Стратегія ставок на футбол «Догон»

Стратегія наздоганяння в ставках — мабуть, найпопулярніша з усіх використовуваних стратегій. Для одних тактика наздоганяння — верх ефективності, для інших — вершина дурості. Розглянемо, що таке наздоганяння в ставках і як правильно його використовувати, щоб грати в плюс.

Класичний наздоганяння

Найпростіший варіант, який прийшов до ставок з казино — це подвоєння ставки після поразки.
Суть проста. Ставимо на коефіцієнти 2+, і якщо ставка не проходить, подвоюємо розмір наступної ставки. наприклад:

1. Спартак грає в гостях з Амкаром. Ставимо 10 $ на перемогу Спартака за 2.00. Спартаку не вдається перемогти, ставка програє.
2. Знаходимо інша подія з коефіцієнтом 2 +. Наприклад, ТБ2.5 в матчі Динамо — Кубань. Подвоюємо ставку, тобто ставимо вже 20 $. Матч закінчується 1: 1, ставка не проходить.
3. Знову подвоюємо ставку. Ставимо вже 40 $ на те, що Зеніт обіграє Терек як мінімум 2 м’ячі, коефіцієнт 2.00. Зеніт виграє 2: 0. Бінго! Ваша ставка проходить, в виграєте 80 $.

Загальний баланс: -10 $ (після першої ставки), потім -30 $ (після другої), потім -70 $ (після третьої), і нарешті + 10 $ (після того, як пройшло третє подія). Разом: ви у виграші на 10 $.

Все просто: ставимо на події з коефіцієнтом не менше 2.00 і завжди подвоюємо ставку після програшу. Граємо до тих пір, поки ставка не пройде. Як тільки ставка пройшла — повертаємося до первісної суми ставки (в даному випадку, 10 $).

Чи ефективна така стратегія?

Думки розходяться. Очевидно, що головне в стратегії наздоганяння — не потрапити в луз-стрик. Наприклад, якщо ви починали зі ставки 25 $, і у вас не пройшло 6 подій поспіль, на сьомий раз вам потрібно ставити вже 1600 $. Не у всіх знайдеться така сума грошей. А бувають випадки, коли навіть у досвідчених Каппера не проходить по 10 подій поспіль з коефіцієнтом 2 +.

Події з коефіцієнтом 2.00 можна порівняти з грою в монетку. Спробуйте підкинути монетку 100 раз, і ви переконаєтеся, що у вас буде хоча б одна-дві серії з 6-7 (а то і більше) орлів (або решек) поспіль.
Таким чином, дуже важливо розраховувати банкролл на досить велику кількість ітерацій (подвоєння). В іншому випадку є шанс збанкрутувати.

На що ставити дожену?

Найчастіше Наздоганянням ставлять на тотали. Наприклад, беруть якусь конкретну команду і ставлять на ТБ2.5 у всіх матчах поспіль (зрозуміло, якщо на ТБ2.5 в її матчах дають більше 2.00). Рано чи пізно ТБ2.5 пройде. Інша справа, що іноді цього ТБ2.5 доводиться чекати по 10-12 турів, і не у всіх вистачить грошей, щоб витримати таку кількість ітерацій. Коли цей ТБ2.5 нарешті пройде, ви ризикуєте в цей час вже ходити по двору в пошуках порожньої склотари.

М’який наздоганяння

Можна зменшити ризики, ставлячи Наздоганянням на події з коефіцієнтом менше 2.00. Для того, щоб розрахувати суму ставки, потрібно використовувати формулу:

S = (W + Sn) / (K-1), де
K — коефіцієнт на ваше подія
Sn — сума, яку ви вже програли з початку наздоганяння
W — сума грошей, яку ви хочете виграти

Наприклад, ви хочете поставити на подію з коефіцієнтом 1.65. З початку наздоганяння ви програли вже 45 $. Ви хочете виграти 60 $. В такому випадку, сума ставки повинна скласти:

S = (60 + 45) / (1.65 — 1) = 161.5 $

Поставивши 161.5 $ на цю подію, ви виграєте 60 $, якщо воно пройде. Якщо не пройде, то ви зможете розрахувати потрібну суму наступної ставки по тій же формулі.

М’який наздоганяння надійніше класичного лише тим, що коефіцієнти тут нижче, отже і ітерацій робити доведеться менше. Теоретично. На практиці, очевидно, можна промахнутися 5-6 разів поспіль навіть з коефіцієнтами нижче 2.00.

Існують і інші різновиди наздоганяння, про них — в наступних матеріалах. Отже, резюмуємо сказане вище:

  1. Граючи класичним наздожене, потрібно завжди подвоювати суму ставки в разі поразки доти, поки подія не пройде. При цьому коефіцієнти повинні бути не менше 2.00.
  2. Важливо розрахувати банкролл на велику кількість ітерацій, тому що є ризик, що ваші ставки Наздоганянням не проходитимуть кілька разів поспіль.
  3. Грати Наздоганянням слід тільки в перевіреної букмекерській конторі, яка не обмежує суму ставок для тих, хто грає з цієї стратегії. Рекомендуємо William Hill — надійного і перевіреного букмекера зі світовою репутацією. Граючи в ненадійною конторі, ви ризикуєте виявити, що не можете поставити потрібну вам суму грошей на подія, тому що контора встановила для вас ліміт.
  4. М’який наздоганяння надійніше, тому що дозволяє брати події з коефіцієнтами менше 2. Розмір ставки, відповідно до м’якому наздожене, обчислюється за спеціальною формулою.

Відгуки про стратегію наздоганяння від гравців читайте в коментарях до цієї статті.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *