Букмекерська контора Парі-Матч

Мабуть, ні для кого не буде секретом, що букмекерів на пострадянському просторі не так вже й багато. А якщо додати до цього стабільність букмекера, то такі контори можна буквально перерахувати по пальцях. Одним з «довгожителів» букмекерського справи, який добре відомий серед країн СНД можна сміливо назвати ТОВ «Паріматч».

Букмекерська контора Паріматч розпочала свою діяльність ще в 1996 році. За той час, який цей букмекер на ринку, контора встигла пережити кілька змін законодавства, що стосуються спортивних ставок, практично повну зміну керівництва, а також зміну інтерфейсу.

Найчастіше, про дану букмекерську контору доводиться чути безліч відгуків, серед яких досить багато невтішних, однак, давайте спробуємо розібратися з усім більш докладно.

В першу чергу, варто сказати, що той термін, який даний букмекер працює на ринку Росії і країн СНД вже можна назвати досягненням, яке, в свою чергу, говорить про стабільність бізнесу.

Загальна інформація

Як вже було сказано, БК Паріматч веде свою діяльність з 1996 року, однак, сайт букмекерської контори був запущений лише в 2000 році. З тих пір пройшло багато часу, і, багато в чому, для того щоб йти в ногу з часом і не поступатися конкурентам, в 2011 році сайт букмекерської контори зазнав серйозних змін. Після вступу в силу цих нововведень, багаторазово покращилась взаємодія користувачів з букмекерів. Движок сайту сміливо можна назвати одним з найбільш гідних серед букмекерських контор Росії і СНД.

Незважаючи на рух в сторону глобальної Мережі, як і раніше, Паріматч букмекерська контора, яка приймає ставки в пунктах прийому, чисельність яких сягає близько чотирьохсот. З недавніх пір, в букмекерській конторі з’явилася можливість здійснювати ставки, використовуючи мобільний телефон.

На завершення огляду сайту, варто виділити їх інфоцентр. По суті, це окремим інформаційним порталом, на якому можна легко і швидко знайти незнайомі терміни та визначення, а також знайти відповіді на інші питання, що цікавлять гравців питання. Такий «помічник», без всяких сумнівів, повинен сподобатися як початківцям, так і досвідченим гравцям.

Крім усього іншого, на сайті букмекерської контори Паріматч існує великий розділ спортивних новин, який регулярно поповнюється. Важко не погодитися, що наявність такого розділу істотним плюсом, особливо для тих, хто звик проводити глибокий аналіз спортивних подій.

Реєстрація в Паріматч

Реєстрація в БК Парі-матч не відрізняється труднощами, проте, варто дуже уважно поставитися до даної дії, тому як, в разі неправильного заповнення реєстраційної форми, а саме, допущення будь-якої помилки, змінити дані буде вкрай проблематично, а в багатьох випадках просто неможливо.

Також варто звернути увагу на те, що при першому поповненні рахунку, всі дані про депозит зберігаються, і вивести кошти Ви зможете лише за цими реквізитами.

Бонуси Паріматч

Що стосується бонусів, то контора Парі-матч має декілька привабливих бонусів:

  1. «Бонус на перший депозит» всім новим користувачам надається бонус у розмірі 100% від суми першого депозиту.
  2. «Експрес являє собою додатковий перелік подій, ставки на результат яких пропонується зробити за збільшеними коефіцієнтами. Для того щоб взяти участь, ставка повинні містити не менше трьох подій.

Лінія і ставки Бк Паріматч

Порушуючи тему зручності ставок в букмекерській конторі Паріматч, не можна не сказати про ту ступеня комфортності, яка з’явилася після оновлення сайту. З’явився зручний фільтр по лініях, за допомогою якого з’являється можливість швидко знайти цікавить подія.

Перелік подій, на який приймаються ставки парі-матч, не відрізняється різноманітністю. Як правило, все обмежується найпопулярнішими видами спорту і найбільшими спортивними подіями. Однак останнім часом спостерігається позитивна тенденція в бік збільшення кількості пропонованих подій.

У Паріматч існує три види лінії, серед яких звичайна, експрес лінія і додаткові результати. Паріматч букмекерська контора, яка не відрізняється високими коефіцієнтами. Швидше за все, це якась «суміш» коефіцієнтів вітчизняних контор.

Одним з напрямків, яке постійно поліпшується, Лайв ставки. Як і в багатьох інших букмекерських конторах, Лайв Паріматч ставки захоплюють все більшу кількість гравців, звідси і підвищений інтерес з боку керівництва букмекера. Як правило, в розділі Лайв ставок, постійно знаходиться близько 25-40 подій, на які пропонується укласти парі.

Коефіцієнти в даному розділі, також як і в цілому у букмекера, досить посередні.

Підтримка

У БК Парі-Матч, як і в будь-який інший поважаючої себе букмекерській конторі, своя служба підтримки. Її мета гранично ясна відповідати на виниклі питання клієнтів за допомогою тих чи інших форм для зв’язку. Працює тех. підтримка досить стабільно і без будь-яких серйозних затримок. Зв’язатися з співробітниками компанії Парі-Матч можна в будь-який час доби і в будь-який день тижня.

Платежі в Паріматч

При роботі з платіжними системами в букмекерській конторі Паріматч слід приділяти особливу увагу позначками, які містять інформацію про те, в яких країнах працюють дані платіжні системи.

Якщо вести мову про Росію, то для гравців з цієї країни більшість платіжних систем, а також деякі платіжні термінали.

Мінімальний депозит для кожного із способів різний. Саме тому, перед тим як скористатися будь-якої платіжної системою, необхідно досконально вивчити всі тонкощі роботи даної системи з Паріматч.

Також, читаючи Паріматч відгуки, у деяких гравців виникали проблеми, пов’язані з введенням виведенням грошей при грі в Паріматч, однак, якщо бути до кінця відвертим, то варто сказати, що не всі ці проблеми викликані недобросовісної роботою співробітників Паріматч, а наслідком збоїв і неполадок в роботі платіжних систем.

Підводячи підсумки всього вищесказаного, і завершуючи Паріматч огляд, варто сказати, що в роботі даної букмекерської контори існує багато як позитивних, так і різко негативних моментів, які цілком обгрунтовані і мають місце бути.

Про багатьох недоліках в роботі букмекера свідчать парі-матч відгуки, з якими перед реєстрацією рекомендується ознайомитися. Втім, не може не радувати, що курс нинішнього керівництва Паріматч налаштований на поліпшення сервісу і якості гри і обслуговування в цілому, що, звичайно ж, не може не радувати.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *