Стратегія ставок: Горизонтальний експрес

Кожен новий гравець, який тільки вступив на «стежку гри», для досягнення поставленої мети, тобто виграшу, буде використовувати всі відомі стратегії ставок. Після цього гравець починає розуміти, що більшість методів, стратегій не підходять для виграшу. На думку деяких Беттери існує тільки два ефективних виграшних варіанти: ставка за принципом «випадковий» експрес (з безумно високим коефіцієнтом) або грамотний флет (на довгій дистанції). Якщо з першою категорією гравців, яких «на старті кар’єри» затягують звичайні ставки-експрес, все зрозуміло, то друга категорія заслуговує на увагу і вимагає детального аналізу.

Експрес-ставки і флет

Якщо гравець вибирає стратегію гри флет, то він зіткнеться з ситуацією, коли:

  1. Граючи Флет з маленьким відсотком початкового банку, коефіцієнт при цьому на вбрання спортивна подія досить маленький. Тому такий варіант не вписується в базовий набір стратегій.
  2. Граючи Флет, використовуючи стратегії мінімальних експресів з декількома подіями по 1,05 — 1,3. Але проблема полягає в тому, що на даний момент таких подій немає в принципі або ж дана подія є, але воно тільки одне, а необхідно кілька.
  3. Виникає бажання включити в наданий експрес якась подія, але, як виявляється, дана подія суперечить правилам даного грального закладу, і тому така подія залишається «за бортом».
  4. У грі на експресах завжди присутній непростий вибір. Виходить, що в одній конторі в експресі коефіцієнти на одні й ті ж події високі, а на інші — низькі. А в іншій же букмекерській конторі все абсолютно навпаки. Як тоді бути?

Якщо гравець опинявся хоча б раз в такій ситуації, то він чинив так:

  1. Ставив по-любому, хоча внутрішній голос підказував, що цього робити не треба, тут маленькі коефіцієнти, відхилення від стратегії і так далі. Може бути гравець і вигравав, але рано чи пізно все одно він зазнавав поразки.
  2. В експрес-ставку Ви «добирали» кілька підозрілих, сумнівних подій, і, як правило, це були ті події, які важко було спрогнозувати або ж вони самі по собі були незрозумілі. Наприклад, «другий гол головою — ні», «рахунок 5 — 2 — немає». Прикро те, що найчастіше саме такі подія не грали, а основні події вигравали. Ну і навіщо тоді потрібні ці додаткові (сумнівні) події?
  3. Не можна зносити свої події в експрес, тоді тільки один вихід — не ставити в принципі.
  4. Гравець робив свої прогнози цими подіями НЕ експресом, а ордінарамі.

Але навіть якщо гравець і вигравав, то сумніви його мучили постійно. Адже чому коефіцієнт був мною неграмотно використаний або чому не поставив на цю ставку більше грошей і так далі. Але цього могло б і не бути, якби гравець грав стратегією «горизонтальний експрес».

Горизонтальний експрес

Що значить «горизонтальний експрес»?

Ви чули, що таке горизонтальний експрес? Якщо Ви чули, що тут щось ставок «ва-банк», то це абсолютний дурниця. Запам’ятайте, що слова «ва-банк» немає в професійному беттінг, і дана стратегія є безпосередньо спортивної стратегією, а не методом управління власним капіталом.

Спробуємо досить стисло розповісти про горизонтальному експресі.

Стартовий банк гравець розбиває на кілька фіксованих сум. Ці суми можуть бути, як рівні, так і нерівні. Є, правда, одна умова, що максимальна сума не повинна перевищувати мінімальну суму більше, ніж в три рази. Наприклад, гравець має в своєму розпорядженні 100 рублів. Тоді він може розбити цю суму на такі частини: 30, 30, 30, 10, а 40, 40, 10, 10 вже розбити не може, так як різниця між мінімумом і максимумом становить не 3, а 4 Оптимально приймати за мінімальне значення суму рівну 1 — 3% від банку.

Кожна з цих сум проставляється ординаром на певний подія. Якщо прогноз збувся, то загальна сума виграшу, включаючи початкову ставку, перестрибує на таку обставину. В цьому і полягає вся суть даної стратегії. Суть виходить в тому, що гравець набирає експрес-ставку, яка начебто розтягнута в часі, тобто події в даному експресі можуть гратися не в один, а в кілька днів. У разі програшу ставки, гравець починає новий експрес на ту суму грошей, з якої починався попередній.

Після певної кількості доконаних подій (тобто ступенів горизонтального експреса) процес закінчується і відразу ж починається заново. Кожен гравець сам визначає для себе кількість ступенів. Оптимальна кількість ступенів становить 2 — 3 для коефіцієнтів більше 1,5 і для мінімальних коефіцієнтів — 4 — 5.

Коли всі заплановані ступені закінчуються, то гравець проводить зняття 50% прибутку і формує потім нові щаблі. Припустимо, на даному етапі банк вже не такий великий, як був раніше, але зате ступені обчислюються у відсотках від початкового банку. Але якщо існує прибуток, то гравець може, як і збільшити суму на кожну початкову щабель, так і залишити її недоторканою. Це залежить тільки від самого гравця.

Плюси горизонтального експреса.

Горизонтальний експрес — це стратегія, яка підходить для банків будь-яких розмірів, навіть не дуже великих. Так само можна ставити на такі події, які заборонені правилами якоїсь контори.

Тут немає ніяких зобов’язань перед конторою, тобто гравець може ставити в тих букмекерських конторах, в яких є оптимальні або більш підходящі для гравця коефіцієнти. А це в майбутньому призведе до непоганого виграшу.

Горизонтальний експрес може складатися з подій, які відбуваються не в один ігровий день, а в кілька ігрових днів. Це вигідно в тих випадках, коли в лінії на даний період часу є тільки одне «нормальне» подія, і Ви хочете дана подія використовувати в експресі, не бажаючи при цьому «псувати» ставку сумнівним прогнозом.

В кінцевому підсумку ми прийшли до наступного: кожен гравець може використовувати в своїй грі стратегію горизонтальний експрес. Дана стратегія практично не має нічого спільного зі звичайними «експрес-ставками» і зібрала в собі все найбільш кращі фрагменти флет, найкращі рекомендації з правильного управління банком і мінімізації всіх видів ризику.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *