Букмекерська контора Балтбет | Огляд БК Baltbet

Вітаю всіх на сторінках нашого сайту. Темою для сьогоднішнього обговорення, стане букмекерська контора Балтбет. Бренд досить відомий, має російське походження і надає букмекерські послуги з 2003 року. Не сказати, що компанія досягла значних успіхів, але за рахунок досить таки великої мережі наземних пунктів прийому ставок, безліч користувачів дізнаються її і в мережі інтернет.

На своєму сайті, БК Балтбет позиціонує себе як одного з лідерів букмекерського бізнесу в Росії, правда основним критерієм цього лідерства, вони вважають кількість власних ППС. Особисто моя думка, що це далеко не показник. Часи змінюються і в століття інформаційний все більше гравців віддають перевагу ставками в режимі онлайн. Співробітники Baltbet, також розуміють це, але судячи з їх маркетингової активності та якості інтернет ресурсу, швидше за все не поспішають йти в ногу з часом.

Функціонал сайту Балтбет

Як завжди, почнемо з дизайну і юзабіліті. Приємні колірні тони розташовують до того, щоб залишитися на сайті довше, але інші елементи дизайну не вселяють думки про серйозність ресурсу і нагадують швидше сайт якогось лото, ніж букмекерську контору. Хоча з іншого боку, під ім’ям «БалтЛото», також існує і лотерейна мережу, від сюди власне і схожість. Але в будь-якому випадку, дизайн сільський і як на мене, розрахований на людей категорії «дядя Вася дачник».

Їдемо далі, лінія, не особливо багата на різноманітні події, а якщо не брати до уваги, російські чемпіонати, то взагалі мізерна. Live-ставки також не уявляють з себе нічого особливого, подій мало, розпис по ним не вражає, зручність на низькому рівні …

Коефіцієнти теж, на жаль, не радують. Зазвичай вони на середньому або навіть нижче середнього рівня по ринку. Це звичайно ж робить контору, практично не конкурентоспроможною перед іншими вітчизняними букмекерами, не кажучи вже про західні. Зазвичай тут грають тільки новачки і то, довго не затримуються.

До слова про неконкурентоспроможності, букмекерська контора Baltbet, крім вищеописаних недоліків, також не має додаткових субпродуктів, (а-ля казино, фінставкі, слоти, форекс і т.д.) мобільних додатків і відеотрансляцій. Це не малі упущення в бурхливому потоці сучасних тенденцій.

Що стосується служби підтримки, то тут все досить стандартно. Маленьким відмінністю є можливість зв’язатися з оператором, зателефонувавши йому на скайп. Навіть не приходять зараз на розум інші контори з такою ж можливістю. Перевага це чи ні, важко сказати, але ось те, що це характерна особливість — точно. Серед інших варіантів зв’язку, ви зможете знайти телефонний дзвінок, пошту і функцію «передзвоніть мені». Онлайн чату, на жаль, поки немає. Співробітники підтримки, судячи з відгуків в інтернеті, не дуже компетентні. На мою невеликому досвіду спілкування з ними, можу вам сказати те ж саме і далі опишу все трохи докладніше.

Фінансова складова

Тут все теж сумно … Перелік підтримуваних платіжних систем дуже жалюгідний, причому, якщо поповнити свій рахунок ще не важко, так як це можна зробити одним з багатьох популярних в Росії сервісів, то ось вивести кошти вам надається можливість тільки на Яндекс Гроші і Вебмані.

Інформації про мінімальний депозит і мінімальний розмір ставки, на жаль, не знайшов, вирішив запитати у служби підтримки, на що отримав не дуже доброзичливий відповідь, в стилі «зареєструйся і сам подивися». Тепер чисто з принципу не буду утворювати собі тут ігровий аккаунт. Так, що друзі, вибачте, але якщо для вас ця інформація важлива, то ви знаєте яким способом її роздобути.) Буде здорово, якщо після цього ви поділіться нею в коментарях до даного огляду.

Показник надійності

Baltbet — контора з вельми і вельми сумнівною репутацією. Скажу чесно, ігровий рахунок я в ній так і не завів, відповідно поділитися власним досвідом не можу. Але якщо пошукати досвід інших, читаючи відгуки і коментарі, то можна прийти до висновку, що грати тут можна тільки на свій страх і ризик. І хоч особисто я не дуже-то і довіряю різним скаргами в інтернеті, але все ж схиляюся до того, що компанія дійсно каламутна. Якщо у кого є досвід гри там, то я і інші читачі будемо вдячні, якщо ви поділитеся їм в коментарях нижче.

Бонуси та акції

Додаткових бонусів або акцій компанія не надає своїм гравцям. Хоча відповідна кнопка на сайті є, але при кліці, чомусь веде в нікуди. Можливо, дана сторінці поки на розробці і дуже скоро букмекер здивує нас карколомним бонусним пропозицією. Подивимося;)

Також у відкритих джерелах вдалося знайти інформацію про те, що букмекерська контора все ж пропонує певні плюшки для гравців. Але вся ця програма зводиться до чогось в стилі «карти постійного клієнта». Знову-таки, подробиці можна дізнатися, ставши клієнтом компанії, але як я вже написав вище, принципово не хочу реєструватися у них. Тому друзі, вам знову все доведеться дізнатися самим або ж зробити більш гідний вибір на сторінці нашого рейтингу букмекерів. Компанії з оцінкою від 8 до 10, точно вас не розчарують.

Висновок

Отже, як ви, напевно, зрозуміли, букмекерська контора Балтбет — це не найкращий вибір, не дивлячись на те, що рівень її популярності в Росії далеко не найнижчий. Не можу говорити про ППС, але на їхньому сайті, я б вам дуже не рекомендував робити ставки. На просторах інтернету є дійсно більш гідні компанії, при чому в не меншому кількості. Особисто я віддаю перевагу 1xBet і вважаю їх справжніми лідерами на пострадянському просторі.

На цьому все друзі, довго тут розмовляти нема про що. Сподіваюся, що ця інформація вам допомогла і була корисною. До нових зустрічей в нових оглядах. Бувай!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *