Інтернет тоталізатор. Кращі онлайн тоталізатори для СНД

Що являє собою тоталізатор пояснювати особливо не потрібно. Але все ж слід акцентувати увагу на тому, що тоталізатор — це різновид саме азартної гри, де учасники / гравці отримують можливість виграти певну суму або програють поставлені «на кін» гроші. Тобто учасник / гравець робить прогноз на результат / результат будь-якого спортивного або іншого події, визначає розмір / суму своєї ставки і укладає парі. Якщо зроблений прогноз збігається з результатом / результатом спортивного або ін. Події гравець отримує виграш.

З прикладом самого найпростішого тоталізатора на гроші знайомі практично всі, це може бути парі або суперечка з друзями, колегами по роботі, коли все скидаються в загальний котел — банк і роблять свій прогноз, скажімо, на конкретний матч або гру. Дуже часто таке відбувається напередодні знаменної футбольного матчу, і за результатом гри переможець забирає весь банк, якщо ж такої не один, то зібрані гроші діляться серед усіх переможців.

Сучасний тоталізатор для безлічі людей став приємним проведенням часу або азартною розвагою і грою, а для певного кола є ні чим іншим як засобом заробітку за допомогою логічного аналізу, знань і фарту.

У наш час тоталізатор ступив набагато далі, і навіть з’явився якийсь термін — тоталізатор онлайн. Тепер не обов’язково йти в реальну букмекерську контору або шукати аналогічний сервіс в своєму місті, а досить просто заглянути в Інтернет — знайти відповідний інтернет тоталізатор і робити ставки на спорт, не виходячи з дому або прямо на робочому місці.

Серйозним поштовхом до популяризації інтернет тоталізатора стала заборона на азартну діяльність не тільки в західних країнах, але і в Україні з Росією. Ну а прогресивний розвиток Інтернету по всьому світу і, безумовно, в країнах колишнього СНД, мимоволі змусило тоталізатор переживати новий бум в беттинг-індустрії.

Насправді не все так погано, а скоріше навіть навпаки. Адже, щоб зробити ставку на інтернет тоталізаторі немає необхідності їхати в букмекерську контору, брати з собою документи для підтвердження особи і гроші на саму ставку. Також онлайн тоталізатори не вимагають особистої присутності гравця для отримання виграшу. До того ж більшість гравців, що роблять ставки на онлайн тоталізаторі, самі є вболівальниками і великими шанувальниками спорту або по-щонайменше цікавляться спортом, і тут Інтернет відіграє не останню роль тому надає можливість подивитися гру або матч, на які була зроблена ставка, в режимі он-лайн (живого часу). На сьогоднішній день існує маса букмекерських контор, які пропонують на своїх сайтах або порталах таку опцію, як перегляд онлайн-трансляцій спортивних подій, а разом з тим і свій ТОТАЛІЗАТОР.

Для більшості початківців, а також бувалих гравців, світова павутина стала миттєвим інструментом доступу до спортивних новин, статистикою та ін. Інформаційних ресурсів, аналіз яких є запорукою успіху в грі, як на звичайному, так і на онлайн тоталізаторі або в букмекерських конторах.

На сьогоднішній день скористатися онлайн тоталізатором або зробити ставку на інтернет тоталізаторі букмекерської контори може практично кожен бажаючий в будь-який час дня і ночі. Безумовно, найбільша кількість шанувальників має футбол. Різні футбольні чемпіонати та кубки завжди були і залишаються найпопулярнішою грою на інтернет тоталізаторах / в букмекерських конторах. Але не слід думати, що онлайн тоталізатори зав’язані безпосередньо на футболі, робити ставки і битися об заклад через інтернет-тоталізатор можна практично на будь-які спортивні поєдинки і не тільки … Крім тенісу, хокею, волейболу та інших видів спорту, сьогодні можна відшукати онлайн тоталізатор на гроші , де у вас візьмуть ставки навіть на різні околоспортивною події: на погодні та метеорологічні умови, виборну гонку і т.д.

Одним з переваг і достоїнств інтернет тоталізатора є можливість здійснювати фінансові операції і робити спортивні ставки за допомогою системи Web-money (електронних платежів), яка стала досить популярною в Інтернеті і з кожним днем ​​завойовує все більшу аудиторію. Таким чином, зареєструвавшись один раз в системі Web-money та відкривши особистий гаманець, в подальшому можна обходитися без готівки і, вибравши відповідну гру або матч, в лічені хвилини (навіть секунди) робити ставки на онлайн тоталізаторі.

Щодо «секунд» це не описка і не перебільшення, адже практично всі серйозні інтернет тоталізатори приймають ставки і зараховують кошти через Web-money практично миттєво. Як правило, онлайн тоталізатори на сайтах букмекерських контор не пропонують таку послугу як ставки-live (ставки в режимі живого часу), на відміну від традиційних ставок в букмекерській конторі, де гравець може зробити свій прогноз на результат гри прямо під час матчу стежачи за ним по телевізору або в прямій трансляції на тому ж сайті букмекерської контори, де і була зроблена ставка. У разі виграшу, по закінченню гри виграна сума буде тут же зарахована на особовий рахунок гравця.

Про всі переваги і ін. Сторонах інтернет тоталізатора більш детально можна дізнатися, прочитавши статтю: Об’єктивно про інтернет ставки — ставки онлайн в реальності.

Як ми вже говорили, сенс тоталізатора відрізняється від ставок в букмекерській конторі. Букмекерські контори сьогодні пропонують величезну масу різних варіацій і подій для ставок і, безумовно, робити такі ставки набагато цікавіше і азартніше. Але це зовсім не означає, що букмекерські контори витіснили тоталізатори, скоріше навпаки — тоталізатор на гроші як і раніше залишається «в струмені» завдяки своїй простоті і також мають вагому масу шанувальників по всьому світу.

Тоталізаторів в інтернеті можна знайти масу, але далеко не всім вдається створити дійсно цікавий і популярний сервіс і залучити на нього гравців. Найуспішнішими тоталізаторам можна назвати сервіси, розташовані на сайтах провідних букмекерських контор, а називати свої тоталізатори популярними можуть тільки обрані.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *