Договірні матчі безкоштовно

Доброго времени суток, панове. Перш ніж почати чергову бесіду з вами, хотів подякувати всім учасникам мого сайту kushvsporte.ru за довіру і підтримку. Я ж, в свою чергу, докладу максимум зусиль, щоб зробити НАШ ресурс ще краще і корисніше.

Я вже якось говорив про те, що інтернет просто переповнений запитами типу «безкоштовні договірні матчі по футболу», «Точні договірні матчі», «100% -е доги» і ще масою подібної нісенітниці. Таких людей не сильно хвилює, хто є постачальником таких матчів, та й звідки взагалі вони беруться. Головне тут — це їх купівля і, звичайно, за нижчою ціною. Кожен поважаючий себе Каппер, напевно, втомився вже пояснювати новачкам на своїх сторінках, що договірний матч ніяк не може бути безкоштовним.

Так все як об стіну горохом, хтось розуміє це з часом, а хтось наполегливо ставить гроші на такі події. Ці люди вже втрачені в плані ставок і взагалі букмекерського бізнесу в цілому. Та й взагалі, якщо вже договірний матч десь і трапляється, то нам, простим людям, це ніяк не впізнати, бо така інформація доступна кільком «шишок» в цій справі, і, зрозуміло, що викид її в інтернет просто виключений.

Ну, добре, ось купили цей матч за копійки або взагалі знайшли «випадково» — і що далі? Зрозумійте ж ви, нарешті, що ви адже ризикуєте своїми грошима. Сподіватися на диво тут нерозумно. Хоча, людям, у яких перший такий матч зійшовся через безглузду випадковість, нічого говорити про чудеса, удачу та інші аспекти, адже тепер гравець точно впевнений, що такі прогнози прохідні на 100% і буде продовжувати ставити. Результат, як правило, заздалегідь вирішений наперед.

Так, і палиця раз на рік стріляє. Так і тут: фортуна, вдалий збіг обставин, справа випадку, простіше кажучи. У таких ситуаціях для гравця буде краще, щоб перший матч виявився провальним, а краще і два відразу, щоб в голову прийшла здорова думка, що це все не працює. Адже перемога в такому «халявном» матчі, а то і дві відразу відправлять гравця вище неба (ага, хтось посміхнеться і скаже, мовляв, на три метри). А що потім? Потім слід закономірна спроба зірвати куш і поставити всі гроші відразу. І добре, якщо всі гроші: деякі примудряються продавати ще й цінні речі з квартири, машину, а то і саме житло. Але, це вже історія про появу на світ бомжів …

Думаю, суть ви вловили. Неможливо знайти в інтернеті якісні безкоштовні договірні матчі. Прогнози з високою прохідністю, причому не важливо, на який вид спорту, не коштуватимуть 10 рублів. На вивчення і аналіз передматчевій ситуації, без яких не обходиться жодне складання дійсно якісного прогнозу на спір, йде сила-силенна часу (тут рахунок може йти не в годинах, а навіть в днях). Якщо виконана відмінна робота, хто буде оцінювати її в кілька рублів? А ось тепер подумайте, наскільки ймовірним є, що на складання такого прогнозу пішло більше 5 хвилин? Саме так, вона мізерно мала. Щоб ви не робили в своєму житті, завжди думайте, а лише потім приймайте рішення. А при покупці прогнозів у таких, навіть язик не повертається назвати, каперів, мислити потрібно в першу чергу.

Тепер зрозуміло, що договірні матчі більше не є такими, це просто прогноз «горе-Каппера». У нашій країні, про яку давно вже забула влада, де панує корупція, справжні договірні матчі «процвітають». Вони стоять, не побоюся цього слова, шалені гроші. Це справи серйозних і дуже впливових людей. Оскільки така діяльність не може бути не караною, інформація не повинна просочитися в Інтернет і ЗМІ. Безглуздо думати, що ви купуєте саме такий матч. Витік інформації може привести не тільки до кримінальної відповідальності, а й до того, що про це дізнаються букмекери і просто знімуть цей матч. От і все.

В очах уже рябить від всюдисущих школярів та інших шахраїв, «що штовхають договорняки» направо і наліво, причому з коефіцієнтом 1,2. Це що взагалі відбувається !? Куди ми котимося? Хоча, це питання належить до тих людей, які примудряються купувати такі прогнози. Залишається лише сміятися … Правда, який може бути сміх, якщо люди ставлять небувалі суми на такі матчі. Ну, що в підсумку, я вже говорив багато разів.

Схема шахраїв дуже проста і читана. Ви, коли йдете на риболовлю, за день до цього підгодовуєте свій майбутній улов, чи не так? Тут принцип той же: спочатку вам пропонують кілька безкоштовних «догів» з коефіцієнтами 1,2-1,4. Після декількох проходів гравець, окрилений успіхом, щільно повисає на гачку у шахрая, який, в свою чергу, починає діяти. За наступний матч він зажадає пристойну суму, пояснивши це тим, що прогноз перекуплений у професіонала, а коефіцієнт на нього буде близько 4.

Звичайно, він витратив більшу суму, а бере тільки 100% і т.д. Правда, ці 100% можуть бути самими різними — від 1000 до 30000 рублів. Зустрічаються індивіди, де цей вартісний показник дорівнює 100 рублям. Як не парадоксально, але у кожного такого лжекаппера є зарубіжні інформатори, які нібито тримають з ними постійний зв’язок. Це вже взагалі ні в які ворота не лізе. Це все брехня, банальний обман. Не вірте таким людям. Навіть якщо вони вперто продовжують твердити, що самі тестували таких інформаторів протягом тривалого періоду, а тепер, в силу хороших результатів, перепродують їх прогнози. Маячня. Це просто підкидання монетки в небо, просте вгадування результату і продаж його за великі суми. А вам це потрібно? Якщо ви розсудлива людина, то, думаю, немає.

У дитинстві кожен з нас вірив в казки, але, з часом, деякі продовжують це робити, викидаючи свої грошики на вітер. Я не знаю, як можна бути таким наївним дурнем, що навіть після кількох поразок поспіль, продовжувати вірити в силу безкоштовних договірних матчів. Якщо вам подобається випробовувати долю, то, будь ласка, продовжуйте. На зміну одним шахраям прийдуть інші.

Ми не всемогутні, щоб припинити весь цей хаос. Приплив новачків, ще нічого не розуміють в ставках, неймовірно великий. Обман, в першу чергу, розрахований на них. А ось словосполучення «безкоштовний договірний матч» для них — щось на зразок культу. Немає сенсу говорити про безкоштовний сир … Але, схема робоча, і кожен новачок наступає на одні і ті ж граблі.

Якщо ви не хочете опинитися в групі під назвою «ошукані гравці», думайте своєю головою. НЕ гайте часу на пошуки безкоштовних договірних матчів. Не бійтеся посилати на всі чотири сторони таких горе-Каппера, які обіцяють неймовірну прибуток. Якщо не виходить самому аналізувати матчі, довіряйте свої гроші тільки перевіреним Каппера. Майте свою голову на плечах!

Вдалих вам ставок і чесних людей! Удачі, друзі.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *