«Нешвілл» — «Піттсбург»: чи зломлені «Предс» на цей раз?

Нешвілл — Піттсбург. Прогноз на матч НХЛ (12.06.2017)
Після розгромної перемоги в п’ятій грі серії «Піттсбург» виявився всього лише за крок від другого поспіль кубка Стенлі. «Нешвілл» показував гарну гру у всіх матчах на «Бріджстоун Арені». Чи буде сьома зустріч?

«Нешвілл»

«Нешвілл» знову програв в Пенсільванії і тепер права на помилку вже не має. Якби «Хижаки» виграли першу гру, то, можливо, все пішло б під їх сопілку, але це хокей і на табло рахунок був 6: 0 не на користь «Предс». Можна зрозуміти, як важко грати «Нешвіллу» без свого лідера, але все ж «Предаторс» змогли виграти вже дві зустрічі, багато в чому завдяки Рінне. Удома він відчуває себе просто відмінно.

«Піттсбург»

«Пенс» набрав хід по ходу серії і до останньої зустрічі в штаті Теннессі підійшли в хорошому настрої. Навряд чи «Піттсбург» хоче грати сьомий матч, хоч і на своїй арені. На «Бріджстоун» поки що трійка Гюнцель-Кросбі-Ширі не може похвалитися видатними результатами. Майку Саллівану доведеться поламати голову перед майбутнім матчем.

Статистика та особисті зустрічі

У регулярному сезоні «Нешвілл» переміг «Піттсбург» вдома.
Лише одного разу в цьому розіграші плей-офф «Предс» програли на своєму льоду.
У третій грі серії «Нешвілл» розірвав «Піттсбург».
Четверта зустріч також пройшла під диктовку господарів.

Прогноз

«Нешвіллу» втрачати вже нічого. Рінне абсолютно по-іншому грає на «Бріджстоун Арені» і здатний повернути команди в Піттсбург. «Предс» дуже сильні на своєму льоду і програли лише одну зустріч за цей плей-офф. Пропонуємо Вам ставку на перемогу господарів в шостій грі серії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *