Як розрахувати результат футбольного матчу

Мабуть, важко придумати більш просту і більш поширену ігрову стратегію в букмекерській конторі, ніж стратегія результат матчу. Адже саме вона при грамотно організованій грі цілком може дозволити мати стабільний прибуток, навіть при тому, що ставки будуть не завжди вигравати.

Природно, що точно передбачити результат матчу досить важко. Так як вгадати результат матчу? Багато гравців довгими годинами складають свій прогноз результату матчу, інші піддаються імпульсу і сподіваються на удачу. Також можна купувати ставки на результат матчу на спеціалізованих сайтах, які займаються продажем прогнозів. Це дозволить істотно заощадити час, але не слід забувати про те, що по-справжньому якісні прогнози стоять хороших грошей, адже щоб розрахувати результат матчу потрібно не мало потрудитися. Тому необхідно вирішити для себе чи планований виграш окупати всі витрати пов’язані з самою ставкою і покупкою прогнозу.

Стратегія результат матчу дуже часто застосовується гравцями, які вже давно сперечаються на кого краще ставити — на явних фаворитів або на аутсайдерів, на яких дають високі коефіцієнти. Досвідчені гравці знають, що постійно ставити на невеликі коефіцієнти — 1,1-1,3 немає ніякого сенсу, так як це неминуче призведе до банкрутства гравця або до істотної втрати ним банку. За статистичними даними такі матчі завершуються на користь фаворитів лише в 70% випадків, а це значить, що при середньому коефіцієнті 1,2 і фіксованою ставкою 100 доларів гравець отримає збиток в 1600 доларів (10000 (витрати) — 8400 (виграш)).

Неважко порахувати, що при ставці на непрограш або перемогу (в матчах з двома наслідками) аутсайдерів при середньому коефіцієнті 3,5 гравець в аналогічних випадках отримає чистий прибуток в 500 доларів (10000 (витрати) — 10500 (виграш)). Також при таких ставках можна застосувати одну з прогресивних стратегій ( «наздоганяння», Мартингейл), тоді виграші можуть значно збільшитися.

Як правило, гравці вважають за краще вгадувати результат футбольних матчів, так як з цього виду спорту можна знайти безліч корисної інформації, а центральні матчі різних чемпіонатів щодня транслюються телевізійними каналами.

Ставки на результат матчу в футболі — це перемога чи непрограш однієї з команд, нічия або результат 12 — нічиї не буде. Стратегія результат матчу в даному випадку може застосовуватися в такий спосіб. Можна включити кількох випадків в експрес, проте багато гравців знають, що він нечасто приносить прибуток, так як вгадати відразу кілька подій досить складно і дуже часто трапляється, що один результат із загального набору випадків не збігається і експрес програє.

Тому краще всього використовувати замість експреса систему, наприклад, 3 з 4. При правильному підборі коефіцієнтів це дозволить отримати прибуток навіть при одному неправильно вгадав результати.

Стратегія результат матчу також знаходить застосування в модифікованої системі, яка носить назву «класичної». Застосовується вона в тому випадку, коли гравець, вибравши для ставки три матчі, впевнений у своєму виборі щодо їх переможців, але вирішує перестрахуватися і поставити на один нічийний результат. Для цього потрібно скласти чотири експреса:

  • перемога 1, перемога 1, перемога 1;
  • перемога 1, перемога 1, нічия;
  • перемога 1, нічия, перемога 1;
  • нічия; перемога 1; перемога 1

За умови, що мінімальний коефіцієнт на кожен з них не буде менше 4,0 гравець вийде на чистий прибуток.

Стратегія результат матчу — це той вид гри в букмекерській конторі, з якого починали свою кар’єру більшість любителів ставок на спорт. І в цьому немає нічого дивного, адже простота і зручність робить її ідеальною для новачків, а професійних капери нерідко зізнаються, що заробили на ній чималі грошові суми.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *