Букмекерська контора Марафон | Огляд БК Marathonbet

Букмекерська контора Марафон — це справжній піонер вітчизняного букмекерства. На просторах СНД компанія з’явилася в далекому 1998-му році і в найкоротші терміни стала лідером цієї галузі. В середині двохтисячних, більше половини всіх ставок робилися саме в Марафоні, який мав свої наземні пункти практично у всіх містах союзу незалежних держав.

Але, як ви знаєте, після вступу в силу нових законів, БК Марафон, як в іншому і іншим букмекерам, довелося тимчасово призупинити свою діяльність і задуматися над тим, як вийти з ситуації, що склалася. І ось до 2010-го року вихід був знайдений і тепер букмекер знову в строю і продовжує приймати ставки, отримавши ліцензію на діяльність в Російській Федерації та ряді інших західних країн.

Що ж, мої вітання! А з вами редактор сайт Vprognoze.com.ua, друзі і в сьогоднішньому огляді ми розберемо діяльність букмекерської контори Марафонбет. Поговоримо про її переваги та недоліки і спробуємо зрозуміти займе знову ця БК лідируюче позиції на пострадянському просторі? Поїхали!

Функціонал сайту

Функціонал Marathonbet знаходиться на конкурентному рівні (увага, я зараз говорю саме про функціонал, що не про дизайн). Як і у всіх сучасних букмекерських конторах, ви можете робити ставки на спорт, в тому числі і в лайв-режимі, ставити на зміну фінансових котирувань, грати в казино, крутити барабани слотів і багато іншого, включаючи різні варіації лото і відносно новий продукт « конструктор ставок »У принципі все на вищому рівні, плюс присутній мобільна версія сайту.

Але ось що стосується дизайну, то за оцінками багатьох експертів, це справжнісінька «ахілесова п’ята» компанії. Складається враження, що хлопці все еже живуть 90-ми і категорично відмовляються йти в ногу з часом. Дуже убоге оформлення.

Хоча на все є свої причини і навряд чи компанії просто не вистачає грошей або фахівців, щоб зробити нову версію сайту в сучасному стилі. Оскільки основна частина постійних гравців компанії — це також «піонери ставок» з 90-х, а це вельми консервативне покоління, то можливо, букмекер просто боїться щось міняти, щоб не втратити лояльність аудиторії.

Особисто моя думка в цьому питанні — це зробити дві версії сайту і дати клієнтам самостійно вибрати в якому стилі їм приємніше бачити інтерфейс. Але думаю, там теж не дурні сидять і незабаром, щось в цьому напрямку зміниться. Подивимося, а поки поїхали далі.

Лінія у «марафоновцев» дуже хороша, можливо саме через неї багато закривають очі на не найпривабливіший дизайн. Видів спорту, подій і результатів на них буде досить навіть самому вибагливому Каппера. Новачкам же тим більше вистачить найпопулярніших результатів на перемогу однієї з команд, нічию, фори і тотали.

За коефіцієнтами з марафоном може зрівнятися хіба що 1xBet і то не завжди. В силу того, що компанія, як ми вже говорили вище, хоче повернути собі позиції лідера ринку, вони встановили мінімальний розмір маржі, що дає можливість гравцям ставити за дуже вигідними коефіцієнтами і, отже, отримувати великі виграші. Так що, всіх мисливців за «великою рибою» ласкаво просимо в Марафон.

Про роботу служби підтримки мені було дуже важко судити. Сам в цій БК не граю, а ось відгуки в інтернеті вже дуже суперечливі і часто стосуються саме питання з підтримкою. Тому, перед написанням огляду я завів рахунок в цій бк і всіляко «потеррорізіровал» їх саппорт. Почав з каверзних питань в онлайн чаті. Скажу чесно, оператор тримався молодцем, хоча я йому навіть трохи грубіянив. Відповідав він досить швидко і ввічливо. У підсумку наша розмова тривав близько 20 хвилин, в кінці я подякував йому за професійну роботу і вибачився за грубість.

Другим моїм досвідом був лист на email, тут теж виявилося все в порядку, правда відповідь чинив дуже довго, тому краще користуватися онлайн чатом. І останнє що я перевірив — це був дзвінок по телефону. Відповіла мені дівчина з дуже милим голосом і допомогла розібратися у всіх цікавлять мене питання. Тому особисто мій суб’єктивний висновок про їх підтримку — якість на високому рівні.

Фінансова складова

Тут все стандартно, спектр платіжних систем дуже великий і в першу чергу «заточений» під користувачів з СНД. Також, в силу того, що Марафонбет працює і за кордоном, можна скористатися безліччю невідоме в РФ систем, але дуже поширених за кордоном. Наприклад «Нетеллером» або «Скрілл», хоча ці платіжки потроху набирають обертів і в РФ.

З введенням і виведенням коштів проблем не буде, перелік способів, якими ви можете це зробити, дійсно дуже великий. Правда потрібно звертати увагу, що деякі платіжні системи доступні тільки для поповнення рахунку, висновок же коштів на них не можливий. Детальніше це інформація надана на сторінці з оплатою.

Ви можете відкрити рахунок практично в будь-який популярної валюті. Оскільки Марафонбет є букмекерів міжнародного рівня, ця функція у нього відкрита апріорі. Але впевнений, що особисто вам, дорогі читачі, це не знадобиться, долар, євро або рубль — ось найбільш часто використовувані валюти рахунків в СНД.

Показник надійності (9 з 10)

Скажу чесно, я навряд чи можу повірити, що Марафон ненадійний букмекер. Ненадійною може бути вчора відкрилася «шарашкіна контора», але не один з лідерів ринку. Однак все ж ставлю оцінку 9, тому як сам в цій компанії не грав і не можу оцінювати її, спираючись на власний досвід. Доводиться рити інформацію в інтернеті і зважувати всі отримані дані. В основному, звичайно, це негатив, але серед усього цього бруду можна легко виділити безліч необгрунтованих і нечесних відгуків, які, на жаль, є зараз популярною тактикою «чорного» маркетингу конкурентів.

Бонуси та акції

Бонусу за реєстрацію в Марафоні ніколи не було і, напевно, не буде, але їх не можна за це засуджувати. Вже дуже часто наш народ намагається обдурити букмекера і смошенничать заради отримання халявних грошей. За інформацією із закритих джерел, які, на жаль, я не можу оприлюднити, все привітальні бонуси букмекерських контор на території РФ та інших пострадянських країн, обертаються великою діркою в кишені для букмекера. Навіть західні компанії, для яких подібні бонуси — це звичайна практика, при вході на наш ринок, або прибирають своє бонусне пропозицію, або істотно обмежують його, або за сумою, або за умовами відіграшу. Ну такі вже у нас люди і нічого з цим поки не поробиш, проблема менталітету вирішується не за один десяток років.

Однак є і хороші новини. У букмекерській конторі є щось схоже на бонуси для існуючих гравців. Це в першу чергу унікальна можливість робити авансові ставки і незвичайна функція «Антіекспрес». Детальніше про них читайте вже на сторінках сайту компанії.

Висновок

Підводячи підсумок нашого огляду, можна резюмувати, що букмекерська контора Марафон або Марафонбет, як я її кілька разів назвав вище, є досить якісним продуктом з відмінною лінією і коефіцієнтами. Над дизайном і бонусною програмою ще потрібно попрацювати, але в цілому, букмекер гідний приймати ставки і робить свою роботу на найвищому рівні. Сподіваємося, що так буде і далі.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *