Як обіграти букмекерську контору? Обіграємо БК: Стратегії та статистика!

Багатьох хвилює питання — хто обіграє букмекерів? Ні для кого не секрет, що багато любителів спорту успішно грають в букмекерських конторах. За даними статистики велику кількість гравців мають постійний чистий виграш, а деякі щасливчики вже заробили на ставках свій перший мільйон. Відбувається це в основному через те, що вони чітко знають, як обіграти букмекерську контору. В основному успіх гравців пов’язаний з відмінним знанням правил гри, з помірним азартом, везінням і величезним бажанням виграти велику суму.

Стабільно вигравати на ставках на спорт можна. Для цього потрібно взяти лінію, провести невеликий її аналіз і зробити ставку в одному з пунктів прийому ставок (або в онлайн-конторі). І вам обов’язково пощастить! Причому в залежності від вашого везіння, ви можете опинитися у виграші велику кількість разів поспіль, і хоча звичайно бувають і невдачі, але при невеликій частці фарту, і старанному вивченні лінії і статистики можна звести їх до мінімуму. В кінцевому підсумку все це призведе до того, що кількість виграних грошей буде постійно перевищувати кількість програних, і ви завжди будете в плюсі.
Виходячи з цього, можна точно стверджувати, що на ставках заробляють не тільки досвідчені гравці, а й новачки.

Що потрібно для того, щоб виграти на ставках?
Щоб обіграти букмекерську контору потрібно дотримуватися трьох основних правил:

1) Вивчайте статистику
Взявши лінію, ви повинні зайнятися вивченням турнірних таблиць, нинішніх форм команд, окремих футболістів. Запам’ятайте, що будь-які відомості можуть вплинути на кінцевий результат поєдинку. І не знання, наприклад, того, що один з основних гравців команди не візьме участі в наступному поєдинку через травму або дискваліфікацію, може привести до того, що поставлені гроші будуть програні.
Деякі звичайно, люблять просто ставити на явного фаворита (тобто на відомі всім Мілан, Барселону або Манчестер Юнайтед у футболі, Федерера, Надаля або Джоковича в тенісі і т.д.). Але якщо ви серйозно задастеся вивченням питання, як обіграти букмекерську контору, то зрозумієте, що так грати не варто, тому не потрібно відмовлятися від вивчення статистики. Не забувайте, що для того, щоб виграти у букмекерів, ви повинні ставити на фаворитів лише в тому випадку, якщо ці команди об’єктивно знаходиться в набагато кращій формі, ніж суперник, а для цього просто необхідно знати поточний стан справ і статистичні показники команд.

Дуже багато гравців ставлять на «симпатичні» їм команди, за які вже довгий час хворіють або представляють їх рідну країну, і сидячи з друзями в одному з спортбарів за кілька годин обіграють букмекерську контору виграючи велику грошову суму. Але не забудьте попередньо проаналізувати ситуацію у вашій улюбленій команді і якщо реальних шансів на успіх у них не багато, то краще за все ставку не робити. Але якщо ви впевнені в позитивному результаті, то це може стати саме тим випадком, коли ваша команда крім позитивних емоцій зможе принести солідну фінансову прибуток.

хто обіграє букмекерів?

2) Використовуйте грамотну стратегію
Ви повинні серйозно обміркувати стратегію ставок, якій ви будите чітко слідувати, а також свої фінансові можливості, тобто зайнятися питанням грамотного розподілу грошових коштів (стартового капіталу). Ви повинні чітко уявляти як ви будите грати, яким чином розподілятимуться виграні вами гроші (виводитимуться або вкладатися в подальшу гру і т.п).

На просторах інтернету ви без праці відшукайте опис всіх основних стратегій для ставок на спорт (критерій Келлі, відсоток від банку, фіксований прибуток, «наздоганяння» і т.д.), кожна з яких докладно описує як обіграти букмекерську контору і стабільно отримувати прибуток від гри. На цю тему написано велику кількість статей і книг, тому ви зможете підібрати саме ту систему, яка буде приносити прибуток саме вам.

3) Ведіть облік ставок
Ви обов’язково повинні вести облік зроблених вами ставок, ставити перед собою певні перспективні цілі, чітко дотримуватися їх і найголовніше в разі великих виграшів ніколи не втрачати голови. У разі невдач ви не повинні впадати у відчай і продовжувати слідувати своїй системі до кінця і удача вам обов’язково посміхнеться.

Говорячи про те як обіграти букмекерську контору потрібно відзначити, що успіху в ставках на спорт домагаються в основному люди люблять спорт, азарт, ризик. Все це в сукупності з правильно підібраною стратегією і певними знаннями дозволить з легкістю вигравати у букмекерів величезні гроші.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *