Що потрібно враховувати в прогнозах на футбол?

Любителі і знавці футболу не втрачають можливості, а максимально прибутково використовують свій час і знання — роблять ставки на футбол і виграють гроші. У більшості випадків виграють ті, хто володіє всією інформацією про майбутній матч, так як від інформації, в першу чергу, і залежить прохідність і виграшність ставки.

Отже, робимо ставки на футбол, які ж деталі важливо враховувати? Яку інформацію необхідно знати про майбутній матч?

  1. Статус господарів — гостей. Як правило, на рідному стадіоні команда грає набагато краще, підтримка уболівальників — це дуже значимий фактор, який завжди важливо враховувати перед тим, як робити ставку. Крім того, нерідко грають матчі на нейтральному полі або в разі штрафних санкцій — при порожніх трибунах, уточнюйте цю інформацію.
  2. Дискваліфікації. Червона картка, перебір жовтих або інші причини дискваліфікації призводять до того, що гравець не зможе зіграти в певному матчі. А це важливо знати і враховувати, так як часом відсутність ключового гравця може істотно знизити шанси команди на перемогу.
  3. Травми гравців. Та ж логіка, що й у випадку з дискваліфікацією. Травма одного з гравців основи — причина невдалої гри, таке буває.
  4. Мотивація команди. Як правило, мотивація команди залежить від важливості майбутнього матчу. Так, наприклад, в Лізі Чемпіонів команда сильніше грає, тому як більше мотивована, ніж в іграх національного чемпіонату.
  5. Дух і психологія команди. Тут необхідно розуміти атмосферу в команді. Наприклад, поразка чи звільнення тренера — причини занепаду духу і зміни психологічного стану гравців.
  6. Серії перемог, програшів, нічиїх і т.д. Так часто буває, що команди йдуть по 10-20 матчів без поразок, або була переможна серія з 5-7 матчів, враховуйте це — статистика має величезне значення для ставок.
  7. Аналіз попередніх матчів допоможе вам зробити правильний спортивний прогноз. Це одна з основних і важливих деталей в прогнозуванні результату матчів.
  8. Статистика особистих зустрічей. Якщо є така інформація, рекомендується приділити їй особливу увагу. Чому? Буває так, що команда чудово грає і виграє, а от саме з цим суперником завжди невдачі.
  9. Імовірність договірного матчу. Якщо є якісь докази того, що матч договірної, а це нерідко сьогодні зустрічається в футболі, то взагалі відмовтеся від спортивної ставки.
  10. Погодні умови. Остання і часом непомітна деталь, яка в корені може змінити ситуацію на полі і результат матчу. Збірної Камеруну напевно наслідки грати взимку проти збірної Росії при мінусовій температурі.

Хто володіє інформацією і добре зроблений прогнозом, той і виграє. Удачі вам!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *