Як вибрати найкращу букмекерську контору

Перш ніж робити ставки, потрібно оцінити букмекерів і відкрити рахунок в конторі з оптимальними умовами.

Надійність / платоспроможність

Наскільки популярна букмекерська контора? Які відгуки отримує? Постарайтеся дізнатися, наскільки безпечно довіряти їй свої гроші. Корисно все: і коментарі в соцмережах, і думки гравців-професіоналів. Якщо з’ясується, що контора не відрізняється надійністю, надходять скарги на невиплату або затримку виграшів, краще знайти іншого букмекера.

Способи оплати

Букмекерська контора повинна приймати різні способи оплати. Найзручнішим способом на Заході є кредитні карти, в Росії більш поширені електронні системи платежів: WebMoney, Яндекс.Деньги, Монета.ру.

Правила

Досконально щоб ознайомитись з БК, задайте питання службі підтримки, якщо щось не зрозуміли. Якщо букмекерська контора приймає тільки експрес-ставки, тут щось нечисто, і краще знайти іншу. Висока конкуренція призвела до того, що практично всі контори приймають і поодинокі ставки на спорт.

Податки

Букмекерські контори платять податки в юрисдикціях, де вони зареєстровані. Закони деяких країн вимагають стягувати податки і з виграшів гравців. Податок з виграшу в легальних російських БК — 13%, це плата за безпечну гру через ЦУПІС з гарантованими виплатами. Офшорні оператори ставок не стягують податок, але захистити інтереси беттора в спірній ситуації нікому.

Коефіцієнти

Які види ставок пропонує букмекерська контора? Як сильно розрізняються коефіцієнти на певну подію в порівнянні з конкурентами? Наскільки сильно змінює букмекерська контора встановлені коефіцієнти, і за який час до початку події вона їх виставляє? Навіть при подальшій зміні коефіцієнтів вам необхідно отримати виграш за коефіцієнтами на момент розміщення ставки. Якщо у букмекера відсутнє таке правило, то є в уже зробленої ставкою коефіцієнт змінюється разом коефіцієнтом в лінії, то знайдіть іншу букмекерську контору. Подібне поведінка є неприйнятною, на щастя такі проблеми виникають все рідше.

Максимальний виграш

Переконайтеся, чи не обмежує букмекерська контора суму максимального виграшу. Для середніх гравців цей момент не відіграє суттєвої ролі, проте для тих, хто ставить серйозні суми, це може мати значення.

Мінімальний депозит

Сподіваємося, що ви будете переводити гроші на ігровий рахунок лише один раз, а потім тільки отримувати виграші, проте все одно вивчіть пункт правил, який визначає мінімальну суму депозиту. Уу деяких букмекерів мінімальний депозит — значна сума. Постарайтеся уникати таких «хижаків».

Лінія

Найгіршим вчинком, який можна очікувати від букмекерської контори, є навіть не різке зниження коефіцієнтів на певну подію, а не можливість зробити ставку на нього. Ряд букмекерських контор в свої лінії включають тільки популярні ліги і чемпіонати, а більш скромні турніри ігноруються.

Наприклад, букмекерські контори не пропонує ставки навіть на перший дивізіон Норвегії з футболу, коли в провідних лігах Європи літнє міжсезоння. Якщо букмекерська контора приймає ставки і на смолмаркети, це вагомий аргумент на її користь. Намагайтеся уникати грати в тих букмекерських конторах, в яких лінія ставок містить тільки декілька видів спорту, і в яких немає можливості робити ставки на нижчі і менш популярні ліги. Також відмовтеся від гри в букмекерській конторі, яка не включає в лінію гри з явним фаворитом.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *