Секрети букмекерських контор і тоталізатора

У кожного свої секрети. Секрети букмекерів обходяться гравцям в копієчку. Все, що потрібно знати про ставки, щоб не потрапити в пастку тоталізатора.

Секрети букмекерських контор: чому букмекери завжди у виграші

Букмекерські контори дають можливість гравцеві зробити ставку на спортивну подію. Виграв, красень, отримай свій виграш. У чому ж тут підступ? Чому навіть ті гравці, які успішно вгадують результат більшості подій, виявляються ні з чим?

Все просто. Для того, щоб грати в плюс, необхідно не тільки розбиратися в спорті, але і стежити за станом свого гаманця. Таких людей дуже мало і букмекери про це знають.

Якщо неправильно розпорядитися фінансами і на програшне подія завантажити хату, можна відразу позбутися всього. Це одна з причин чому букмекери в плюсі. Друга — маржа і грамотно складена лінія. Багато любителів не приділяють належної уваги коефіцієнтами. А даремно. На довгій дистанції таке ставлення може зіграти злий жарт.

Секрети тоталізатора: так чи важлива маржа

Наявність маржі — головне доданок успіху букмекерських контор. Це їх секрет Полішинеля. Фіксована прибуток букмекерів безпосередньо залежить від правильно складеної лінії. Завдання гравців — стежити за котируваннями контор і ставити там, де це вигідно.

На пальцях. Ви поставили 10.000 рублів на перемогу Команди А з коефіцієнтом 1.85. Ставка пройшла. Прибуток — 8 тисяч 500 рублів. А в інший бк на це ж подія давали 1.7. Різниця — 1.500 рублів. А якщо зробити десять таких ставок? Ось і весь секрет.

Зазвичай маржа букмекерів коливається в межах 5% — 15%.

Секрети ставок на спорт: як вийти в плюс

Для того, щоб вийти в плюс, потрібно взяти шпильку і колоти себе в тих випадках, коли захочеться відійти від обраної стратегії, яка приносить прибуток. Жадібність і бажання легкої наживи — погані товариші професійного гравця.

Щоб реально заробляти на ставках, а не грузнути на одному і тому ж місці, потрібно всього 2 речі: вміти правильно скласти прогноз і контролювати свої фінанси.

Секрет простий, але для багатьох завдання нездійсненне. Людська природа така, що хочеться всього і відразу. Але краще синиця в руках. І стабільний дохід. Чим можливе фіаско. Грайте з розумом і не забувайте про інтуїцію.

Секрети букмекерів: порізка максимумів і не тільки

Ні для кого не секрет, що для деяких бетторов, успішна низка ставок на спорт закінчується обмеженнями з боку букмекера. Більшість буків розумно урізують розмір максимальної ставки тим, хто їх регулярно обігрує.

Щоб не розчаруватися в Букмекери, потрібно уважно ознайомитися з його правилами і почитати відгуки. А краще — огляди. Є кілька букмекерських контор, які не ріжуть максимуми навіть найщасливішим. Найчастіше це головний секрет популярності цих букмекерських контор.

Секрети ставок на футбол: як треба і не треба ставити

Секрети ставок на футбол криються в самій грі. Футбол — це один з найбільш непередбачуваних видів спорту. І виграш, як правило, більше, якщо точно вгадати результат події. Але це все лірика і математика. Ось кілька секретів ставок на футбол, які потрібно пам’ятати завжди.

Ставити треба — з урахуванням статистики, очних зустрічей (якщо пройшли недавно), мотивації команд, травм і довжини лави. Зважити потрібно все за і проти. Тільки потім робити ставку. Іноді слід звернути увагу на погоду і стан поля. Наприклад, в матчах між лідером і аутсайдером поганий стан газону і злива підуть на користь останнім.

Не треба ставити — навмання, за порадою дядька Васі або в стані ейфорії. Секрети ставок на футбол так залишаться секретами, якщо клікати куди попало і чекати дива.

Тільки аналіз. Ставки на спорт — це теж свого роду робота, яка вимагає часом неймовірних зусиль.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *