Букмекерська контора William Hill — огляд та відгуки

Букмекерська контора William Hill є старожилом букмекерського бізнесу. Історія створення компанії йде в 1934 рік. Компанія William Hill почала свою діяльність саме зі ставок на спорт. Йшов час, компанія розвивалася і розширювалася, поступово запускалися інші напрямки, і, тепер це не тільки ставки на спорт, але і онлайн-казино, і покер.

Компанія володіє всіма ліцензіями та дозволами, які потрібні для ведення діяльності. Спочатку, компанія William Hill була зареєстрована у Великобританії, проте, у зв’язку з жорсткими законодавчими і податковими умовами, власники змушені були зареєструвати бізнес на Гібралтарі.

Серед переваг даної букмекерської контори в першу чергу можна виділити її досвід. Відвідувачу сайту WilliamHill з перших же хвилин стає ясно, що цього букмекерові можна довіряти. Дизайн сайту не рясніє всілякими премудростями, а, скоріше навпаки, вигідно відрізняється від конкурентів простотою і доступністю для розуміння навіть для новачків. Сайт виконаний в спокійних гамах білого і блакитного кольорів. Всі блоки на сторінках сайту розміщені лаконічно і ні краплі не заважають зручної навігації. Інтерфейс сайту продуманий до дрібниць, що теж залишає тільки приємне враження. Ще одним приємним моментом для російськомовних користувачів стане те, що сайт повністю русифікований.

Реєстрація на сайті і загальна інформація

Процес реєстрації на сайті відрізняється своєю простотою. Для того щоб відкрити рахунок в цій букмекерській конторі необхідно заповнити невелику анкету, в якій вказати свої особисті дані. Після реєстрації необхідно вибрати валюту рахунку. Російськомовним гравцям варто звернути увагу, що серед запропонованих в списку валют немає рублів. Пройшовши процес реєстрації, на електронну пошту, вказану в анкеті, прийде лист з усією інформацією по рахунку.

На головній сторінці сайту знаходиться блок з Live-подіями, на які можна поставити. Крім цього там присутня інформація про коефіцієнти. Дуже інформативним моментом є те, що поряд з коефіцієнтами присутні зелена і червона стрілки, які відображають зростання або падіння.

Лінія і ставки

Лінія букмекерської контори William Hill радує широким діапазоном різних подій. До слова сказати, Вільям Хілл ставки користуються величезною популярністю за рахунок того, що представлено безліч подій. Серед видів спорту, які представлені в лінії, крім самих популярних можна зустріти і зовсім маловідомі, або не користуються особливою популярністю. До таких можна віднести дартс, мотогонки, крикет, собачі перегони, керлінг і т.п. Крім спортивних подій букмекер пропонує укласти парі на деякі політичні події, телегри і лотереї. Серед представлених лотерей є Ірландія лото, Нью-Йорк лото, 49 наров.

Коефіцієнти на події, як правило, знаходяться на середньому рівні, в порівнянні з іншими конторами, однак, це не заважає БК Вільям Хілл гідно конкурувати з іншими букмекерськими конторами.

Серед представлених подій рясніє футбол. Чемпіонати різних країн, всілякі Кубки і Першості порадують навіть найвибагливішого гравця. Крім усього іншого, вражає різноманіття різних варіантів результатів подій. Відверто кажучи, починаючому гравцеві часто можна заплутатися в такій кількості інформації.

Процес здійснення ставок також дуже зручний. Багато в чому це відбулося завдяки недавнім оновленням софта. Під рукою завжди можна знайти «тач-лайн» статистику по всіх майбутніх подій. Існує можливість додавати події в розділ «Мої фаворити», щоб завжди можна було швидко знайти його. Для цього необхідно всього лише клікнути по зірочці поряд з матчем. Доданий матч буде відображатися в лівій частині екрана.

На сайті дуже широко представлені і лайв-ставки. Читаючи William Hill відгуки, неважко здогадатися, що користувачам подобається зручність організації прийому лайв-ставок. Варто зазначити, що коефіцієнти на Live-події в букмекерській конторі William Hill вигідно відрізняються від більшості конкурентів. З огляду на той факт, що з часом все більша кількість гравців за краще лайв-ставки, даний розділ є справжнім «обличчям компанії». В цьому плані контора William Hill на висоті.

Акції та бонуси

Як відомо, одним з факторів вибору на користь тієї чи іншої букмекерської контори є різні бонусні пропозиції. БК William Hill пропонує всім новим гравцям зробити безкоштовну ставку розміром 25 $. Скористатися даними бонусним пропозицією дуже просто, для це необхідно всього лише вказати бонусний пром-код. Після цього необхідно зробити депозит і зробити ставку не менше 10 $. Потім Ви отримаєте кошти на нову ставку. Також варто звернути увагу, що перша ставка повинна мати коефіцієнт не менше 1,5. Здійснити безкоштовну ставку необхідно протягом 7 днів після того, як Ви її отримали.

Введення / виведення коштів

Говорячи про введення / виведення коштів в букмекерській конторі William Hill, та й взагалі, зачіпаючи фінансові питання, відразу варто зазначити надійність даного букмекера, що підтверджують численні Вільям Хілл відгуки. Серед способів здійснення депозиту кожен знайде той, який йому до душі, тому що платіжних систем дуже багато. Найбільш популярні способи внесення коштів у жителів СНД.

Технічна підтримка

Служба підтримки William Hill завжди готова прийти на допомогу своїм користувачам. Зв’язавшись з фахівцями центру, можна завжди отримати грамотну консультацію з будь-якого нас питання, щодо гри в William Hill. У букмекерській конторі існують такі лінії:

  • Лінія для жителів Російської Федерації. Дзвінок по цій лінії безкоштовний. Години роботи з обіду до четвертої години ранку за московським часом.
  • Лінія для російськомовних користувачів, що знаходяться в інших країнах. Варто звернути увагу, що дзвінок з даного номеру платний.
  • Безкоштовна міжнародна лінія.

Варто відзначити, що з метою безпеки, а також контролю якості обслуговування, всі дзвінки в службу підтримки записуються.

Крім вищевказаних каналів зв’язку, своє питання службі підтримки можна задати по електронній пошті.

Підводячи підсумки, можна сказати, що букмекерська контора Вільям Хілл, без всяких сумнівів, є зразком порядності і благонадійності. Відгуки про яку говорять за неї багато ще до гри. Досвід — це те безцінне якість, яке допомагає БК William Hill завжди йти на крок попереду своїх прямих конкурентів. На даний момент компанія повністю розкрила весь свій потенціал, і це переросло в те зручність користування, ту швидкість введення / виводу, то якісне обслуговування, які клієнти і цінують в William Hill, і завдяки чому і вибрали цю контору серед численних пропозицій.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *