Fonbet — Огляд букмекерської контори Фонбет

Привіт друзі! З вами найстаріша з вітчизняних бк, контора Фонбет, яка, нарешті, підкорилася новим законам, отримала ліцензію ФНС і вирішила виступити на букмекерської арені в легальному світлі. Втім, незважаючи на ці численні зміни, букмекер як і раніше впевнено тримає марку і пропонує гравцям кращий лайв, авторську лінію і чудову розпис. І хоча ця бк серйозно просідає з багатьох важливих пунктах, справжні цінителі продовжують зберігати вірність саме їй. Втім, про все по порядку.

Функціонал сайту

Сайт букмекера нарешті набув сучасного вигляду, тому доступ до широченной лінії і відмінному лайв став ще приємніше. І, хоча пошуку по лінії немає, навігація вибудувана досить чітко. Будь-матч, лігу або чемпіонат можна позначити як вибраний — і миттєвий доступ до цих подій тут же з’явиться на всіх пристроях гравця. До слова, сайт Фонбет ру відкривається не тільки з комп’ютера, але і з мобільних гаджетів, спеціально для яких була створена легка версія. Крім того, кожен гравець може скачати на свій смартфон мобільний додаток Fonbet (підтримуються системи iOS і Android).

Що стосується головного показника життєздатності букмекерської контори — її лінії — то в цьому плані бк Фонбет є прикладом для всіх інших букмекерів. Свою лінію контора заповнює самостійно, тому Беттери мають стабільно широкий вибір спортивних і киберспортівних подій. А в лінії на популярні види спорту не складе проблеми знайти юніорські змагання і вузько регіональні чемпіонати. Гідну розпис до них, правда, букмекер гарантувати не завжди в змозі, зате на топові матчі тут досить цікавих ринків типу «інтервали голів» і «тотал кутових в 1 таймі».

Що показово, розпис на лайв може запропонувати Беттери ще більше цінних маркетів, і саме тому фанати лайва вибирають бк Фонбет. До гідної розпису також пропонується кілька трансляцій і матч-трекер, які доступні прямо на сайті при позитивному балансі рахунку. Порадує гравців і вичерпна статистика за чотирма основними видами спорту, доступна у відповідному розділі. А ось з чим доведеться лише змиритися, так це з низькими коефіцієнтами. Букмекер абсолютно байдуже ставиться до показників конкурентів і виставляє маржу 6-7% на топові і 8-11% — на всі інші матчі.

Робота служби підтримки теж не є плюсом букмекерської контори Фонбет. Незважаючи на те, що саппорт доступний всі 24 години на добу, на запити по електронній пошті оператори відповідають не найшвидшим чином, так і «гаряча» телефонна лінія нерідко змушує гравців кипіти в очікуванні. Самі оператори, на жаль, теж дружелюбністю не відрізняються, що накладає певну тінь на імідж компанії.

Особливості реєстрації

Зареєструватися в легальному Фонбет тепер можна лише при наявності однойменного ППС по сусідству. Відповідно до нового порядку обслуговування, гравець, який бажає стати клієнтом контори, спочатку повинен з’явитися в ППС, пред’явити свій паспорт та підписати договір. При собі також бажано мати і телефон, який Беттер намір прив’язати до свого рахунку: він знадобиться для активації фірмової карти клубу. Номер останньої і пін-код від неї згодом будуть використовуватися при реєстрації на сайті Фонбет ру.

Після проходження цієї процедури, гравцеві доведеться зайнятися ще однією справою — активувати собі Qiwi-гаманець. При цьому в самій платіжній системі Беттери реєструватися не треба: контора автоматично створить новий обліковий запис і прив’яже його до вказаним номером телефону. Для активації потрібно буде просто відвідати салон Евросети і повідомити співробітнику про своє бажання пройти повну ідентифікацію Ківі. Після звірки паспорта і перевірки номера мобільного телефону, гравець зможе знову відправитися додому, зайти на сайт Фонбет під своїм логіном і паролем і, нарешті, зробити перший депозит з нового гаманця.

Фінансова складова

Особливу фантазію при виборі платіжних систем букмекер не виявив, так що у Беттери є тільки два способи для здійснення депозиту і виведення коштів. Так, оскільки ЦУПІСом для бк Фонбет став Ківі банк, то спочатку всі платежі ведуться саме через систему Qiwi. Ще при реєстрації гравець отримує повністю ідентифікований гаманець, і згодом все платежі можуть вестися через нього. Плюс цього способу в тому, що виплата відбувається протягом всього 3 годин, що досить швидко.

Другий спосіб — це оплата через банківські картки MasterCard і Visa. Поповнення, як і в попередньому випадку, відбувається миттєво, хоча висновок може бути затриманий до 3 днів. При цьому ліміти на висновок через карти набагато нижче: на свою візу гравець зможе вивести тільки 75000 рублів, тоді як на Qiwi-гаманець — все 250000. «Улюблений» всіма ПДФО віднімається автоматично при виведенні коштів і розраховується як 13% з різниці між депозитом і запитуваної сумою.

Показник надійності

Ведучи свою діяльність вже більше 20 років, букмекерська контора Фонбет є приклад надійності для всіх інших букмекерів. Незважаючи на те, що протягом цих двох десятиліть у гравців не раз виникали суперечки з представниками бк, з боку контори всгда дотримувалася політика чесної гри. А зі змінами в законодавстві РФ Беттери отримали ще більше гарантій: для отримання ліцензії букмекерові довелося довести свою платоспроможність і внести 30 мільйонів рублів в компенсаційний фонд СРО букмекерів. Тому кожен клієнт контори може бути впевнений в тому, що його виграш буде виплачений в термін.

Бонуси та акції

А ось чим букмекерська контора Фонбет похвалитися не може і ніколи не могла — так це наявністю цікавої бонусної політики. Ледь не з моменту своєї появи на букмекерської арені контора запустила «Пільговий експрес» — і ця акція стала вершиною всіх намірів букмекера. В акції, однак, нічого особливого немає: вона всього лише дає Беттери шанс на помилку. Так що, якщо в експресі з 6 подій одне програє, гравець зможе повернути свої гроші з коефіцієнтом 1.

Крім того, у Фонбет ру є й інша акція для любителів експресів: щомісяця контора проводить конкурс прогнозистів, і все, що потрібно гравцеві, — це вгадати результати 6 матчів. Джекпот починається від 10000 рублів, так що у Беттери є досить непогані шанси отримати гідний виграш, чи не зробивши жодної ставки.

Висновок

Незважаючи на те, що свої основні переваги букмекерська контора Фонбет розігрує досить непогано, цієї компанії належить переглянути ще багато речей. І якщо букмекер не збирається підвищувати свої коефіцієнти з метою залучення нових гравців, то на свою бонусну політику він явно міг би звернути увагу.

Що стосується досить мудрованої реєстрації і малої кількості підтримуваних платіжних методів, то по завіреннях самої контори «робота над цим ведеться». А поки гравцям, що цінують гідний спортивний сервіс, залишається просто закривати очі на мінуси Фонбет і продовжувати робити ставки. Ось і все, друзі. З вами був Дмитро Щукін, удачі в ставках и пока!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *