Ставки на спорт. 10 порад новачкові

Ця стаття ні в якому разі не претендує на те, щоб бути істинною в останній інстанції. Але всі пункти, викладені в ній, перевірені на практиці. Якщо хоча б одна людина на початку свого шляху в світ ставок зробить на одну помилку менше, то автор цієї статті буде вважати свою місію виконаною. Отже, 10 рад новачкові. І нехай вас супроводжує успіх.

  1. Визначтеся, навіщо вам ставки? Ви повинні точно розуміти свою мету. Ставки для вас — спосіб регулярно заробляти гроші або одержуєш «бонуси», у вихідні вболіваючи за улюблену команду. Якщо перше, то ви повинні ставитися до справи як до бізнесу. А саме: встановити свій банк (кількість грошей, виділене для ставок), вибрати стратегію гри і слідувати їй (максимальний і середній розмір ставки, середня кількість ставок і т.д.), постійно стежити за подіями, на які ставите, читати про ставки і спілкуватися з іншими гравцями. Якщо ставки для вас тільки розвага у вихідні, то цю статтю можете далі не читати. Єдина порада в такому випадку — не ставте багато.
  2. Ставте тільки у великих конторах. Букмекерські контори чимось схожі на банки. Тут в більшості випадків теж діє принцип: чим більше, тим надійніше. Великі букмекери, як правило, мають історію і дорожать репутацією. А ось конторам-одноденок нічого не варто закритися в один прекрасний момент і привласнити ваші гроші. Тому не придумуйте велосипед, користуйтеся послугами перевірених контор (Bwin, Beffair, Expekt і ін.). Чи не розмінюйтесь на сумнівні конторки, які пропонують привабливі коефіцієнти. Історія пострадянського букмекерства знає немало банкрутств, тому будьте пильні.
  3. Забудьте слово «вірняк». Часто новачки оперують терміном «вірняк». Таким чином, вони позначають: повну впевненість в перемозі однієї з команд або ставку на явного фаворита. Обидва ці твердження не терплять жодної критики. Найголовніше — в ставках можна бути на 100% впевненим ні в чому, як і в житті. Дуже велика помилка, коли людина при виборі ставки спирається тільки на коефіцієнти. Пам’ятайте, що вони (коефіцієнти), як правило, відображають лише загальний розклад сил. Вони абстраговані від вашої стратегії як фінансової, так і ігровий. Подумайте, чи потрібна вам така ставка? Яке в ній співвідношення кф / ймовірність результату? До того ж, як правило, це ставка на фаворита за мізерний кф, наприклад (1.1 — 1.4). Такі ставки до добра не доведуть, докладніше в наступному пункті.
  4. Забудьте про ставки на фаворитів за мізерний коефіцієнт. Як це не сумно, але найпопулярніші ставки в букмекерських конторах, це чисті перемоги фаворитів. Ці самі фаворити, звичайно, найчастіше виграють, але іноді мають звичку зіграти внічию або програти. Гравцеві, який ставив на них (лідерів), такий програш обходиться дуже дорого. Наприклад, ви початківець гравець. Любіть футбол і вирішили поставити на перемогу «Барселони» над середняком або аутсайдером за кф. 1.2. «Барса» грає внічию, і ваша ставка пролітає. Ставили ви 1000 рублів. І тепер, щоб її відіграти, вам потрібно, як мінімум, виграти П’ЯТЬ ставок поспіль з аналогічним кф. Але якщо ваш реванш перерветься на третьому матчі, то ви підете в глибокий мінус. Таким чином, ставки на фаворитів тупик? Зовсім ні, але ставити потрібно за осудний кф. Наприклад, спробувати зіграти їх мінусову фору за хороший кф., Тотал або чисту в матчі з сильним суперником.
  5. Забудьте про «паровозах». Навіть той, хто тільки почав грати в конторі, знає слово експрес. Це ланцюжок подій, кф. яких множаться між собою. Але в разі невдалого результату хоча б однієї події вся ставка програє. Так ось, експреси не абсолютне зло. Ставити експрес з двох подій з кф. по 1.8 кожне це не так погано. Ризик помірний, а виграш буде значним. Але для того щоб правильно підбирати такі події, потрібні досвід і знання. Як правило, новачки впадають в іншу крайність, вони роблять «паровози» — експреси з кф. 50, 100 або 200. Гравця вабить можливий виграш, і він забуває про ймовірність результату, перетворюючи букмекерську гру в лотерею. В результаті у такого гравця купа експресів, витрачена левова частка банку і як на зло в кожному «паровозі» не минуло всього по кілька подій))) Тому, забудьте про великих експресах. Ставте ордінарамі.
  6. Ніколи не змінюйте наміченої стратегії. Ви повинні встановити собі банк (суму, виділену на ставки). Визначтеся, скільки відсотків від банку буде займати одна ставка. Краще, щоб ця сума не перевищувала 3% для однієї ставки. Визначтеся з ігровою стратегією: співвідношення ординарій і розумних експресів. Намітьте для себе хоча б приблизну кількість ставок, які ви можете робити за тиждень. Це кількість повинна бути адекватною, щоб кожна ставка була продуманою і зваженою. Той день, коли ви відступите від наміченої стратегії без поважної причини, буде початком краху. Головне: ніколи не змінюйте максимальний відсоток банку для однієї ставки більше, ніж на кілька пунктів. Це тільки в голлівудських фільмах хороші хлопці виграють Джек-пот, поставивши на кін весь банк.
  7. Уникайте «тільта», відчувайте удачу. У кожного гравця буває період, коли «заходить все». Ставка на будь-яку подію закінчується виграшем, а ви відчуваєте себе королем світу. У такому випадку потрібно продовжувати ставити в поточному режимі. Поки йде «біла» смуга, слідуйте за нею. Але як тільки ви програли кілька ставок поспіль, то зупиніться. Зробіть паузу, не ставте декілька днів, розважайтеся і не думайте про букмекерів і коефіцієнтах. Коли відпочинете, тоді можете відновити гру, інакше потрапите в «тільт». Тільт — покерний термін, який відображає негативний психологічний стан гравця, по простому «запара». У такому стані ви дієте емоційно, не усвідомлюючи можливих наслідків. У ставках це виливається, як правило, в програш банку за короткий період часу. Ви програєте одну ставку за одною, пробуєте відігратися, підвищуєте суму і в кінці стаєте банкрутом.
  8. Ставте тільки на те, в чому розбираєтеся. Не будьте «Лудомания», не ставте на все підряд. Вибирайте собі спеціалізацію за видами спорту і конкретним лігами і неухильно дотримуйтесь їй. Роблячи ставку знічев’я на чемпіонат Сінгапуру з футболу, ви граєте на чужій території і тим самим годуєте букмекера. Щоб ставити, потрібно бути ознайомленим з турнірною таблицею чемпіонату, статистикою останніх матчів суперників, динамікою їх виступу на протязі сезону. Будьте терплячі, чекайте своїх матчів, до яких готові і розбираєтеся. Якнайбільше матчів чемпіонату, який ви ведете, намагайтеся дивитися по телевізору або в запису завдяки інтернету.
  9. Уникайте ставок з «психологічною установкою». Цей пункт можна назвати по-іншому. Не ставте на улюблені і ненависні команди. Дуже часто недосвідчені гравці забувають, що вони прийшли в світ ставок заробляти гроші, а не хворіти «за» або «проти». Як наслідок віра в команду, за яку вболіваєш з дитинства, мимоволі змушує зробити на неї необдуману ставку. Дуже часто така ставка прямий шлях до програшу. Теж стосується і команд, яких ви ненавидите. Не ставте проти ЦСКА, тільки тому, що ви вболіваєте за «Спартак» і навпаки. Ставки не мають нічого спільного з хворий.
  10. Життя на ставках не закінчується. Пам’ятайте, ставки, звичайно, важливі, але це всього лише ставки. Скільки б ви не програли або не виграли, життя на цьому не закінчується. У вас є друзі і сім’я, побільше часу приділяйте їм. Чи не жертвуйте одним заради іншого, розумно поєднуйте. Удачі вам!!!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *