Розкрутка рахунку в букмекерських конторах — «халява» або обман

У світ беттінга новачки і професіонали приходять з чималим банком, адже тільки в такому випадку можна розраховувати на стабільний щомісячний відсоток, з крихітним же бюджетом одинично «зірвати куш» вдається лише позаземним щасливчикам. А як відомо, там, де крутяться великі суми, завжди знайдуться ухіщрённие шахраї з пропозицією скористатися послугами гуру-прогнозистів, і мало не ясновидців, готових взяти під свій контроль ваш рахунок в букмекерській конторі, а разом з ним і кровно нажиті. Подальші дії зловмисників вже не потребують висвітлення.

Загальна характеристика

Схема з першого разу проста і не викликає сильних підозр, адже заволодівши логіном і паролем власника, аферист вивести кошти зможе лише на реквізити, прив’язані при реєстрації цього самого аккаунта в онлайн-конторі, однак про це трохи пізніше. Якщо розглядати ситуацію з позиції довірливого гравця, то порядок дій «Каппера» виглядає наступним чином:

  1. Отримання доступу до рахунку
  2. Ставки виключно на впевнені події
  3. «Вихід в плюс» по закінченню певного часу
  4. Розподіл прибутку між гандікапером і його клієнтом

Якщо говорити простою мовою, то умовний школяр під виглядом грамотного фахівця в галузі прогнозування, маючи в своєму розпорядженні небаченим раніше кількістю чужих грошей, ставить ва-банк щотижня на перемогу улюбленого «Спартака». За умови того, що московський клуб «на ходу», то нічого не підозрюючи жертва повинна отримати гарантований відсоток від чистого прибутку.

Вигідна схема, як для одного, так і для іншого, чи не так? Але виникає закономірне питання: чому настільки успішний прогнозист возиться з чужими рахунками, а не «розкручує» свій? Відповідь найчастіше один: мабуть, втрачати власні накопичення горе-Каппер не має наміру.

Види «розкруток»

Витончені уми в прагненні швидкого збагачення здатні на все. Якщо колись успішні схеми застарівають, терміново необхідні нові. Розглянемо одні з найбільш ходових.

«Перелив»

Збагатитися за рахунок коштів на вашому ігровому балансі, не вивільняючи при цьому ні копійки, здається неможливим. Однак за допомогою «вилок» зловмисникам зробити це вкрай просто.

«Вилки» — ставки з протилежним результатом одночасно в двох букмекерських конторах на ідентичне подія за завищеними коефіцієнтами через неузгодженості онлайн-контор. Підсумок — гарантований прибуток.

Приклад. У БК №1 перемогу Кличка пропонують «взяти» з коефіцієнтом 2.1, в БК №2 на поразку того ж боксера «дають» ті ж 2.1. Ставка по 100 рублів на кожен результат в будь-якому випадку принесе 10 рублів прибутку.

Таким чином на своєму рахунку шахрай розміщує одну ставку, а на чужому — протилежну. Тепер можливі два варіанти:

Перемога на своєму акаунті. Шахрай «виходить в плюс», а гроші на другому рахунку згоряють.
Перемога на акаунті жертви. Псевдо-Каппер отримує свій заслужений відсоток від чистого прибутку, далі ставки тривають по тій же схемі до результату в пункті 1.
«Мультікаппер»

Заволодіваючи управлінням декількох рахунків різних жертв, спритник розділяє їх, наприклад, на три групи. Вибираючи певну подію в лінії, він «заграє» три результати серед всіх груп: в першій ставить на перемогу однієї з команд, у другій — на нічийних результат, у третій — на поразку. У підсумку, два клієнта втратять свої заощадження, а щасливчик або переведе прибутковий відсоток шахраєві, або продовжить з ним співпрацю аж до першої невдачі.

Виведення грошей

Метод найпростіший і не вимагає ніякої спритності. У разі з самого початку не прив’язаних до ігрового балансу реквізитів, злочинець оформляє висновок на ту ж платіжну систему, з якої виконувалося поповнення, при цьому змінюючи дані на свої.

Чесний «авось»

Каппер, розраховуючи на удачу, свідомо не має на меті обібрати вас. Він дійсно намагається аналізувати і прогнозувати спортивні події, але результат, як правило, один. Подібна стратегія була описана вище на прикладі ставок на московський «Спартак».

Варіантів наживи на довірливих Беттери багато, тому навіть той факт, що вивести кошти можливо тільки на прив’язаний до вашої банківській картці рахунок, не зупинить жодного хитрого і навіть початківця шахрая.

Ставлення букмекерів до «розкрутці»

У правилах кожної онлайн-контори можна знайти пункт, який обумовлює використання рахунку третіми особами. Нижче — витяг з положень найбільшого британського букмекера William Hill:

legkie-den-gi-na-sportivny-h-stavkah-doveritel-noe-upravlenie-schetom
Подібні сервіси настійно не рекомендують передавати права доступу до аккаунту стороннім, а в разі чого, мають право на блокування вашого рахунку. Тому відповідальний за збереження коштів тільки сам гравець, добровільно погодився поділитися власними вкладеннями з незнайомцем.

Професійні «розкручування» — міф?

На подив існують і справжні професіонали прогнозування, що працюють в області беттінга протягом десятиліть. Однак в рунеті їх вкрай складно знайти. І якщо ви таки маєте намір надати кому-небудь доступ до своїх коштів, упевніться, чи відповідає Каппер наступними пунктами:

не афішує і не рекламує свої послуги
працює виключно з великими сумами

не гарантує багаторазового збільшення банку

не вимагає передоплати або додаткових коштів

свій відсоток від прибутку запросить тільки після виведення грошей з БК

в ідеалі складається і підписується договір

У різні фінансові ситуації, звичайно, потрапляють люди, але ризикувати великими сумами варто лише в безнадійних випадках, коли звернутися більше немає до кого.

висновок

Уявімо ситуацію, де замість вашого рахунку в букмекерській конторі — банківська карта з усіма грошима, включаючи накопичення, кошти на харчування, житло і «чорний день». Жодна людина свідомо не вийде в найближчий провулок і не подарує цю карту випадковому перехожому. Так чому ж багато ведуться на прийом так званого довірчого управління рахунком? Благодійність — справа найдобріша, але не в таких обсягах варто жертвувати, та ще й людям, в грошах гостро не потребує.

Якщо ви вирішили зв’язатися зі спортивними ставками і витягувати з цій сфері відносно стабільний дохід, то покладатися варто тільки на себе. Доведеться витратити чимало часу, вчитися працювати з інформацією, ретельно аналізувати і приймати рішення. А міркувати про безтурботне заробіток, можна, вклавши вагомі накопичення в щось більш надійне (наприклад, в банк), ніж в процвітання шахрайства.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *