Ставки на тотал

Перші припущення про те, що таке тотал в ставках, можна зробити вже з назви. Ми часто зустрічаємося з поняттям «тотал» навіть в нашій звичайному повсякденному житті. Слово «тотал» має іноземне походження, в перекладі з англійської «total» — це сума, підсумок, підсумкова сума.

Отже, що таке тотал в ставках?

Ставка на тотал — це сумарний підсумок матчу (зустрічі), який може виражатися сумою забитих голів — у футболі, зіграних геймах — в тенісі, занедбаних окулярах — в баскетболі і т.д. Менш популярні тотали на кутові, ейси і т.п. Роблячи ставку на тотал, не має значення, хто виграє або програє, важливіше розуміти, який в сумі виявиться рахунок матчу.

Виражається тотал цілим або дробовим числом. Як правило, в більшості букмекерських контор ставки на тотал мають такі позначення:

  • ТМ, Тм, U, under — тотал менше;
  • ТБ, Тб, O, over — тотал більше.

Але іноді тотал має дещо іншу форму запису. Наприклад, в букмекерській конторі 12Bet тотал більше позначається числовим значенням «2,5», а тотал менше — просто буквою «u» (червоний маркер):

тотал в ставках

Ставки на тотал матимуть свої особливості в залежності від виду спорту. Найпростішим прикладом є футбол. Найчастіше букмекерські контори пропонують на футбольні матчі тотал 2.5. Щоб зрозуміти, чи зіграла ставка на тотал, треба підсумувати кількість голів, забитих першої та другою командами.

Так, наприклад, за рахунку 1: 3, зіграє ставка ТБ 2.5, оскільки сума забитих голів 1 + 3 = 4 (4> 2.5).

У цьому ж подію БК 12Bet пропонує лінію з тоталом на перший тайм (зелений маркер). Для запропонованого тотала, рівного 1, існує 3 варіанти розвитку подій. Перший — команди в першому періоді забивають більше одного гола.

Наприклад, рахунок першого тайму 1: 2. В цьому випадку зіграє ставка ТБ 1, так як 1 + 2 = 3 (3> 1).

Другий варіант — команди в першому таймі не забивають жодного гола.

При рахунок 0: 0 виграє ставка ТМ1 (0 <1).

І, нарешті, третій варіант — в першому таймі був забитий 1 гол. Виходить, що сума забитих голів дорівнює тоталом 1. В таких випадках букмекерські контори роблять повернення Вашої ставки або, іншими словами, розраховують її з коефіцієнтом 1.

У тенісі найпоширенішими вважаються ставки на тотал зіграних геймів у зустрічі. Спосіб розрахунку такої ж, як в прикладі з футболом, тільки складатися будуть зіграні гейми обома тенісистами. Щоб не бути голослівними, візьмемо для прикладу зустріч Бердих Т. — Звєрєв М:

Підсумуємо гейми: 6 + 3 + 2 + 6 + 6 + 7 = 30. Відповідно, щоб зробити висновок, чи зіграла ставка на тотал даної події, необхідно порівняти тотал, на який Ви зробили ставку, з отриманою сумою геймів, що дорівнює 30.

Цікавою особливістю ставок на тотал є те, що на одне і теж подія букмекерські контори можуть пропонувати різні лінії:

  • в тенісі це зіграні гейми і сети;
  • в футболі забиті м’ячі і подані кутові;
  • у волейболі зіграні партії і забиті окуляри;
  • в хокеї закинуті шайби і отримане штрафний час і тд.

Однією з різновидів ставок з тоталом є так званий індивідуальний тотал. Позначається він як загальний тотал, тільки з приставкою «в» (для російськомовних букмекерських контор). Під індивідуальним тоталом мається на увазі сумарна кількість голів, забитих однієї з команд, виграних геймів одним з тенісистів в даній зустрічі і т.д.

Існує ще азіатський тотал, про який ми детально розповіли в окремій статті.

Підсумуємо: перед тим як робити ставки з тоталом (і взагалі будь-які інші ставки), обов’язково прочитайте «Правила прийому ставок» для тих букмекерських контор, в яких Ви збираєтеся грати, так як для різних контор є свої нюанси.

Наприклад, особливістю ставок на тотал в хокей в букмекерській конторі Betcity є: «Ставки на матчі НХЛ і КХЛ приймаються з урахуванням овертаймів (3 періоди по 20 хвилин плюс овертайми), якщо не сказано інше. Ставки на матчі Вищої ліги чемпіонату Росії (ВХЛ), інших чемпіонатів і всіх міжнародних змагань приймаються на основний час (3 періоди по 20 хвилин), якщо не сказано інше ».

А для тенісу даний букмекер пропонує наступне: «Якщо в почався тенісному матчі один з учасників по будь-якої причини відмовляється продовжувати гру (або дискваліфікований), у всіх не дограли геймах і сетах йому зараховується поразка і виплата проводиться з отриманого результату, за винятком ставок« Тай -брейк в матчі буде (Не буде) »і ставки« Перемога в геймі ». Якщо відмова (дискваліфікація) стався до початку матчу, коефіцієнт виграшу за ставками приймається рівним «1», крім ставок на результат учасника в змаганні ». Тоді як БК Pinnacle при відмові тенісиста або його дискваліфікації під час матчу, передбачає повернення ставки на тотал. Для того щоб ставка на тотал була розіграна за їхніми правилами, матч повинен бути повністю дограли.

Ще в різних букмекерських конторах можуть відрізнятися розташування тотала більше і тотала менше. Для прикладу, в БК Betcity тотал менше в лінії розташований зліва, а тотал більше — справа. А в БК Fonbet вони розташовані навпаки. Будьте уважні, коли робіть ставку, не помиліться.

Також необхідно піднімати статистику попередніх зустрічей, як і у випадку зі ставками з форою, проводити відповідний аналіз, враховувати особливості кожного виду спорту (наприклад, обов’язкове і максимальну кількість партій в волейболі або максимальну кількість сетів для чоловіків і для жінок в тенісі). Беручи все це до уваги, ви можете сміливо робити ставки на тотал.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *