Стратегія ставок на спорт «Лесенка»

«Драбинка» — це проста стратегія ставок, використовувати яку може кожен. Для цього не потрібно нічого розраховувати по складним триповерховим формулами, не потрібно дуже добре розбиратися в ставках, не потрібно цілодобово моніторити інтернет в пошуках хороших ставок. Проте, ця стратегія дозволяє реалізувати мрію кожного гравця — зірвати величезний куш, ризикнувши зовсім мізерними грошима. Розповідаємо докладніше.

Переглядаючи лінію на футбол, ви напевно часто знаходите події, ймовірність яких майже 100%. Залізобетон. Але і дають на них, зрозуміло, дуже низькі коефіцієнти — наприклад, 1.10. Щоб заробити хоч щось з такого коефіцієнта, потрібно поставити дуже багато грошей, а цей варіант нам нецікавий. Ми хочемо поставити мало, а виграти багато.

Ось, наприклад, я відкрив лінію на сьогодні. Що з коефіцієнтом 1.10 можна знайти?

Росія Ю19 — Фарерські острови Ю19, Ф1 (-1), 1.10
Італія — ​​Азербайджан, П1, 1.10
Польща — Німеччина, Гості заб’ють, 1.10

Список можна продовжувати. Очевидно, що завжди в лінії можна знайти хоча б одне супернадійні подія з коефіцієнтом 1.10. Звичайно, в окремих випадках навіть такі події не проходять — саме тому стратегія і не є безпрограшною. Але в більшості випадків, при грамотному виборі, такі події відбуваються.

Отже, в чому ж полягає стратегія «Драбинка»?

Беремо невелику суму. Наприклад, 100 грн.
Ставимо на коефіцієнт 1.10 (зрозуміло, іноді це буде 1.08, іноді 1.12 — але ми для простоти підрахунків будемо вважати, що завжди ставимо на 1.10).
Ставка проходить. У нас на рахунку вже 110 грн.
На наступний день ставимо все 110 грн на коефіцієнт 1.10.
Ставка проходить. У нас на рахунку 121 грн.
І продовжуємо аналогічні ставки драбинкою щодня. Тобто, ставимо абсолютно весь банк на коефіцієнт 1.10.

Що виходить? Спочатку банк буде рости дуже повільно. Наприклад, через десять днів ваш банк буде складати всього 235 грн. Однак якщо ви зробите серію з 30 проходів поспіль, тобто будете безпомилково вибирати супернадійні ставки протягом місяця, в банку буде вже 1586 грн — майже в 16 разів більше, ніж було спочатку. Якщо грати без осічок два місяці, то виграєте 27680 грн. Три місяці — понад півмільйона грн. І це все з сотні! На три місяці зупинимося — надто вже гарні цифри виходять далі.

Зрозуміло, не все так просто. Події з коефіцієнтами 1.10, на жаль, проходять в більшості випадків, але не завжди. В цьому і вся складність — не помилятися при виборі таких, здавалося б, супернадійних подій. З іншого боку, навряд чи ще якась стратегія дозволить вам підняти півмільйона грн за все з сотні, чи не так?

Втім, цю просту стратегію «Драбинка» можна модіціфіровать.

Спосіб 1. Запустити відразу 5-10 драбинок. Імовірність, що хоча б одна драбинка протримається пару місяців, істотно виросте. Природно, щодня в кожну драбинку треба брати різні події. Наприклад, якщо ви запустите 10 драбинок, у вас буде право на 9 помилок. А помилитися 9 разів з коефіцієнтами 1.10 — це ще треба постаратися.

Спосіб 2. Комбінуємо з наздожене. Запускаємо драбинку, тягнемо 9 днів поспіль, на рахунку 214 грн. Вкладені спочатку 100 грн зберігаємо, а з прибутку в 114 грн запускаємо нову драбинку. Якщо драбинка прожила менше дев’яти днів, запускаємо нову драбинку, але інвестиції вже подвоюємо.

Власне, ось вся суть стратегії. Звичайно, вона досить ризикована, оскільки на практиці навіть з коефіцієнтами 1.10 не все гладко. Хоча якщо запустити відразу кілька драбинок, шанси збільшуються. Особисто я пробував робити ставки драбинкою і в конторі, і «в зошиті», тобто заради інтересу. У конторі одного разу протримався трохи більше місяця (вчасно не зупинився, але заздалегідь вивів трохи більше початкової ставки, тобто трохи виграв), коли ставив заради інтересу, доходив до двох місяців.

Читайте также:

1 комментарий

  1. a138:

    Как ставить на теннис, есть ли прибыльная стратегия ставок на теннис в лайве?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *