Букмекерська контора Зеніт | Огляд БК Zenitbet

Вітаю вас, друзі, сьогодні в нашому огляді черговий представник Казахстану — букмекерська контора Зеніт або ж, як її ще називають — Зенітбет. Компанія має широку популярність на батьківщині, а також в Росії та деяких країнах СНД. Однак під словом «популярність», в даному випадку, я маю на увазі їх офлайн-популярність, за рахунок великої кількості наземних пунктів прийому ставок. В інтернеті ж, контора практично невідома і абсолютна неконкурентоспроможна. Чому? Зараз ми в цьому розберемося.

Сайт БК Зеніт і його функціонал

Якщо в попередньому огляді я нарікав на сайт букмекерської контори Олімп, то Зеніт показав себе в цьому плані в ще більш убогому ракурсі. Сайт, як на мене, абсолютно не придатний до використання. Потрапляючи на головну сторінку, не відчуваєш нічого, крім гострого бажання натиснути на червоний хрестик в правому верхньому куті. Так, я часто говорю, що дизайн сайтів букмекерських контор не головний показник їх якості, але в даному випадку — це перебір. Дизайну тут просто немає, як власне кажучи, і зручності користування сайтом!

Гаразд, поїхали далі, якщо дизайн не головне, то за якими ж іншим якостям можна оцінити цю букмекерську контору? Правильно по лінії і коефіцієнтам. Почнемо з першого, лінія досить непогана і може змагатися з конкурентами з сектора «середнячків». Розпис глибока і за великим рахунком є ​​копією букмекера BetCity, а як я говорив раніше цю компанію можна вважати зразком, з точки зору розпису подій.

Коефіцієнти, у БК Зеніт і близько не знайомі з поняттям «високі». Зазвичай їх рівень знаходиться в районі середніх по ринку або навіть нижче. Нічого примітного, якщо коротко.

Що стосується загального функціоналу, то він на найнижчому рівні. Компанія пропонує своїм клієнтам тільки ставки на спорт і нічого більше. Нині популярних слотів, фінансових ставок, різних ТВ-ігор і т. Д. У букмекера на сайті немає. Добре хоч тоталізатор і лайв-ставки є.)

Розділ статистики та результатів також мало що з себе представляє, звичайні малоінформативні таблиці, в яких ще й не кожному дано розібратися. Як не дивно, але є і мобільна версія сайту, яку, на жаль, теж хочеться скоріше закрити. Сподіваюся незабаром Зенітбет подбає про те, щоб подібних бажань у її відвідувачів не виникало.

Служба підтримки заслуговує окремої критики і в цьому ви можете переконатися, погортавши відгуки гравців на різних форумах і тематичних ресурсах. Зв’язатися з операторами можна тільки через email. Ніяких телефонних номерів, скайп або онлайн чатів … Час відповіді досить швидке, але тільки, якщо це легкі питання, а не вирішення спірних ситуацій або блокування рахунку.

Фінансова складова

У фінансових питаннях Букмекерська контора Зеніт, на жаль, також має багато «косяків». Хоча б взяти поповнення рахунку за допомогою банківських карт VISA або MasterCard. Здавалося б, настільки популярний і зручний платіжний метод, але на жаль, букмекер його не підтримує.

Ну а в цілому поповнити рахунок і вивести гроші, ви можете за допомогою дуже невеликого списку підтримуваних платіжних систем, а також в пунктах прийому ставок. Валюти, в яких є можливість грати — це рубль, долари з євро, а також національні валюти деяких країн СНД. Гроші на рахунок надходять миттєво, а ось з їх висновком вам доведеться почекати до 30 днів! Це звичайно ж немислима затримка, яка викликає численні скарги і нарікання з боку гравців.

Мінімальні та максимальні суми ставок визначає сам букмекер і якщо мінімум має чітке обмеження — 10 рублів. Те максимум регламентується адміністрацією для кожного окремо взятого події і результату. Так, наприклад, на топовий матч англійської прем’єр ліги, максимум природно буде вище, ніж на який-небудь мало популярний чемпіонат Бахрейну.

Показник надійності

М’яко кажучи, БК Зеніт — це не найнадійніша букмекерська контора. Сумнівні ліцензії, спірні пункти правил, тривалі затримки виплат, численні скарги і претензії гравців, істотно псують імідж компанії. На всіх тематичних ресурсах ви можете побачити, що Зенітбет має дуже слабку оцінку, або взагалі занесений в чорний список. І це не з проста, друзі.

Тому, відкривати рахунок в цій конторі варто лише при крайній необхідності. Хоча, якщо чесно, то навіть не знаю, що під цією «необхідністю» я маю на увазі в даний момент. Є безліч контор, які на голову вище цієї за якістю і надійності. Рекомендую вам ознайомитися з нашим рейтингом російських і зарубіжних букмекерів і вибрати когось більш достойного.

Бонуси та акції

Було б дивно, якби компанія такого низького рівня пропонувала б клієнтам будь-які бонусні пропозиції. Зеніт бет не веде ніякої акційною політики ні щодо старих, ні щодо нових гравців. Для мене насправді загадка, як при цьому, вона ще існує і до чого досить довго. Чи не поділитеся своїми думками з цього приводу?

Висновок

Отже, друзі, як бачите, БК Зеніт не в змозі запропонувати що-небудь варте для своїх гравців. Весь їх функціонал є у будь-якого конкурента і практично у кожного він краще, у багатьох, крім цього ще й з показником надійності все в порядку. Тому моя вам порада, якщо хочете отримати задоволення від ставок і при цьому зберегти свої нервові клітини, то забудьте взагалі про існування такої компанії. Букмекерська контора Зеніт зараз переживає не найкращий етап свого життя. І якщо вона не змінить свою політику ведення бізнесу, то боюся цей етап буде останнім …

На цьому все, товариші. Побачимося в наступних оглядах. Бувай! Ах, так, трохи не забув — удачі вам в ставках і великих виграшів!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *