Як відкрити букмекерську контори — покрокова інструкція

Букмекерські контори (БК) сьогодні відомі практично кожному. Необхідно чітко розуміти, що це — своєрідна індустрія, що має глибоке коріння, тут свої правила гри і «підводні течії», про які необхідно знати, перш ніж зануритися в даний вид діяльності. З давніх часів спортивні заходи збирали натовпи шанувальників, деякі з них робили ставки на того чи іншого учасника. З тих пір любителі азартних ігор намагаються отримати ще й прибуток зі свого захоплення.

Що собою являє букмекерський бізнес?

Ще зовсім недавно букмекерський бізнес був в нашій країні не дуже популярний. Можна сміливо сказати, що навичок в цій сфері до 90-х років в Росії просто не було. Схильністю до розвитку з’явився заборона на гральний бізнес. Коли гральні заклади почали закривати, вони просто поміняли кваліфікацію і вивіску.

Букмекерський бізнес — букмекерська контора — тримається в основному на вмінні тверезо оцінювати ситуацію, пов’язану з певною подією, на яке будуть прийматися ставки. У цих бюро основною діючою ланкою вважається відділ аналітиків. Хороших, грамотних фахівців, здатних прорахувати і розставити правильно коефіцієнти не так багато. Тому вони цінуються, і до їхньої думки варто прислухатися. Робота цих людей полягає в зборі інформації, у вибудовуванні чіткої стратегії і формуванні спортивної лінії.

Головний принцип, який завжди стоїть перед працівниками закладу — отримання прибутку. У разі безпомилкової роботи аналітичного відділу букмекерська контора матиме непогані дивіденди.

Букмекерство — це не тільки ставки на футбольні матчі та інші спортивні змагання, а й на політичні та музичні дії. Існують заклади, які приймають грошові суми на абсолютно унікальні події. Все залежить від безмежної фантазії аналітиків і їх вміння залучати клієнтів.

Про популярність цього виду бізнесу можна судити по все частіше відкриваються букмекерських контор.

Актуальність букмекерського бізнесу

Актуальність розвитку букмекерських компаній очевидна. Індустрія ігрового бізнесу в усьому світі набула величезних масштабів по обороту грошових коштів. Урядом Російської Федерації врегульовані всі питання, пов’язані з цим видом діяльності і встановлені чіткі правила, за якими має вестися даний бізнес.

На сьогоднішній день відкриття букмекерської контори — прибуткова справа. Можна вигідно вкласти капітал з великою перспективою на майбутнє. Легальних альтернатив цьому немає, тому для бажаючих отримувати прибуток таким чином — це хороша можливість для подальшого розвитку. Різні спортивні змагання проводяться щодня, а БК дають можливість населенню заробити на цьому непогані гроші — тому цей варіант був, є і буде завжди актуальний і практично безпечний.

Плюси заробітку таким чином:

 • можливість швидкого збільшення свого початкового капіталу;
 • заробіток за короткий проміжок часу;
 • гроші ви заробляєте чесним способом;
 • є широкий вибір букмекерських систем.

Суть букмекерства як бізнесаПрівлекательность даного бізнесу полягає ще і в тому, що тут практично виключений обман. Існує безліч систем, які успішно працюють. Скориставшись деякими з них можна примножити свої вкладення. На кого і яку суму ставити — вирішувати тільки вам.

Приміщення та персонал для відкриття букмекерської контори

Для відкриття фірми, де можна буде приймати ставки, підійде будь-яке приміщення, площею від 20 кв.м. Площа потрібно підбирати таким чином, щоб можна було розмістити як мінімум одне робоче місце зі столом і комп’ютером.

Урядом Російської Федерації передбачено цілий ряд умов для вибору відповідного приміщення:

воно повинні розташовуватися в капітальних будівлях і спорудах;

воно НЕ може перебувати в тимчасових спорудах, в дитячих, медичних і культурних закладах, на вокзалах і в будівлях державній або муніципальній власності, в культових і релігійних приміщеннях і спорудах.

Бізнес-ідея: ломбардне делоКак відкрити ломбард — покрокова інструкція для майбутніх підприємців.

Рекомендації, до яких варто прислухатися при виборі приміщення:

перший поверх, перша лінія, не житловий будинок;

прохідне місце.

Для того, щоб спробувати себе в цій роботі і переконатися, що ви не «прогоріть», можна почати з приміщення не більше 10 кв.м. З обладнання букмекерської контори вам знадобляться лише стіл, стілець, комп’ютер, принтер, касовий апарат і доступ в інтернет.

З персоналу: касир і чоловік, який працює з тими, хто робить ставки. Оптимальна кількість працюючих 2 — 5 осіб.

Одним з кращих варіантів вважається оренда приміщення недалеко від того місця, де збираються потенційні гравці. Це може бути бар або лазня.

Не слід забувати, що букмекерський бізнес не є високорентабельним, тому потрібно орендувати приміщення з не дуже високою платою, інакше можна збанкрутувати.

Багато власників контор шукають партнерські зв’язки і укладають договори на оренду з власниками боулінг — клубів, нічних закладів, залів з ігровими автоматами і спортивних барів — це ті місця, де чоловіки — потенційні гравці — люблять проводити свій вільний час. В цьому випадку букмекерська контора оформляється в одному стилі з фірмою-партнером.

Для функціонування безперебійної роботи закладу в штаті необхідно мати як мінімум двох касирів і платити їм заробітну плату не менше 7 тис. Грн.

Букмекерська контора або спортивний бар? Кількість найманих робітників безпосередньо залежить від того, що ви плануєте відкривати. Персонал можна підбирати самостійно, а можна довіритися людині, у якого ви придбаєте франшизу. Якщо ви хочете створити ігровий клуб або спортивний бар, то і персоналу буде потрібно значно більше, ніж в звичайну контору. І витрати в цьому випадку мають бути набагато солідніше.

Що стосується заробітної плати — економити на цьому не варто, інакше не бачити вам віддачі від підлеглих.

Можливі проблеми та шляхи їх усунення

Як і в будь-якому іншому бізнесі, тут ви не зможете повністю убезпечити себе від можливих невдач. Можуть виникнути проблеми, що ускладнюють ефективну роботу закладу.

Потенційною небезпекою можуть виступати досвідчені конкуренти, які своєю «атакою» завадять успішному веденню справ.

Всі гравці умовно діляться на 2 категорії: профі і аматори. Саме останні і є джерелом доходу букмекерських контор. Відбувається це з простої причини: непрофесіонали роблять ставки «на авось», що не дотримуються чіткої лінії, у них немає виробленого плану дій, тому виграші досить маленькі.

Професіонали діють дуже грамотно і впевнено. Їх тактика може бути навіть не цілком законною. Таких клієнтів слід побоюватися. Володіючи необхідною інформацією, вони можуть ставити величезні суми і, тим самим, завдати шкоди вашому підприємству. Боротися з такими людьми дуже складно, а іноді навіть неможливо.

В цьому випадку дуже важливо мати в штаті досвідченого букмекера, який зможе «промацати» і обчислити руйнівний. Крім того, обов’язкова наявність резервного фонду. У разі невдач ви зможете поповнити баланс фірми, і негативні моменти не зможуть відчутно вплинути на ваше економічне становище.

Реєстрація букмекерської контори

Незважаючи на всі нововведення, БК є законними, але для відкриття вищевказаного бізнесу вам буде потрібно отримати ліцензію в Федеральної податкову службу. Для того щоб ваші витрати звести до мінімуму, найкраще оформити партнерську ліцензію. Її ціна коливається від 150 до 250 тис.грн. Порядок ліцензування вказано в федеральному законі від 29.12.2006 № 244-ФЗ (ред. 16.10.2012 р).

Також від вас зажадають значний пакет документів і висунутий серйозні фінансові вимоги, а саме:

 • банківську гарантію в розмірі 200 — 250 тис.грн .;
 • статутний капітал — 50 млн. грн .;
 • вартість активів — не менше 0.5 млрд. грн.

Як ви розумієте, ці вимоги для багатьох підприємців практично не здійсненні. Тому найпростішим виходом з цієї ситуації буде вписатися в ліцензію вже існуючої великої букмекерської компанії і відкрити філію букмекерської контори. Ставши партнером солідної організації, ви убезпечите себе від всіляких проблем, пов’язаних з відкриттям власної справи.

З чого почати відкриття букмекерської контори? Відкриваючи букмекерську контору по франчайзингу, ви значно економите свої фінанси і час на оформлення паперів. Працюючи по франшизі можна уникнути багатьох помилок, при цьому отримуючи значний прибуток. Вам не доведеться розробляти свою лінію і стратегію котирувань, на зекономлені гроші можна утримувати грамотного аналітика.

Прибуток букмекерських контор

Для того щоб отримувати максимальний прибуток з компанії, потрібно постаратися знайти вже «розкручений» ринок з мінімальною конкуренцією. Якщо такої можливості немає, то тоді потрібно бути готовим до того, що для досягнення рентабельності доведеться відкривати як мінімум 5 — 6 точок по прийому ставок.

Якщо оцінювати рентабельність даного бізнесу за найскромнішими підрахунками самих гравців, то ця сума може бути 12- 15%. Насправді, букмекери мають до 40% з обороту — це в разі дрібних ставок з ціною в 150 грн. Цей бізнес не може не бути рентабельним. Так як 50% населення країни (це статистичні дані) роблять ставки по 150 — 200 грн. регулярно і не збираються відмовлятися від цієї невинної слабкості. Тому робіть висновки, як скоро ви зможете повернути вкладені гроші і почати заробляти.

Відкриваємо власний весільний салон: бізнес-планПодробний бізнес-план весільного салону: актуальність, аналіз ринку, вибір приміщення і співробітників, рентабельність.

Бізнес можна відкрити і в гаражі! Дізнайтеся, як …

Є дві стратегії, на які можна спертися:

 • чим вище коефіцієнт, тим нижче прибуток контори;
 • чим вище коефіцієнт, тим більше людей будуть робити ставки на матчі з футболу і т.д. саме в вашому закладі.

Для того щоб відкрити букмекерську контору вам знадобиться від 5 000 до 15 000 доларів. Сюди входять оренда за приміщення, витрати на ремонт і на придбання необхідної оргтехніки та підключення інтернету. При цьому ви зможете розраховувати на отримання прибутку в 50 — 100 тис. Грн. в місяць з обороту в 1 000 000 грн.

Потрібно бути готовим до того, що ви не відразу будете отримувати прибуток. Окупність цього проекту становить приблизно 1 рік. Можливо, ви зможете повернути вкладені гроші набагато швидше, так як останнім часом попит на ставки зріс на 10 — 15%.

Для того щоб убезпечити бізнес від банкрутства, на перших порах потрібно скористатися послугами аналітичних агентів. Вони стежитимуть за всім процесом і робити підказки для більшої ймовірності успішного призначення ставок.

Підприємці в цій сфері без кваліфікованої допомоги можуть не обійтися, так як до недосвідченим конкурентам можуть спрямуватися натовпу професійних гравців для отримання максимального прибутку.
Скільки коштує відкрити букмекерську контору?

Середні цифри, якими можна керуватися для відкриття власного бізнесу, можуть коливатися від 300 000 до 1 000 000 грн. Все залежить від розмаху вашої фантазії і наявності капіталу. У мінімальну суму включені витрати на приміщення, обладнання, рекламу букмекерської контори і на зарплату персоналу.

Приблизний фінансовий план

 1. Реєстрація підприємства, збір і підготовка всіх необхідних документів — близько 10 000 грн.
 2. Оренда приміщення площею від 25 кв.м — 15 000 грн. Ціна може варіюватися від місця його розташування в ту чи іншу сторону.
 3. Ремонтні та оздоблювальні роботи, декорування — від 45 000 — 50 000 грн.
 4. Необхідне обладнання — від 60 000 — 70 000 грн.
 5. Отримання ліцензії — від 200 000 грн.
 6. Реклама — від 20 тис.грн.

Витрати і рентабельність букмекерського бізнесаМногіе вважають цей вид бізнесу сезонним, і в цьому є своя частка правди. Коли проходять світові чемпіонати, БК мають найбільшу ймовірність отримання прибутку. Але якщо у компанії є своя постійна база клієнтів, то їй ніяка сезонність не загрожує.
Якщо ви зможете знайти в собі сили і засоби для відкриття букмекерської контори, то в найближчій перспективі можна розраховувати на хороші дивіденди.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *