Іран — Узбекистан: останній крок до Мундіалю

Іран — Узбекистан. Прогноз на відбірковий матч ЧС-2018 (12 червня 2017)
Відбірковий турнір в Азії вийшов на фінішну пряму. Перемога збірної Ірану дозволить їй достроково кваліфікуватися на Мундіаль. Чи буде досягнута мета в найближчий понеділок?

Іран

Азіатський відбір до чемпіонату світу складається з декількох етапів. Збірна Ірану почала свій шлях в Росію з виступів в групі D. У цьому квінтеті іранці набрали 20 очок, посіли перше місце і випередили таких суперників, як Оман, Туркменістан, Гуам і Індія.
В основному турнірі Іран потрапив в групу А. Із запланованих десяти матчів вже зіграно сім. Іранські футболісти жодного разу не програли, два поєдинки завершили миром, а ще в п’яти перемогли. За три тури до кінця кваліфікаційного раунду іранська дружина займає перше місце з 17 очками в активі.

Узбекистан

Узбекистан — переможець групи Н другого відбіркового етапу. З восьми матчів середньоазіатські футболісти виграли сім. Найближчий конкурент відстав на п’ять очок, а узбеки вийшли в наступне коло.
У турнірі найсильніших збірна Узбекистану виступає в групі А, де поки займає третє місце. Команда набрала 12 очок (4 перемоги і 3 поразки). Позиція узбецьких футболістів вважається перспективною, адже шанс поїхати на Мундіаль ще залишається.

Статистика та особисті зустрічей

На третьому етапі Іран не зіграв жодного «верху». У Узбекистану всього один поєдинок на ТБ (2,5).
У першому колі Іран виграв в гостях (0: 1). У п’яти останніх особистих зустрічах не забивалося більше одного гола.

Прогноз

Збірна Ірану може вже з вівторка готуватися до поїздки на чемпіонат світу. Впевнені, іранці отримають перемогу в такому важливому поєдинку. У цій відбірковій групі зафіксовано аномальну кількість «низових» матчів. До ставки на П1 додамо ТМ. Для підстраховки виберемо планку (3,5).

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *