Стратегія ставок на футбольні матчі в режимі Live

Ставки на футбол в онлайн-режимі користуються великою популярністю, особливо під час гри улюбленої команди. З одного боку нічого поганого в бажанні посилити відчуття і заробити немає, але в цьому випадку є ризик не встояти перед емоціями, і, врешті-решт, програти. Будь-які Live-ставки повинні здійснюватися тільки на «холодну голову». Максимальний розрахунок дій є запорукою успіху, в той час як будь-який емоційний порив, включаючи бажання моментально відігратися, призводить до програшу.

Спортивні ставки відрізняються непередбачуваністю, а вже ставки в режимі реального часу тим більше. Від поразки не застраховані навіть гранди. Тому в процесі гри необхідно дотримуватися кількох основних правил, що дозволяють, в кінцевому рахунку, розраховувати на успіх у протистоянні з букмекерською конторою.

Перш, ніж звернутися до стратегій в Live-ставки на футбол необхідно згадати про декілька простих правилах, які є основою успішної гри будь-якого гравця на спортивних ставках.

  1. Обов’язковий послідовний підхід до вивчення статистики майбутніх матчів, при цьому робити його варто на основі декількох доступних джерел інформації з обов’язковим аналізом отриманих відомостей.
  2. Не варто поспішати з висновками. Футбол гра, в якій значна кількість голів забивається на останніх хвилинах, і ситуація на полі може кардинально змінитися. Варто правильно прогнозувати можливість зміни рахунку в матчі з урахуванням фактичної ситуації на полі.
  3. Найкраще битися об заклад на забиті м’ячі в матчі з параметром 0,5. В такому випадку грає будь-який гол, незалежно від воріт, в які він влетів.

Основа стратегії при грі на футбольних Live-ставки

  1. У спортивних прогнозах зайвий ризик ніколи не приносив успіху, тому варто максимально уважно підходити до процесу організації ставки, особливо в умовах мінливої ​​обстановки і ігрових коефіцієнтів, властивих для онлайн-ставок. Для досягнення успіху слід дотримуватися виробленої роками стратегії live-ігри на футбольних матчах.
  2. Основна мета гри в букмекерських конторах полягає в фінансовому збагаченні, але не варто відразу розкидатися значними сумами. Розмір ставки повинен становити не більше 5% від наявного банку. Практика показує, що більш великі ставки стають джерелом фінансового краху.
  3. Спостерігайте за часом матчу. Оптимальним часом для ставок тотал більше 1,5 є 30-я хвилина, за умови, що рахунок у зустрічі ще 0: 0. Якщо ж робити ставки на те, що буде забитий ще один гол, то робити подібні ставки варто не пізніше 65-ї хвилини. В іншому випадку ймовірність програшу істотно збільшується.
  4. Постійно відстежуйте ігрові коефіцієнти. У швидко мінливій обстановці коефіцієнти змінюються дуже швидко. Оптимальними є коефіцієнти на рівні 2, але отримати їх вдається не завжди. Мінімальним доступним показником є ​​ставки на рівні 1,65. У той же час в деяких випадках ефективними виявляються і ставки в 1,55. Головне оперативно і виважено приймати рішення при появі реально вигідних пропозицій.
  5. Враховуйте психологію суперників. При перевазі однієї з команд в один м’яч ймовірність забитого гола підвищена, так як одна з команд прагне всіма силами відігратися, а друга має можливості підловити її на контратаці.

Ці здавалося б прості стратегії гри в Live-ставки на футбол в результаті дозволяють отримати позитивний підсумковий результат і заробити непогані гроші. І ще одне. Ніколи не намагайтеся відігратися в тому ж матчі, де вже програли. Подібний підхід загрожує підвищеними ризиками, і дуже рідко виправдовується.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *