Огляд букмекерскої контори 1xstavka

Букмекерська контора 1хставка створена власниками 1xbet.com для легальної роботи на онлайн ринку ставок на спорт Російської Федерації.

БК 1хставка входить в СРО (= саморегульована організація) букмекерів, працюючи за ліцензією №17 ФНС Росії, виданої ТОВ «БукмекерПаб», використовуючи всю широту мережі представництв компанії.
Бажаючим ставити по-білому, компанія пропонує вибір з альтернативою продовжувати ставити в 1хбет. У обох проектів є плюси і мінуси і, розповідаючи про особливості роботи з 1хставка, ми виконаємо порівняння, а якщо у вас мало часу — натисніть кнопку:

Реєстрація в ЦУПІС і 1хставка

Проблемний момент c 1хставка — процес реєстрації в конторі. Раніше онлайн-гравцеві досить було заповнити одну форму, в подальшому надавши копії документів, що засвідчують особу. Але в офіційних БК (діючих в правовому полі) є ціла процедура, яка випереджає початок гри.
1-й крок традиційний — реєструєтеся на 1xstavka.ru, навіть будучи клієнтом 1хбет — юридично і фактично це дві різні компанії, хоч і схожість зовнішнього вигляду видає їх родинні стосунки. Отримавши логін, потрібно запам’ятати його і використовувати на сайті 1cupis.ru (Центру обліку інтерактивних ставок або ЦУПІС).
Центр веде облік всіх фінансових операцій гравців, букмекерів, а також платіжних систем, допущених до роботи в сегменті легальних онлайн ставок. Облік необхідний для ефективного стягнення податків з операторів ставок на спорт і населення. Мова йде і про надійність фінансових розрахунків в мережі при подвійному контролі (контора, ЦУПІС), але головна функція Центру — збирати гроші з усіх учасників.
Якби «кола пекла» для клієнтів ліцензійної контори на цьому закінчувалися, але сама реєстрація на сайті 1xstavka і ЦУПІС нічого не дає. Далі потенційний клієнт контори бере паспорт або інший документ, що засвідчує особу і йде з ним в представництво ТОВ «Букмекер-Паб» для ідентифікації, яку раніше проводили завантаженням документів.
Якщо в населеному пункті немає ППС 1хбет, 1xstavka.ru або філії «БукмекерПаб» — пройдіть перевірку в мережі салонів «Евросеть» або «Зв’язковий». Скажіть оператору, що ідентифікація проводиться для «Мобільної карти» — ця організація стоїть за функціонуванням ЦУПІС. В майбутньому є надія, що процес ідентифікації можна буде пройти і онлайн, по Skype, але зараз це неможливо.
Проблема буде у резидентів РФ (а грати в 1xstavka можуть тільки вони), які тимчасово перебувають на території іншої країни — грати легально вони, навіть якщо захотіли б, не зможуть. Турбуватися не варто — в такому випадку пряма дорога на сайт 1хбет, зарубіжними провайдерами він не блокується.

Офіційний сайт 1хставка.ру

1xstavka.ru виконаний шаблоном з колекції дзеркал 1хбет, але він значно поступається по функціональності оригіналу, тому що перенесення блоків і розділів відбувається поступово з урахуванням ліцензійних обмежень. Лінія з розташованим вгорі фільтром — це значний перелік видів спорту, розташованих в довільному порядку в нижній і центральній частині і по вбивання популярності в ставках — у верхній. На вершині — довгострокові ставки.
Кількість розділів в головному меню 1хставка поступається 1хbet, так як тут немає тоталізаторів, фінансових ставок, а також покеру, слотів, казино і лотерей. БК 1xstavka — це оператор ставок на спорт, що не має права займатися іншими видами азартних ігор.

Мобільна версія 1xstavka.mobi

Команда 1х оперативно створила мобільну версію порталу 1хставка.мобі, але можна застосувати і епітет — похапцем. Портативний сайт все ж сильно нагадує основний, деякі розділи не поміщаються на екрані смартфона, але в цілому при належній вправності розміщувати ставки на ньому можна, зробимо знижку на те, що процес переходу на законні рейки непростий.
А також: поповнювати рахунок і замовляти виплати; користуватися послугами Промо-маркету; робити ставки в 1 клік і користуватися функцією 1хZone, роблячи ставки на те, що станеться першим в певний відрізок матчу. Планується оптимізувати мобільний сайт під більш ефективну роботу, а також поліпшити додатки для Андроїд і iOS в найближчому майбутньому

Програми 1хставка на телефони та планшети

Програмісти БК 1хставка створили якісні додатки для Android і iOS. Користуватися ними зручніше, ніж мобільною версією, тому що та не завжди відкривається на всіх смартфонах коректно.
Завантажити додатки можна на мобільному сайті або в розділі з додатками для гаджетів на основному порталі контори, а також в iTunes (для iPhone і iPad). Програма відрізняється яскравим дизайном і меню з великих, якісно промальованих значків, що трохи незвично для букмекерських додатків, де головне меню зазвичай розташовується зверху в лінійку.
Складається меню з розділів Лінія, Лайв, Вибране, Купон, Особисті дані, Результати і Бетконструктор. У лінії можна зробити ставку на всі види спорту, присутні в розписі 1хставка. Лайв має зручний, інформативний матч-трекер з можливістю перегляду статистики в окремому вікні. Додавши матчі в Вибране, гравець створює комфортні умови для перемикання між важливими його матчами.
У додатку робляться депозити і замовляються виграші. Функція Бетконструктор дає можливість створити унікальні маркети, що складаються з команд або спортсменів, які грають в різних матчах. Наприклад, «Реал» грає з «Малагою», а «Барселона» — з «Еспаньолом». У Бетконструкторе є функція створення віртуального протистояння «Реала» і «Барселони» з коефіцієнтами на тотал порівняльного «матчу», його результат (хто більше заб’є своєму супернику) та інші види ставок.

Лінія і коефіцієнти в 1хставка

Букмекерська контора 1хбет відома високими коефіцієнтами і великої лінією. А як йдуть справи в 1xstavka? Розпис і коефіцієнти на момент тестування ідентичні — навіть їх розташування і підсвічування збігалися. У той час як ряд конкурентів скористалися спокусою знизити коефіцієнти, працюючи в правовому полі зі слабкою конкуренцією, 1хставка пропонує своїм клієнтам той же продукт, що і заслужив повагу бренд 1xbet.
БК 1хставка виділяється серед конкурентів, які працюють через ЦУПІС цікавою пропозицією по котируваннях і лінією, що задовольняє запити будь-якого гравця. Великий вибір тоталов і фор — як звичних, так і (азіатських, комбіновані ставки (тотал + результат і т.д.), автори голів у футболі, ставки на ігрові відрізки і величезний вибір інших маркетів.

Податки 1xstavka.ru

Це найцікавіше запитання, що стосується легальних букмекерських. Згідно із законом вони зобов’язані стягувати на користь держави розмірі 13% з виграшів, хоча самі платять чималі суми за ліцензії. Держава отримує подвійну вигоду, обкладаючи даниною і оператора і клієнта, що виглядає дивно і обурливо для розбираються в принципах існування контор. Очевидно, що в стосунках букмекер-гравець в плюсі ​​на тривалому відрізку дистанції все одно залишається контора, тому і дохід отримує тільки вона, а 99% в стосунках з нею в збитку. Так з чого тоді беруть подати у людей, якщо вони і так в мінусі?

Моя думка

Логічно враховувати при нарахуванні податку не тільки виграшні картки, то і програші. Причому брати за звітний період півроку, рік або хоча б квартал. Вже якщо якийсь щасливчик за цей період виявився в плюсі ​​- нехай заплатить 13% з різниці між вкладеннями і доходами. Саме за таку схему нарахування ратують офіційні букмекери. Будь-яка інша буде сприйнята їх клієнтами з обуренням, направляючи їх до офшорних БК.
Поки держава розуміє, 1xstavka відраховує в казну 13% з кожного виграшу. Сподіваємося, що регулятор проявить мудрість і прагнення до створення справедливих і чесних умов гри. В іншому випадку більшість продовжить грати на «сірому» ринку, де податки платити не треба.
У оффлайн-сегменті існують труднощі з відстеженням балансу ставок окремо взятого гравця. В Україні в минулому намагалися ввести справедливий податок, коли прогнозист, пред’являючи касиру в ППС виграшний талончик, міг прикріпити до нього програшні. Якщо ті компенсували чистий виграш — побори не стягували.
Здогадуєтеся про дії людей? Вони просто обмінювалися програшними квитками, додаючи їх більш щасливому беттору, якщо у того не вистачало «невдачливих корінців» за пиво або рукостискання, що призводило до того, що бюджет поповнювали тільки «зальотні» відвідувачі ППС, які не знайомі з такою системою взаємодопомоги. У цій «кругову поруку» проти податкової на боці гравців виступали і деякі касири, котрі творили банк програних квитків (проста коробочка біля віконця) в якому кожен міг назбирати собі потрібну для компенсації комбінацію. Так як програють в БК частіше, ніж виграють — природно, що програних ставок завжди було більше. Але все це ППС, де зберігається анонімність ставок і немає індивідуальних балансів — в онлайні же з цим немає ніяких труднощів і проста програма легко зведе дебет з кредитом у клієнта БК. Чому б цього не робити?

Бонуси та акції в 1xstavka

Букмекер обіцяє багато бонусів, але зараз є лише промо-маркет з купонами на безкоштовні ставки, пропоновані за очки, які нараховуються за програші. Термін дії балів — три дні після розрахунку. Використовуйте їх оперативно. Фрібет відіграється на ставках з коефіцієнтом від 1.8, з нараховується на рахунок чистим виграшем — стандартні для безкоштовних ставок правила використання.

Методи платежів в 1хставка.ru

Ліцензійні в РФ букмекери працюють з платіжними системами, які пройшли сертифікацію в ЦУПІС. На жаль тут немає WMR, що є незручністю для гравців
Втім, вибір платіжних методів все ж великий — банківські карти Visa і Mastercard, електронні гаманці, Монета.ру, мобільні Мегафон, Білайн, МТС, Теле2, а також можливість внести гроші на рахунок готівкою в мережі «Евросеть» або «Зв’язковий». Комісій немає ніде, мінімальна сума — 50 рублів, вивести виграші, правда, можна лише на картку або електронний гаманець зазначених систем.

Служба підтримки 1хставка

Служба підтримки доступна за телефоном 8 (800) 500-29-11, але зв’язатися зі співробітником можна і за допомогою форми, розташованої в розділі «Контакти». На сайті достатній обсяг довідкових матеріалів, щоб розібратися з питаннями, що виникли своїми силами.

1хставка або 1хбет? Плюси і мінуси

У чому краще 1хставка

 • повна законність;
 • надійність контори;
 • немає комісій при поповненні, в т.ч. у мобільних операторів;
 • не потрібно шукати дзеркала і способи обходу блокування Роскомнадзора.

  Переваги 1хбет

  • немає необхідності платити податок з кожного виграшу;
  • проста реєстрація і ідентифікація особистості без походу в ППС;
  • велика функціональність сайту;
  • присутність на сайті покеру, казино, слотів, тоталізаторів;
  • більше методів платежів, в т.ч. webmoney;
  • більше бонусів і акцій.

  Висновок по 1хставка.ру

  У даній ситуації вибір серед двох контор з ідентичною лінією і розписом залишається за вами. Є бажання ставити 100% законно, не хочеться шукати дзеркала і придумувати способи обходу блокування Роскомнадзора (а вони є і будуть завжди!) — вибирайте 1хставка. Якщо ж обурює необхідність платити не справедливий по суті податок, ходити по інстанціях для реєстрації — завжди під рукою 1хбет.

  Відгуки по 1xstavka

  У 2017 році найбільше відгуків викликає процес реєстрації і оподаткування — гравці незадоволені схемою і з обережністю ставляться до легальних букмекерам, вичікуючи, до чого в підсумку прийде держава в своєму бажанні взяти під контроль онлайн ринок ставок на спорт. Без компромісів тут не обійтися, але поки що складно прогнозувати розвиток подій.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *