Мексика — Гондурас: як зіграють лідер і аутсайдер групи?

У зоні КОНКАКАФ відбір на чемпіонат світу складається з п’яти етапів. Провідні збірні регіону беруть участь в останніх двох. У п’ятницю пізно вночі або рано вранці основний претендент на поїздку в Росію зустрінеться з одним з аутсайдерів фінальної пульки. Просунуться чи мексиканці вперед?
Футбол. Чемпіонат світу. КОНКАКАФ. Кваліфікація. Мексика — Гондурас.
09 червня 2017 року, 05-00 МСК

Мексика

На четвертому етапі мексиканці достроково вийшли з групи. У шести матчах збірна Мексики здобула п’ять перемог і один раз зіграла внічию. Співвідношення м’ячів 13: 1.
У фінальному відборі Мексика очолює групу з шести команд. В активі лідера три виграшу і світова. Головний претендент на поїздку в Росію обіграв на виїзді США (1: 2) і Тринідад (0: 1). Будинки — Коста-Ріку (2: 0). Ще була нулевка з Панамою (0: 0).

Гондурас

Гондурас на четвертому етапі грав в одній групі з Мексикою і вибив з турніру Канаду з Сальвадором. 8 очок (2 перемоги, 2 нічиї, 2 поразки).
У фінальній пульці збірна Гондурасу в числі відстаючих. Вдалося обіграти тільки головного аутсайдера Тринідад і Тобаго (3: 1). Ще очко прийшло після нічиї з Коста-Рікою (1: 1). США і Панама здобули «сухі» перемоги 6: 0 і 0: 1, відповідно.

Статистика та особисті зустрічі
Мексика зіграла «верх» один раз. У пасиві Гондурасу поразка від США.

У попередньому раунді Мексика виграла у Гондурасу в гостях (0: 2) і зіграла внічию вдома (0: 0).

Прогноз

Традиційно Мексика грає в нерезультативний футбол. Безперечно, лідер зміцнить свої позиції після цього матчу. Впевнені, мексиканці підтримають почин своїх північних сусідів і обіграють Гондурас з ІТ Б (2,0).

 

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *