Хто такий каппер?

Сьогодні існує дуже багато різних способів заробляння грошей. Одним з таких способів є букмекерські справа: в ньому заробляють обидві сторони — і гравці, які роблять ставки, і самі букмекери, які і отримують ці ставки. Крім цього, в букмекерському справі бере участь третя особа, або сторона — Каппер.

Я хочу розкрити для вас це поняття, а точніше, рід діяльності Каппера.
Уявіть, що ви тільки-тільки почали грати в букмекерських конторах і ще погано уявляєте собі всю суть справи: скільки ставити, на що краще ставити, як збільшити свої шанси на виграш. Капери допомагають таким «новачкам» у всіх цих тонкощах. Вони не вчать, як грати. Вони стверджують, що знають, хто виграє і на кого або на що потрібно поставити гроші. Простими словами, капер — це свого роду спортивна професійна ворожка, яка заробляє на цьому ворожінні непогані гроші, як і всі ворожки, власне.

Капери дійсно вміють заговорити гравця, змусити його поставити не на ту команду або нема на то подія і вивудити у гравця гроші. Не буду говорити про складні системи співпраці з окремими букмекерськими конторами — це інтриги. Краще розповім, чи можна уменьшітьріск в ставках, а співпраця з капером зробити більш вигідним для свого боку.

Відразу повідомлю, що на даний момент тільки в нашій країні проживають тисячі різних каперів. Всі вони спеціалізуються на певному виді спорту. Підбирайте капера, виходячи з цього критерію: який вид спорту вам ближче, де ви розбираєтеся краще і на який вид спорту ви збираєтеся ставити ваші кровні. Погодьтеся, якщо ви самі розбираєтеся в тому чи іншому виді спорту, це вже якесь зрівнювання з капером. Вам легше буде орієнтуватися і ви зрозумієте, якщо вас почнуть дурити. Звичайно, букмекерська справа далеко від справжнього спорту, але все ж знання знадобляться. І тільки після кількох консультацій з виділеними вами кандидатурами робіть свої ставки.

Якщо ви знайшли хорошого з вашої точки зору капера, то перед початком пропозиції співпраці ознайомтеся з його каперські біографією. Подивіться відгуки про нього, поговоріть з досвідченими букмекерами і гравцями, поспілкуйтеся на спортивних форумах, почавши розмову з каперське справи і завершивши його окремою особистістю. Не вірте тому, що пишуть капери про себе самі. Всі ми любимо прикрашати дійсність і намагаємося виглядати героями і переможцями. Краще зберіть інформацію, і якщо вас все влаштовує, починайте з ним співпрацю.

Не прагніть відразу ж після знайденої вами кандидатури підписуватися на весь сезон. Погодьтеся поки на підписку протягом місяця. Пам’ятайте, що від підписки можна і відмовитися. Якщо ви остаточно переконалися в професіоналізмі обраної вами кандидатури, можете продовжити підписку до кінця місяця, а потім вже взяти підписку на весь сезон.

Що ще сказав: Не біжіть за безкоштовними порадами. Найчастіше це непотрібні і навіть безглузді поради, які не допоможуть вам нічим, а лише тільки заберуть ваші гроші і час.

Якщо ви погодилися на розсилку рад, зрозуміло, за гроші, неодмінно дотримуйтесь тим порад та інструкцій, які будуть вам пропонуватися. Не нехтуйте нічим. І прагніть до перемоги!

Більш точно зрозуміти, хто такий капер гандікапер допоможе художній фільм «Гроші на двох»

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *