Як формуються коефіцієнти, маржа букмекера?

Всі гравці букмекерських контор, як початківці, так і досвідчені беттори, об’єднані єдиною метою: робити ставки на найвигідніших умовах, щоб поліпшити свій добробут. Більшою мірою це стосується високих коефіцієнтів, так як від них безпосередньо залежатиме Ваш виграш. І напевно все рано чи пізно задаються питанням: чому букмекерські контори дають різні коефіцієнти на одне і те ж подія?

Давайте розглянемо, як відбувається формування коефіцієнтів.

Формування коефіцієнтів у всіх букмекерських конторах відбувається з урахуванням двох основних чинників — ймовірності результату події і маржі букмекерської контори. Що стосується першого фактора, з ним все очевидно — коефіцієнти мають зворотну залежність від імовірності. Тобто чим більше ймовірний вихід, тим нижче на нього коефіцієнт, і навпаки. У разі фаворита і аутсайдера зустрічі вищий коефіцієнт завжди на аутсайдера, а більш низький — на фаворита. По ходу події коефіцієнти змінюються за тими ж принципами. Чим швидше буде ставати результат події, тим нижче буде опускати коефіцієнт букмекерська контора.

Ще одним дуже важливим фактором, який впливає на формування коефіцієнтів, є маржа букмекерської контори. Маржа — це відсоток, який бере собі букмекерська контора. Іншими словами, це чистий заробіток БК, який не залежить від результату події: виграв гравець чи програв. Поставивши на той чи інший коефіцієнт, вважайте, що Ви вже заплатили маржу букмекерській конторі, так як маржа врахована саме в ньому.

Найпростішим прикладом для ілюстрації поняття маржі буде зустріч рівних по силі суперників. Імовірність перемоги першої і другої команди розділиться порівну, тобто 50 на 50%. Для зручності в розрахунках переведемо її в безрозмірну величину (позначимо ймовірність буквою Р):

Імовірність перемоги і першої і другої команди буде дорівнює 0.5. Вважаємо коефіцієнт. Математично він дорівнює:

За логікою речей, БК мала виставити коефіцієнт 2.0 на дану подію. Що ж робить букмекерська контора? Вона вводить так звану маржу, припустимо, 5%. Ці п’ять відсотків закладаються букмекерів в обидва плеча, і ймовірність результатів вже становитиме у відсотках не 50%, а 55% або, відповідно, не 0.5, а 0.55 в безрозмірних одиницях. Коефіцієнт з урахуванням маржі становитиме:

За розрахунками виходить так:

  • ставку з ймовірністю результату 50%, Ви повинні купувати з коефіцієнтом 2;
  • ставку з ймовірністю результату 55%, Ви повинні купувати з коефіцієнтом 1.82.

Але в реальності Ви робите ставку, ймовірність результату якої становить 50%, на знижений коефіцієнт 1.82, в якому букмекерська контора вже врахувала маржу, в нашому випадку 5%.

Величина маржі в різних букмекерських конторах лежить в межах від 2% до 20%. Чим вище маржа, тим нижче коефіцієнти — це закономірність. Найнижча маржа в БК Pinnacle, яка становить близько 2%. Завдяки цьому, БК Pinnacle пропонує найвищі коефіцієнт серед букмекерських контор. У цьому полягає політика даної БК, залучити якомога більше клієнтів високими коефіцієнтами і заробляти не на величині маржі, а на кількості клієнтів і зроблених ними ставках.

Висновок напрошується сам собою, робіть ставки на найвигідніших для Вас умовах. Шукайте букмекерські контори, які пропонують найвищі коефіцієнти, і беруть низьку маржу, стежте за розвитком ситуації у зустрічі, так як коефіцієнти мають властивість змінюватися по ходу події в ту і в іншу сторону, робіть вірний прогноз на ймовірний вихід події і успіх Вам забезпечений.

Наш сервіс порівняння дозволяє порівняти і знайти кращі коефіцієнти, на ваш події. Завдяки нашому сервісу, Вам не треба буде витрачати час на тривалі пошуки найвигідніших коефіцієнтів. Ми все зробимо за Вас.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *