Букмекерська контора Ліга Ставок | Огляд БК LigaStavok

Вітаю вас, друзі! Героєм мого сьогоднішнього огляду стала букмекерська контора Ліга ставок ру — один з небагатьох легалізованих в Росії букмекерів. Свою діяльність ця контора почала в 2007 році і, на відміну від офшорних «колег», конфліктувати з вітчизняним законодавством не стала. Відповідно, гравцям Ліги ставок принаймні не доводиться стикатися з блокуваннями сайту контори. Природно, крім легальності у букмекера безліч інших особливостей, про які я і збираюся сьогодні розповісти.

функціонал

Легальність, проте, серйозно обмежила функціонал контори. Ліга ставок ру пропонує суто спортивні ставки, не змішуючи їх з такими інгредієнтами як онлайн-казино, фінансовий беттинг і віртуальний спорт в один коктейль. Для деяких гравців це напевно виявилося непоправною втратою, зате інші отримали можливість сконцентруватися виключно на спорті.

І лінія, зізнатися, непогана, але до рівня бк 1хСтавка однозначно не дотягує. Якісь дрібні першості тут шукати безглуздо, зате будь-який чемпіонат, хоча б частково користується популярністю, своє містечко в лінії знайде. Що дійсно заслуговує на увагу, так це розпис на матчі. Серед доступних маркетів можна знайти велику різноманітність комбінацій типу «Подвійний шанс + Тотал» і «Перший гол + Перемога», проте любителі ставити на штрафні і кутові будуть вкрай розчаровані: такі маркети в розпису з’являються вкрай рідко.

Коефіцієнти букмекерська контора Ліга ставок ру пропонує не більше ніж середні. При цьому варто враховувати, що з виграшу Беттери доведеться віддати 13% в вітчизняну казну. Що ж, така плата за легальність. Деяка компенсація приходить за рахунок прийнятних лімітів і непоганих максимумів на одиничну виплату. Останнє зауваження, правда, стосується лише матчів РФПЛ, чиїм офіційним партнером, власне, і є букмекер. Виплата за ставку на матчі нашої Прем’єр-ліги може досягати 7 млн ​​рублів.

Ліга ставок ру чи не забув і про важливість наявності трансляцій на сайті. Правда їх не так багато, як хотілося б. А ось чого бк явно не передбачила, так це майданчики для мобільних ставок. Сайт Ліги ставок абсолютно не адаптований під мобільні пристрої, а мобільний додаток розроблено лише під iOS. Іншим гравцям залишається, мабуть, лише страждати. І, якщо вже я заїкнувся про страждання, то зауважу, що і розпис представлена ​​жахливо: у вигляді якихось абсолютно вбивчих таблиць, з яких неакуратно виповзає текст. Коротше, косяк.

Служба підтримки у букмекерської контори Ліга ставок, проте, зовсім не погана. Правда, єдиними видами зв’язку, які зміг запропонувати букмекер, виявилися e-mail або телефон, але оператори відповідають досить спритно. До того ж дзвінок в контакт-центр абсолютно безкоштовний. Шкода, що немає лайв-чату, але ж ніхто не каже, що букмекер над цим не працює.

фінансова складова

Всі фінансові операції гравців проходять не по стандартному шляху «Ліга ставок <-> Беттер», а по хитромудрій: «Ліга ставок <-> ЦУПІС <-> Беттер». Іншими словами, ланцюг придбала ще одну ланку і якраз в ЦУПІС-то і буде відбуватися очищення вашого виграшу від зайвих 13-ти відсотків податку. Це не мінус — ЦУПІС, або центр обліку переказів інтерактивних ставок, служить ще й гарантом того, що букмекер виплатить гравцям їх законний виграш.

Методи поповнення рахунку, між тим, не змінилися. Гравець може одно використовувати банківські карти, улюблені електронні гаманці (за винятком WebMoney хіба що) і мобільне поповнення. Виведення грошей відбувається точно тими ж способами, але може тривати до двох діб. Всі переклади ведуться лише в рублях, бо іншої валюти букмекер вважав за краще не надати.

Особливості реєстрації в ЦУПІС

Через свою легальності букмекерська контора Ліга ставок ру була змушена дещо ускладнити процедуру реєстрації. І тепер вона включає в себе цілих три кроки: реєстрацію на сайті самої Лізі ставок, реєстрацію в ЦУПІС і ідентифікацію особистості. Скажу більше, завершити всю процедуру, сидячи за ноутбуком, не вийде — останній етап зажадає від гравця зробити легкий променад.

Реєстрація на сайті букмекера проходить стандартно: гравцеві буде потрібно лише вказати свої особисті і контактні дані. Після активації облікового запису Беттер зможе перейти на сайт Першого ЦУПІС-а для проходження реєстрації вже там. Якщо гравцеві вже довелось там зареєструватися, то йому залишиться лише прив’язати до аккаунту свій свіженький рахунок в Лізі ставок.

Тому, хто опинився на сайті ЦУПІС в перший раз, знадобиться пройти ідентифікацію. Зробити це можна або в Евросети, або в одному з ППС партнерів. Партнерами, до речі кажучи, вважаються не тільки сама Ліга ставок ру, а й такі букмекери як 888.ru, 1хСтавка і Вінлайнбет.

показник надійності

Сам факт легалізації букмекера вже багато сказав про нього. Якщо до офшорних бк гравець навряд чи зможе дістатися, якщо станеться якась неприємність, то на Лігу Ставок можна, наприклад, подати в суд. Плюсом до всього є ЦУПІС, за одне співпрацю з яким конторі довелося заплатити 30 млн рублів. Саме ці гроші будуть виплачені гравцям, якщо букмекер раптом дасть задній хід.

Скарги на контору — явище, звичайно, дуже поширене, але треба розуміти, то пишуть їх найчастіше шахраї або піарники конкурентів. Якщо Беттер воліє вести чесну гру, не захоплюється вилками і мухлежа з бонусами, то зіткнутися з неприємностями йому не загрожує.

Бонуси та акції

Можна припустити, як спантеличила новачків реєстрація в ЦУПІС. Ліга ставок не залишилася байдужою до їх станом і ввела вітальний бонус. Він являє собою фрібет на 500 рублів, який кожен гравець отримує відразу ж після проходження ідентифікації. Фрібет — це цілісна ставка, розбити його на 5 ставок по 100 рублів не вдасться. Виграш з цієї ставки зарахується на рахунок без жодних умов.

Плюсом до всього Ліга ставок проводить і ряд інших акцій, нерідко приурочених до різних топовим подіям в світі спорту. Всюдисущі акції на експреси цю бк теж стороною не оминули: за щоденні «паровози» контора вельми охоче роздає фрібети. Спостерігається і незрозуміла тяга букмекера до раздаривания автомобілів своїм гравцям. Причому проводяться такі акції не у вигляді турнірів, а вигляді звичайних лотерей. Любителям випробувати удачу сподобається.

висновок

Вихід Ліги ставок з підпілля, на мій погляд, був дуже гідним рішенням. Однак самі Беттери в результаті отримали досить середню контору з низькими кефамі і не найширшої лінією. Величезним мінусом стало і повна відсутність мобільної версії сайту. Здавалося б, в наше століття досить складно не усвідомити популярність мобільних ставок — але Лізі ставок якимось чином вдалося це повністю проігнорувати.

І тут гравцеві вже варто задуматися, а чи варто заради всього цього кудись йти, десь ще реєструватися і світити своїми документами в ЦУПІС. Ліга ставок ру — це, відверто кажучи, не найкращий вибір, але і не найгірший, особливо з огляду на легальність букмекера і потенціал до розвитку, який, впевнений, він ще розкриє.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *