Букмекерська контора Betfair | Огляд БК бетфаір

Вітаю на сторінках нашого сайту, друзі. Черговий огляд, героєм якого стане букмекерська контора Betfair. Компанія була заснована в Британії і почала приймати ставки в далекому 2000 році. Однак, крім традиційної букмекерської діяльності, бетфаір здобула популярність за успішно реалізовану і повноцінну біржу ставок на своєму ресурсі. Тут вам пропонується битися об заклад ні з букмекерів, а безпосередньо з іншими гравцями, що безсумнівно, має свої плюси.

В даний момент в компанії відіграє більш 1 млн гравців з усього світу, але в Росії і СНД поки цей бренд не користується особливою популярністю. Можливо через низьку маркетингової активності, а можливо і через те, що нашим людям банально лінь витратити близько 15-ти хвилин свого часу і вивчити нове для себе напрямок біржі ставок. Що ж, дуже навіть дарма, ідея дійсно цікава і прибуткова.

Функціонал сайту

Спортивні ставки, біржа, казино, покер, тв-ігри, віртуальний спорт, стрибки і багато іншого — все це ви зможете знайти на сайті betfair com. Перелік продуктів вражає і не залишить байдужим жодного любителя азартних розваг. Що стосується функціональної частини та дизайну, то тут все досить стандартно для букмекерських контор зі світовим ім’ям. Все виконано в грамотно підібраному кольорі, інтерфейс зрозумілий на інтуїтивному рівні навіть новачкам. Мобільна версія і додатки БК бетфаір, також відрізняються шикарним дизайном, зручністю користування і багатим функціоналом. При наявності позитивного балансу, вам буде відкритий доступ до численних спортивних трансляцій в режимі «Live».

Лінія букмекера досить широка, включає в себе більше 30 видів спорту, тисячі подій і сотні випадків по ним. Крім ставок на спорт присутні також політичні та шоу-бізнес ставки. Коефіцієнти часто дуже високі, проте з огляду на, що це біржа багато що залежить не тільки від вас, але і ще від опонента, готового або навпаки, не готового прийняти ваше парі.

Наступне, що може вас засмутити — це робота служби підтримки сайту. Судячи з відгуків і скаргами гравців, левова їх частка якраз-таки і доводиться на саппорт-сервіс. Питання російськомовних гравців розглядаються дуже довго і часто відповіді на них носять загальний характер, без докладних пояснень. Особисто мені не дуже зрозуміла причина такої «дискримінації», але можливо в компанії зараз існують деякі розбіжності щодо ринку СНД, що і позначається, в першу чергу, на роботі підтримки. Що ж, будемо сподіватися, що це лише тимчасові незручності.

Фінансова складова

Для поповнення рахунку і подальшої його переведення в готівку, букмекерська контора Betfair, пропонує повний спектр платіжних систем, популярних як у всьому світі, так і окремо в Росії та інших країнах СНД.

Мінімум до поповнення, звичайно, значно більше ніж у багатьох вітчизняних конкурентів і становить 10 доларів. Ну а з іншого боку, чого розмінюватися на дрібниці? Чи не копійки ж ми прийшли ганяти в букмекерській конторі. Зараховуються гроші на рахунок миттєво, виводяться протягом 24-48 годин, в залежності від платіжної системи і дня тижня. Валют для відкриття рахунку також більш ніж достатньо, але російського рубля в цьому переліку, на жаль, немає.

Сума мінімальної ставки становить 4 $, максимум практично не обмежений, але часто залежить від популярності події, якщо говорити про букмекерській конторі і від опонента, готового прийняти вашу ставку, якщо говорити про біржі.

Показник надійності (10 з 10)

Букмекерська контора бетфаір вважається однією з найнадійніших букмекерських компаній в світі. Тут вам не поріжуть ліміти, які не збільшать маржу і звичайно ж не заблокують аккаунт і наявний на ньому виграш. Нагадаю, що основний потік клієнтів зосереджений саме на біржі, звідти компанія і отримує левову частину прибутку. А оскільки прибуток формується як комісія з виграного парі (5-7%), то букмекерові абсолютно все одно виграє ви гравець або програє. Свої гроші він отримає при будь-якому результаті.

Самі розумієте, при таких розкладах, блокувати рахунки гравців або урізати максимуми, компанії немає ніякого сенсу. Так що можете бути впевнені, що ваш виграш і вже тим більше власні депозитні кошти ніколи не потраплять під блокування.

Бонуси та акції

У компанії досить непогано розвинена бонусна політика. Новим гравцям біржа Betfair, дає привітальні бонуси, розділені по продуктам. Так ви можете отримати 40 доларів для гри в покер, 10 євро для слот машин, 10 для гри в бінго і 10 євро безпосередньо для здійснення ставок.

Правда бонус в 10 євро звучить досить голосно, але по суті є завуальованим маркетинговим ходом. Звичайно просто так вам гроші ніхто давати не буде, для їх отримання необхідно буде виконати ряд певних умов компанії. В даному випадку умов як таких немає, але і бонусу як такого теж немає. Вам пропонують лише страховку на першу ставку. Інакше кажучи, якщо ваша ставка (мінімум в 10 євро) програє, то букмекер поверне цю суму на ваш рахунок. Супер пропозицією це, звичайно, не назвеш, але для «завлекухі» людей зійде. Та й до того, ж приємно ставити, знаючи, що ставка твоя буде 100% безпрограшною. Такий собі тест-драйв букмекерської контори.

Висновок

Отже, друзі, підсумувати все вищесказане можна наступним. Біржа бетфаір — це унікальне явище в букмекерській індустрії. Тільки тут ви зможете ставити великі суми по високим коефіцієнтом і при цьому не боятися, блокувань і обмежень з боку букмекера. Оскільки, повторюся, тут ви грали не проти букмекерської контори, а проти інших гравців. Сайт betfair com, в даному випадку, виступає лише як майданчик, що дає можливість гравцям сперечатися один з одним на гроші.

Це безсумнівно великий плюс, але також є і деякі мінуси, про які обов’язково варто згадати. Як говорилося вище, в даний момент спостерігаються проблеми зі службою підтримки для російськомовних користувачів, але да ладно, це швидше за все проблема тимчасового характеру. Далі, на біржі користуються популярністю тільки самі топові події. На непопулярні гри регіонального масштабу, зробити ставку буде досить складно або взагалі неможливо. Максимуми за ставками теж будуть не великі.

Втім, мінусів не так-то вже й багато і для деяких, впевнений, вони здадуться абсолютно значними. Тому, друзі, якщо хочете, то обов’язково спробуйте свої сили на біржі ставок. Для багатьох цей процес виявиться дуже захоплюючим і можливо ви вже не захочете повертатися в звичний для вас «беттинг». Успіхів!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *