшли 1000 грн, то з вашого ігрового рахунку буде списана сума дорівнює розміру суми бонусу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *