Чи можна заробляти граючи в букмекерській конторі?

Для мене питання «чи можна постійно вигравати в букмекерській конторі?» є суто риторичним. Моя відповідь — звичайно ж немає! Але ось заробляти на цій справі поступово і не поспішаючи, методом проб і помилок вийти в те положення, коли позитивних ставок в сумі завжди буде більше, ніж негативних, цілком реально.

Найголовніше зло для людини, який робить ставки на спорт — це азарт. А точніше, бажання відразу після програшу відігратися швидше і будь-що не стало. Ніколи не робіть цю дурість, якщо хочете заробляти в конторі. Пам’ятайте, що золоте правило ВСІХ гравців — це вміння вчасно зупинитися. Програли на якомусь матчі — не біда, зупиніться в цей день, ви не помрете, будуть і інші дні, коли зі свіжою головою вам буде виграти набагато простіше. Після програшу вами в основному заволодівають одні емоції, причому негативні, розум перестає бути тверезим, тому ставки стануть менш якісні.

Одним з головних мінусів в ставках на спортивні події — це людський фактор, який і дає часто зовсім непередбачувані результати. В цьому плані хочу зауважити, що теніс для мене став закритою темою, тому що там ставиш на одну людину, який може в будь-який момент знятися, несподівано підвернувши ногу або пошкодивши руку, при цьому ведучи в рахунку. Так само може у людини бути поганий день саме сьогодні, коли ти на нього поставив, а про це ти ніколи заздалегідь не дізнаєшся. Так що теніс вельми небезпечна справа для ставок. У командних видах спорту з цим простіше, там поганого Ігрунов можна замінити.

Головне, що я зрозумів, потрібно ставити тільки на те, що бачив і знаєш, іноді включати інтуїцію, не лізти на матчі з думками, що по-любому виграють, тут і думати нічого, і ніколи не можна відіграватися зопалу.

Також я вам раджу в основному ставити в зарубіжних букмекерських конторах. Багато з них мають російськомовні версії. Наприклад, в таких як: Bwin, Sportingbet, Leonbets, PinnacleSports, Unibet. Вони надійні, проблем з виплатами не буває, багато хто з них успішно працюю більше 10 років, а також вибір пропонованих вам ставок і розписів на різні матчі там досить широкий, особливо цим славиться контора Бвін.

Всі ці поради вас не вбережуть від програшів, але Принаймні за підсумками, припустимо місяці, ви повинні бути в плюсі. Так, мало не забув, постарайтеся ставити постійно однакові суми, ну або хоча б приблизно однакові, щоб не вийшло так, що на одному матчі виграв 100, а на іншому програв 1000. Чи не виділяйте матчі за важливістю, всі вони повинні бути однакові за сумами , тоді легше буде не піти дуже швидко в мінус через одного проколу.

І ще одна порада, наостанок: ніколи не потрібно ставити з такими думками, мовляв я хочу поставити 100 рублів на перемогу першої команди, але краще поставлю 200 за менший коефіцієнт на те, що вона не програє. Краще поставте 100 рублів на те, що команда не програє. Пам’ятайте ще одне неписане правило: виграєш менше, але зате і програєш менше. Як говоритися, копієчка до копієчки.

Звичайно ж єдиний спосіб не програвати в конторі, це взагалі не ставити. Але якщо ви все таки хочете заробляти на цій справі, то потрібно це робити обережно і з розумом, і тоді напевно у вас все вийде. Обігравати букмекерські контори постійно ви ніколи не зможете, але прислухавшись до даних порад зможете вигравати на окремих матчах набагато частіше, ніж програвати.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *