Мексика — США: хто виявиться сильнішим?

Мексика — США. Прогноз на відбірковий матч ЧС-2018 (12.06.2017)
Мексиканці поки дуже впевнено очолюють таблицю і нікому ще не програвали. Чи збереже команда нуль в графі поразок і після матчу з США?

Мексика

Мексиканці виглядають в першій половині відбору дуже впевнено і очки поки втрачали тільки одного разу, зігравши нульову нічию з Панамою. Решту чотири поєдинки «ацтеки» виграли з загальною різницею м’ячів 8: 1, останнім успіхом став недавній домашній матч проти Гондурасу (3: 0). Зараз Мексика на чолі таблиці, від найближчого переслідувача в особі Коста-Ріки є вже п’ять очок відриву.

США

Американці провалили старт, програвши два поєдинки поспіль. Першим невдалим матчем було якраз домашнє побачення з Мексикою (1: 2), слідом трапився і розгром в Коста-Ріці (0: 4). Поправити ситуацію «зірково-смугастим» вдалося — команда не програє три поєдинки поспіль. Вдома здобуті впевнені перемоги над Тринідадом (2: 0) і Гондурасом (6: 0), на виїзді набрано очко проти Панами (1: 1). У таблиці США на проміжному третьому місці, але ті ж панамці поступаються лише одним очком.

Статистика та особисті зустрічі

В офіційних іграх збірна США на виїзді не обігравала мексиканців чотири матчі поспіль.

Прогноз

Мексика поки дуже надійно виглядає в обороні, пропустивши всього один м’яч. На наш погляд, і в майбутньому матчі «ацтеки» навряд чи будуть перебудовувати свою гру в сторону атаки. Американці в нападі крім розгрому Гондурасу по суті нічого путнього не показали, та й з Мексикою на виїзді «янкі» грають не дуже вдало. Вважаємо, що ближче до перемоги будуть все ж господарі, а сам матч занадто яскравим не стане, планку в два м’ячі на полі мексиканців суперники не можуть подолати три поєдинки поспіль.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *