Що таке «біржа ставок»?

Для більшості гравців не секрет, що битися об заклад на спортивні та інші події можна не тільки з букмекерськими конторами. Парі може бути укладено з іншими гравцями за допомогою біржі ставок. Про неї і піде мова в нашій статті.

Біржа ставок на спорт — це свого роду платформа для укладення парі між гравцями на спортивні та інші події. У ній Ви можете самі пропонувати парі — вибравши певний подія, запропонувати свій коефіцієнт і суму ставки на певний результат (в даному випадку Ви продаєте ставку, так би мовити, виступаєте в ролі букмекера). Або ж можете погодиться з умовами парі, запропонованими іншими гравцями, тобто купити ставку. Таким чином, Ви стаєте учасником процесу купівлі-продажу на великому фінансовому онлайн-ринку, де в якості товару виступають ставки на спортивні події. А біржа ставок на спорт в свою чергу виступає в ролі посередника, надаючи гравцям сервіс для участі в подібного роду торгах. За це біржі беруть до 5% від виграшу.

Щоб битися об заклад, Вам необхідно мати Аккаунт в біржі ставок і рахунок в будь-якій системі електронних платежів, наприклад, в Moneybookers (про неї ми говорили в попередній статті).

Існує безліч бірж ставок, такі як: Betfair, Betdaq, Betliner, Matchbook, Smarkets і т.д. Найбільш популярна серед них — Betfair. На ній ми і зупинимося більш детально, щоб показати, як працювати з біржею.
Гравці на біржі можуть укладати між собою два види парі: «За» і «Проти». Ось як це виглядає в Betfair:

Синій маркер — ставки «За», червоний — ставки «Проти». У стовпці, підсвічується синім, найвищі коефіцієнти в ставках «За». Відповідно, в стовпці, підсвічується червоним, найвищі ставки «Проти». У кожному осередку, як Ви вже здогадалися, зазначений коефіцієнт, а під ним — максимальна сума ставки, запропонована гравцем.

З ставками «За» все гранично ясно. Гравець пропонує Вам коефіцієнт і максимальну суму ставки на той результат події, навпроти якого вони вказані. Якщо Вас влаштовують умови парі, Ви робите ставку з зазначеним коефіцієнтом, як у звичайній букмекерській конторі. Ваша ставка зіграє тільки в разі того результату, на який Ви поставили. Тобто якщо Ви поставили «За» на нічию, то щоб отримати виграш, команди повинні зіграти в нічию. Те ж саме з перемогою першої або другої команди.

Але Ви можете і самі запропонувати коефіцієнт ставки «За» на певний результат цікавить Вас події. І якщо знайдеться другий гравець, якому буде цікавий Ваш коефіцієнт, між Вами полягає парі.

В основному питання виникають зі ставками «Проти». Як було сказано вище, в даному випадку Ви виступаєте в ролі букмекера. Для прикладу матч Челсі-Ман. Юнайтед:

Що означатиме ставка «Проти» (синій маркер)? Це означає, що Ви готові прийняти ставку проти перемоги «Челсі» максимальною сумою 887 $. Еквівалентом цієї ставки для Вас буде ставка X2 сумою Ваших зобов’язань (1365.98) з коефіцієнтом 1.649 (2.54 / 2.54-1). Тобто Ви виграєте поставлені другим гравцем 887 $ в разі, якщо виграє «Ман. Юнайтед «або команди зіграють в нічию (зелений маркер). З цього виграшу біржа візьме свій відсоток (Betfair бере 5%).

А в разі перемоги «Челсі» Ви зобов’язані будете виплатити другому гравцеві 887 $ * 2.54 = 1365.98 (червоний маркер), так як прийняли ставку в 887 $ з коефіцієнтом 2.54 — за аналогією, як букмекерська контора виплачує Вам суму виграшу. Відповідно, роблячи ставку «Проти», Ви обов’язково повинні прорахувати Ваші зобов’язання перед другим гравцем (червоний маркер) або, іншими словами, суму Вашого можливого програшу.

На перший погляд може здатися, що грати на біржі ставок для спорту досить складно. Але розібравшись в її роботі, Ви зрозумієте, які купуєте привілеї. За статистикою в більшості випадків коефіцієнти на біржі ставок вище, ніж в букмекерських конторах — за рахунок відсутності маржі, яка в БК становить не менше 10%. Це безсумнівний плюс. До того ж, тут немає максимумів в ставках, тому Ви можете битися об заклад з іншими гравцями на досить великі суми. Також Ви можете самі пропонувати вигідні для Вас умови парі і тим самим вести свою політику гри. Мінус в тому, що повинен знайтися гравець, який захоче зіграти на Ваших умовах. Але в будь-якому випадку грати на біржі ставок дуже вигідно, зручно і цікаво.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *