LEON — огляд букмекерської контори Леон

Привіт друзі! Все, чого я чекав, щоб випустити черговий огляд, — появи на букмекерської арені чергового гладіатора. Так що зустрічайте сьогоднішнього героя — абсолютно нову і мало не невинну легальну бк Леон ру. Прийом ставок букмекер почав вести зовсім недавно: в середині жовтня. Однак платформа вже користується успіхом: високі кефи і апетитний вітальний бонус роблять свою справу.

До речі кажучи, до знайомого всім Леонбетс ця контора юридично не має ніякого відношення. Так що не будемо проводити паралелі і зосередимося на нашому новачка.

Функціонал сайту

Як і інші раптово легалізувати букмекери, букмекерська контора Леон ру жорстоко обмежила функціонал свого сайту. Але ми ж все за спортивними ставками сюди прийшли, а не за казино та fantasy-спортом, так? Тому все, що маємо — це прематч, лайв та результати вже минулих ігор. Легке здивування викликає повна відсутність трансляцій і інфографіки: вже остання-то є в будь-який поважає себе конторі. Втім, напевно все ще буде.

Їдемо далі — до чисто ігровим сторонам питання. Лінія бк Леон ру висвітлює події, в основному, вже освітлені. Серія А, англійська Прем’єр-ліга, матчі Чемпіонату Світу та інші топові поєдинки тут на перших шпальтах. А ось на щось більш рідкісне, незначне і малопомітне світло леоновского прожектора вже не падає. Так що другий ешелон — це самий край у футбольній лінії.

Що стосується «екзотики», то серед 14 доступних видів спорту саме екзотичне — це сквош. Упевнений, що більшості Беттери цілком вистачило б і лінії з 4 видів спорту: футболу, баскетболу, хокею та тенісу. Тому не думаю, що відсутність якого-небудь флорболу або мотокросу сильно ущемило чиїсь інтереси.

У плані розпису спостерігається цікава тенденція. Букмекерська контора Leon ru пропонує куди більше маркетів на лайв, ніж на прематч. Та й сам прематч затиснутий у вкрай вузькі тимчасові рамки: ставки приймаються максимум на два дні вперед. Крім випадків букмекер пропонує кілька тоталов — і на цьому розпис на прематч, власне, закінчується. На лайв вже з’являється гандикап, точний рахунок, наступний гол і інші цікаві речі.

Спокутувати не самий широкий вибір маркетів бк Леон ру вирішила підвищенням коефіцієнтів. І в цьому плані букмекер дійсно побив усі рекорди, оскільки маржа на ряд маркетів коливається від 1,5% (!!!) до 3%. За таким кефам можна ставити, наприклад, на ті ж тотали і результати — але лише футбольних матчів. На тенісні, баскетбольні і хокейні чемпіонати благодать не поширюється — тут середня маржа складе 6-8%.

До речі кажучи, ставки можна робити і з смартфона: через мобільний сайт Леон ру. Букмекерська контора розробила досить симпатичну мобільну версію: зі зручною навігацією, пошуком і можливістю списатися з саппортом. Останній поки існує лише в своїй доісторичної формі — формі зворотного зв’язку. Поговорити з операторами служби підтримки по телефону або початиться через форму на сайті в Leon ru не вдасться — всі звернення йдуть через e-mail.

Особливості реєстрації

Затягнута реєстрація в легальних букмекерських конторах — це стандарт. БК Леон в цьому плані, правда, кілька відзначилася, але ключовий момент — ідентифікація гравця — все-таки залишився. Крім того, букмекер співпрацює ні з першим ЦУПІС, а з ЦУПІС СРО букмекерів, побудованим на платформі Ківі банку. Другий ЦУПІС від цього не стає менш легальним — це просто інший обліковий центр.

Але повернемося до реєстрації в Leon ru. Букмекерська контора дозволяє відкрити новий обліковий запис в три етапи:

  1. Реєстрація на сайті. Все як завжди: ім’я, e-mail, пароль, телефончик. Валюту на вибір ніхто не пропонує: в легальних бк гра ведеться лише в рублях.
  2. Ідентифікація. Заради цієї процедури Беттери доведеться покинути свій затишний будинок і піти прогулятися до найближчого салону Евросети або відділення Ківі банку. Працівникові однієї з цих організацій треба буде пред’явити паспорт і повідомити про своє бажання пройти ідентифікацію ківі-гаманця. І якщо зареєстрований гравець вважає, що у нього немає Qiwi Wallet, то він жорстоко помиляється. Оскільки Леон ру — букмекер, який працює через Ківі банк, то при реєстрації гравцеві автоматично створюється відповідний гаманець.
  3. Підтвердження ідентифікації. На телефон, вказаний при реєстрації, надійде повідомлення з кодом. Його треба буде ввести на сайті Qiwi.
  4. Після цього статус Qiwi-гаманця повинен змінитися, а рахунок у Leon ru — активуватися.

Фінансова складова

Без проблем не обійшлося і в фінансовому плані: виведення грошей доступний тільки на той самий Qiwi гаманець. З введенням справа їде краще: з’являється якесь розмаїття у вигляді терміналів Qiwi і банківських карт. Але щоб розплачуватися картою, змінити метод внесення депозиту доведеться не тільки на сайті букмекера, а й на сайті платіжної системи Qiwi.

Зрозуміло, кожен виграш буде обкладатися податком: 13-процентним ПДФО. На щастя, під податок потрапляє лише різниця між депозитом і виведеної сумою. Списуватися ці гроші будуть автоматично — при кожному виведенні коштів на Qiwi Wallet. До речі кажучи, другий ЦУПІС поки працює в тестовому режимі, але це не заважає букмекерові приймати ставки.

Показник надійності

Букмекерська контора Leon ru тепер абсолютно легальна, а значить питання про надійність дозволяється сам собою. У будь-якій спірній ситуації гравець зможе звернутися до суду, так що з цього боку можна відчувати себе повністю захищеним. З іншого боку, сам бренд бк Леон славиться своєю надійністю і дуже лояльним ставленням до клієнтів. За мультіаккаунтов, звичайно, як стратили, так і будуть страчувати, але сам процес ідентифікації повинен був звести проблему шахрайства нанівець.

Бонуси та акції

Ідея про реєстрацію в конторі приходить в голови гравцям багато в чому через бонусу, який пропонує Leon ru. Букмекерська контора щедро винагороджує новачків: кожен може розраховувати на цілих чотири без рубля тисячі бонусних рублів. Вони зараховуються на рахунок гравця одразу після скоєння першого депозиту сумою від 3999 рублів. Якщо гравець не готовий перевести на ігровий рахунок майже чотири тисячі, можна внести і поменше. Бонус в такому випадку нікуди не дінеться, а просто зменшиться. За 1000 рублів депозиту гравець отримує 1000 бонусних рублів, за 2500 рублів депозиту — 2500 бонусних рублів і т.д.

Втім, бонусні гроші — не така вже й халява. Щоб отримати до них доступ, гравцеві доведеться заробити в Leon ru ще 5000 бонусних очок. А це означає, що потрібно буде ставити, ставити і ще раз ставити. Загалом, поєднувати приємне з корисним.

Висновок

Леон ру — букмекерська контора молода і не без косяків. Але косяки виправляються згодом, а ось переваги залишаються. Високі коефіцієнти будуть цінуватися завжди і всіма, надійність — тим більше. Зручна платформа для ставок, як десктопна, так і мобільна — теж величезний плюс. Як виявилося, далеко не кожен букмекер може запропонувати гравцям зручний і красивий сайт з адекватною навігацією. Ну і, нарешті, вітальний бонус — серед легального вітчизняного букмекерства ніякої альтернативи Леону в цьому плані поки немає.

На цьому все, друзі. Пробуйте легальний беттинг, діліться своїми відчуттями!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *