Ізраїль — Албанія: як зіграють статисти групи G?

Ізраїль — Албанія. Прогноз на відбірковий матч ЧС-2018

У групі, де виступають Італія та Іспанія, всім іншим доводиться виконувати функцію статистів. Або бути першими, але тільки після екс-чемпіонів світу. Як пройде матч команд, яким навіть не варто мріяти про Мундіалі?

Ізраїль

Після першого кола Ізраїль з 9 очками посідає третє місце. Команда з Близького Сходу не грає внічию. Або програє лідерам, або виграє у всіх інших. Так в активі ізраїльської дружини перемоги над Албанією, Македонією і Ліхтенштейном.

Албанія

У групі G все просто. У Італії і Іспанії — свій турнір. Албанія служить антуражем і займає четверте місце. В активі команди дві перемоги і три поразки. Албанцям вдалося обіграти Ліхтенштейн і Македонію.

Статистика та особисті зустрічі

У вівторок Ізраїль зіграв товариський матч з Молдовою (1:1). Албанія програла п’ять останніх поєдинків, два товариських і три офіційних.

У листопаді в Албанії виграв Ізраїль (0:3).

Прогноз

Ізраїль відстає від лідерів на чотири очки. Шанс поїхати на Мундіаль величезний. Для цього необхідно вірити в свої сили і чекати осічок лідерів. Впевнені, ізраїльтяни повторять свій результат першого кола і виграють у Албанії в повторному поєдинку.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *