Букмекерська контора Бінго Бум | Огляд БК BingoBoom

Про Компанію

Бінго Бум — це букмекерська контора, що оперує з 2012-го року, вона має в своєму розпорядженні ліцензією № 22 від 14.03.2012. Власником Бінго Бум є компанія Стар Бет.
Крім сайту в доменній зоні .ru, в розпорядженні компанії — понад 700 ППС в багатьох російських містах.
Бінго Бум входить до складу СРО букмекерів, і відповідно приймає інтерактивні ставки на платформі ЦУПІСа, запущеного цим центром.
Букмекер відомий своєю підтримкою змагань в різних видах спорту.

Сайт

Сайт Bingo Boom оформлений в чорних кольорах, але виглядає дуже стильно і красиво. Ресурс прикрашений яскравими картинками, які рекламують послуги букмекерської контори.
Бінго Бум не приймає ставки на спортивні події, тому на сайті немає багатьох розділів, які зазвичай присутні на сайтах інших букмекерських контор: тут немає лінії, Live, статистики та результатів.
У підвалі сайту можна знайти лінки на ліцензію, свідоцтво про членство в СРО, правила прийому ставок і іншу корисну інформацію.

Реєстрація

Щоб стати клієнтом букмекерської контори Бінго Бум, потрібно пройти просту процедуру реєстрації. Кнопка реєстрації та авторизації знаходиться у правому верхньому кутку головної сторінки сайту. Для створення аккаунта на сайті потрібно заповнити просту анкету, яка містить персональні та контактні дані. Зверніть увагу, що на цьому процес реєстрації не закінчується, необхідно створити обліковий запис в ЦУПІСе і пройти ідентифікацію.

Реєстрація в ЦУПІС, ідентифікація

Бінго Бум входить до складу СРО букмекерів, ЦУПІС якої запущений на базі Ківі-банку. Це означає, що окремого сайту ЦУПІСа, де потрібно реєструватися, у цій СРО немає, а його функції виконує платіжна система QIWI. Клієнтам, які користуються послугами тих букмекерських контор, які входять до складу СРО букмекерів, обов’язково потрібно відкрити qiwi-гаманець і пройти повну ідентифікацію.
Номер телефону, який використовується при реєстрації в QIWI, повинен збігатися з номером, вказаним при створенні аккаунта на сайті Бінго Бум.
Статус ідентифікації для використання послуг букмекерської контори повинен бути «Максимум». Пройти верифікацію можна в салонах стільникового зв’язку Евросеть.

Введення и виведення коштів

Для фінансових операцій на сайті Bingo Boom можна використовувати тільки qiwi-гаманець. Вносити депозит на нього можна за допомогою платіжної системи QIWI, банківських карток, мобільних платежів і в салонах стільникового зв’язку. Для виведення доступні тільки банківські картки та платіжна система QIWI.

Ставки

Давати повну картину лінії Бінго Бум на даний момент дуже складно, оскільки букмекер приймає ставки тільки на свої класичні неспортивні продукти, в той час, як прийом ставок на спорт поки не запущений. За словами Костянтина Макарова, директора Бінго Бум, найближчим часом контора заповнить цю прогалину і запустить прийом ставок на спортивні матчі.

Бонуси

Інформації про бонуси на сайті Бінго Бум немає. Можливо, спеціальні пропозиції будуть запущений після того, як букмекер почне приймати ставки на спорт.

Мобільний сайт і додатки

Те ж можна сказати і про мобільний сайті і додатках, переходу або посилань на сайті немає. З огляду на велику популярність мобільного беттінга, сподіваємося, що Бінго Бум виправить цю невелику недоробку найближчим часом.

Служба підтримки

При виникненні будь-яких проблем, можна звернутися в службу підтримки БК Бінго Бум, яка доступна за допомогою електронної пошти. Також на сайті є швидкий вихід в Live-чат.

Відгуки

Кожен позитивний відгук — найкраще свідчення хорошої роботи букмекера. Якщо Вам є що сказати про Бінго Бум, залиште свій відгук у коментарях до запису.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *