Букмекерська контора PinnacleSports. Огляд БК пінаклі

Доброго часу доби всім любителям робити ставки, сьогодні у нас в огляді букмекерська контора PinnacleSports. Це справжній рай для професійних і великих гравців! Високі коефіцієнти і максимуми за ставками — ось на чому базується стратегія розвитку даної компанії. Основна відмінність Pinnacle Sports від конкурентів — це гарантовані виплати виграшів будь-якого розміру, а також доброзичливе ставлення до успішних гравцям і відсутність, такого поширеного в цій сфері явища, як «порізка рахунків». Можете бути впевнені, з вами такого не станеться навіть, якщо ви «вілочнік» зі стажем.

Компанія почала свою діяльність в 1998 році і до цього дня успішно її здійснює під ліцензіями Кюрасао і MGA. В даний момент, Пінаклспортс, вважається однією з кращих букмекерських контор в усьому світі (найближчий конкурент БК Sbobet). Гравці цінують її, в першу чергу, за високий рівень надійності, ну і звичайно ж за можливість вигравати по-крупному. В іншому ж, компанії ще є куди прагнути і далі в нашому огляді ми розберемо це більш детально.

Функціонал сайту

БК Pinnacle пропонує досить консервативну функціональна частина свого сайту і не відрізняється великою кількістю вибору всіляких дій. Все виконано в досить суворому і мінімалістичному стилі. Швидше за все зроблено так для того, щоб сфокусувати користувача на головну мету, з якою той, власне, і відвідує букмекерську контору.

Лінія складена з безлічі видів спорту, але при цьому є «ахіллесовою п’ятою» компанії. Кількість подій як прематч, так і лайв, істотно обмежені, можливих результатів по ним також на порядок менше ніж, практично, у будь-якого конкурента. Ви запитаєте чому так? Лідер букмекерської індустрії не може зробити свою розпис ширше? Відповідь на це образливе непорозуміння простий.

У кожної компанії є своя стратегія розвитку. Букмекерська контора пінаклі вибрала шлях високих коефіцієнтів, гарантованих виплат і солідних максимумів. Однак, все це неможливо реалізувати без оперативного корегування лінії і хеджування ризиків, що стає дуже складним, якщо в лінії присутні тисячі різних подій. Ті ж, компанії, які пропонують вам величезний вибір подій і широку розпис по ним, мають протилежну проблему — це низькі коефіцієнти, менший розмір максимальних ставок і звичайно ж прикрі порізки рахунку успішним гравцям або тим, хто грає на вилках. Тому тут, так би мовити палка двох кінців, і вам слід самим визначитися, що для вас важливіше — вибір подій або високі кефи і максимуми за ставками.

Якщо лінія — це слабке місце контори, то коефіцієнти — це гордість компанії. Дуже низька маржа, дозволяє ставити на протилежні результати з кефом більш ніж 1,95 в обидві сторони! Перевага цих сотих часток відсотка, ви обов’язково відчуєте, коли величина ваших ставок буде вимірюватися десятками тисяч доларів. Саме коефіцієнти Пінаклспортс, залучають професійних і великих гравців робити ставки в даній букмекерській конторі.

Хочеться похвалити службу підтримки сайту за її дружелюбність, компетентність і професіоналізм. Однак, також хочеться побажати компанії зробити можливість зв’язатися з їх саппортом в більш доступному вигляді. В даний момент працює тільки варіант зв’язку через електронну пошту. Було б дуже здорово, якби також був присутній лайв-чат і дзвінок по телефону, як це реалізовано у більшості конкурентів, особливо серед російських букмекерів.

Фінансова складова

Введення і виведення коштів ви можете здійснити без особливих зусиль. Платіжних систем більш ніж достатньо, в тому числі популярних серед російських користувачів. Як і в багатьох інших компаніях, тут також є платіжні системи з яких можна робити тільки поповнення рахунку, а виводити на них не можна. В даному випадку — це популярний сервіс Монета.ру, а також банківські картки VISA та MasterCard.

Поповнення рахунку здійснюється миттєво, виведення коштів реалізується практично з такою ж швидкістю. Винятком є ​​банківський переказ, який може зайняти до 10 робочих днів.

Слід знати, що букмекер Pinnacle Sports вводить обмеження на кількість щомісячних виплат. Так ви можете замовити виплату тільки один раз в місяць. Якщо ж ви робите це частіше, то доведеться платити комісію в розмір 15 $ за кожний наступний висновок.

Що стосується мінімальних і максимальних розмірів ставок, то мінімум в даній конторі складає 1 $ або сума еквівалентна цій в іншій валюті. Максимальні ж ставки не фіксовані і залежать від тієї чи іншої події, але в середньому це сума не менше 10 000 $. Плюс правилами компанії не забороняється робити повторні ставки на одне і теж подія, таким чином ви можете істотно збільшити суму свого максимуму, проте врахуйте, що з кожною новою ставкою коефіцієнт буде знижуватися.

Ще раз хочеться нагадати, що компанія не займається порізкою рахунків клієнтів і не блокує валуйщіков, вілочніков і виграють гравців. Можете бути впевнені, що виграш буде виплачений вам з гарантією 100%.

Показник надійності (10 з 10)

Можна навіть і не зупинятися на цьому пункті, букмекерська контора пінаклі широко відома саме завдяки своїй репутації надійного букмекера. Так, можливо у них не найкращий функціонал сайту і не найсильніша лінія, але кожен досвідчений гравець погодиться зі мною, якщо я скажу, що це все другорядні моменти. Головне в цій сфері не турбуватися за те, що твій рахунок можуть «порізати», а виграш анулювати. І повірте мені, в PinnacleSports такого головного болю у вас точно не буде.

Бонуси та акції

Якщо чесно, то я в подиві, чому компанія не веде абсолютно ніякої бонусної політики. Тут ви не зустрінете ні бонуса за перший депозит, ні бонусів постійним гравцям, ні будь-яких акцій, нічого. При чому відсутність всіляких «булочок» не поширюється тільки на гравців з СНД (як це роблять деякі інші зарубіжні букмекери), бонусів немає взагалі. Прикро, звичайно, але цілком можливо, що найближчим часом компанія виправить цю помилку.

Висновок

Отже, завершуючи наш огляд варто підвести очевидні підсумки. Pinnaclesports — це однозначно найнадійніший варіант для здійснення спортивного беттінга. Тут вас чекають не тільки найвищі коефіцієнти, а й найвищі максимальні розміри ставок, відсутність «порезок рахунків» і швидкі виплати виграшів будь-якого розміру. А це, друзі, насправді, найважливіші критерії в сфері букмекерства.

Я бажаю вам вдалої гри, а також прошу вас залишати відгуки про цю букмекерській конторі. Думаю, іншим користувачам буде цікаво почитати думку досвідчених гравців. Бувай!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *