«Мьондален» — «Улленсакер»: як пройде зустріч?

Мьондален — Улленсакер. Прогноз на зустріч першого дивізіону (11.06.2017)
Команди є сусідами в турнірній таблиці. Ще у «Мьондалена» найчастіший захід у лізі ставки «обидві заб’ють (так)». Як це вплине на результат поєдинку?

«Мьондален»

У «Мьондалена» сезон почався непогано: три перемоги і чотири нічиї. Після цього — два невдалих виїзні поєдинки з «Тромсдаленом» і «Боде / Глимт». А в домашніх зустрічах команда отримала чотири очки з сильними суперниками: 2: 2 з «Санднес» і 2: 1 зі «Стартом». У «Мьондалена» 17 балів і шосте місце.

«Улленсакер»

«Улленсакер» чудово стартував: нічия і чотири перемоги. За підйомом пішов спад — серія з трьох поразок із загальним рахунком 4: 9. Суперники — пара команд з першої трійки і середняк «Асане». В останніх трьох турах були зафіксовані всі типи результатів. «Улленсакер» набрав з «Мьондаленом» однакову кількість очок, але розмістився на сходинку нижче.

Статистика та особисті зустрічі

«Мьондален» поки не програвав удома. Всі шість матчів на своєму полі були «верховими» і п’ять разів грала ставка «обидві заб’ють (так)». У трьох останніх поєдинках «Улленсакера» грала ставка «обидві заб’ють (ні)».
У минулому році «Мьондален» програв в гостях (5: 1) і зіграв внічию вдома (0: 0).

Прогноз

У обох команд рівний і досить високий показник «верхових» матчів (73%). «Мьондален» вдома грає потужно і демонструє відкритий футбол. Впевнені, це підштовхне учасників поєдинку до активності в атаці і обміну голами. І парочкою забитих м’ячів справа не закінчиться.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *