Стратегія ставок на жовті картки

Ставки на жовті картки роблю вже кілька сезонів. І в міру накопичення досвіду все рідше і рідше ставлю на інші результати. З наступного сезону сконцентруюся тільки на ЖК — недооціненому, на мій погляд, вигляді ставок.

Відразу скажу: це не безпрограшна стратегія ставок на жовті картки! Я просто поділюся досвідом, накопиченим мною за кілька років ставок на ЖК. А безпрограшних систем не існує. Я шукав 🙂 Все, що потрапляло на очі — п’янкий марення. Особливо в платних джерелах. У безкоштовних траплялися слушні думки, але рідко. В основному — несусветіца від людей, ніколи не грали на живі гроші.

Як вигравати, ставлячи на жовті картки? Виділю основні аспекти, які необхідно враховувати.

1. Арбітри

Спочатку я велику увагу приділяв командам, але поступово виявив, що немає особливої ​​різниці, хто грає. Набагато важливіше — хто судить. Якщо суддя — невиправний любитель показувати картки, то він знайде до чого причепитися навіть в найкоректнішому матчі. Тому починати аналіз завжди треба з статистики арбітра, призначеного на матч. Знайти статистику, думаю, для вас не проблема.

Важливий момент. Припустимо, ви ставите на ЖК ТБ3.5. Якщо арбітр показує, в середньому, 5 ЖК за матч, це ще нічого не означає. Можливо, він зазвичай показує 2-3 ЖК, але в якомусь окремому матчі був змушений показати 12. Тому статистика спотворилася. Потрібно рахувати кількість проходів потрібного тотала. Ставите на ТБ3.5 — вважайте, скільки разів в процентному співвідношенні пройшов саме ТБ3.5. Якщо прохід вище 50%, а кеф близько двійки, можна розглядати.

У кожному чемпіонаті у мене є свої «улюбленці» для ставок на ТБ і ТМ жовтих карток. Всі вони перевірені часом і зазвичай мене не підводять:
стратегія на жовті картки
Рекомендую і вам завести подібні списки «любимчиків». Сильно полегшить аналіз матчів і пошук ставок.

На єврокубки не ставлю, хоча пробував. Не вийшло.

2. Гравці

ЖК отримують конкретні футболісти, а не команди, тому і аналізувати потрібно ігровий стиль окремих футболістів, а не всієї команди. Для цього, правда, бажано дивитися матчі.

У кожній лізі є 10-20 «термінаторів», які грають дуже грубо і тому отримують багато карток. Якщо в команді є «термінатор» — це добре для ТБ, якщо його немає в принципі або він дискваліфікований — це добре для ТМ.

Феліпе Мело, Колбек, Кларк, Лукас Лейва, Де Россі, Берарді, Бешич, Чемберс, Мейсон, Фламіні, Тетті, Іборра, Граніт Джака, Луїс Густаво, Ітурра, Маурісіо, Кулібалі, Пінці, Беналуан, Лангкамп, Замбрано Штіндль, Кабай , Іванович, Каттермол, Адам, Макклін, Матіч, Фрітц, Канкава, Фуего і мій улюблений Віктор Санчес — кого згадав навскидку. Або грубіяни і провокатори, або психічно неврівноважені, або «ланцюгові пси» по амплуа.
Ще з досвіду: чим більше на поле темношкірих і балканців, тим краще для ТБ. Темношкірі звикли використовувати грубу фізичну силу, а балканці — майстри провокацій і неспортивних трюків.

3. Команди

Є міф, що аутсайдери отримують більше карток, ніж топ-клуби. Повна нісенітниця. Відкрийте статистику будь-якого чемпіонату і переконайтеся.

Особисто я зв’язку між рівнем команди і кількістю карток за кілька років так і не вловив. Ймовірно, її немає. Тому на загальнокомандну дисциплінарну статистику особисто я уваги не звертаю ніякого.

Конкретний приклад. У сезоні 2014/15 Сток був однією з найбільш верхових команд АПЛ за картками. У сезоні 2015/16 за кількістю ЖК він четвертий з кінця (за станом на кінець першого кола). Тренер не змінився, гравці майже ті ж, а з верхової команди перетворилися в низову. Та ж історія з італійським Дженоа.

4. Попередні тури

Найважливіший елемент моєї стратегії. Я завжди дивлюся, скільки ЖК арбітри показали в 2-3 попередніх турах. Якщо кілька разів поспіль показали більше звичайного, то в найближчих турах обов’язково будуть пітьми. Якщо останнім часом карток було мало, чекай ТБ.

Можна припустити, що у арбітрів є щось на зразок «норми». Наприклад, 3-4 картки за матч. І тому вони, щоб не втрачати репутацію, тримаються цієї норми. У попередніх матчах роздав цілу колоду карток — значить, треба стримати запал, а то подумають, що ти неадекватний.

Можливо, це просто дисперсія. Так чи інакше, я завжди звертаю увагу на статистику попередніх турів (як по всіх матчів, так і по конкретному арбітру), і мені це допомагає. Наприклад, якщо низової арбітр в двох матчах поспіль дав набагато більше ЖК, ніж показує зазвичай, то в третьому матчі можна сміливо вантажити на ТМ за інших сприятливих.

5. Дербі

Ніколи не ставлю на картки в дербі і інших принципових матчах. Причина проста: на ТБ завжди дають занижені коефіцієнти, а на ТМ ставити занадто ризиковано. Чи не фантики все-таки ставимо. Тому просто пропускаю такі матчі, на них світ клином не зійшовся.

6. Гарна БК

Багато контор пропонують принизливі коефіцієнти на картки. Яким би ти не був генієм, якщо на протилежні тотали дають по 1.80, таку маржу ніколи не відіграв. Тому грати потрібно тільки в БК з хорошими коефіцієнтами на картки. Обійдуся без назв, щоб не вважали за рекламу. Ви без зусиль знайдете ці БК, вони популярні.

7. Дистанція

Ставити 50% банку на один матч — це в принципі невиліковна форма кретинізму. Тим більше, коли мова про ставки на ЖК. Будь-якій людині з головою на плечах зрозуміло, що в одному окремо взятому матчі може статися що завгодно (маю на увазі картки). На рівному місці може спалахнути бійка — і плакав твій ТМ.

Тому в ставках на ЖК потрібна дистанція. Особисто я в хороший футбольний вікенд роблю 10-20 ставок. За сезон виходить близько 400-600 ставок. На такій дистанції, якщо робиш все правильно, буде плюс. Робити всього 1-2 ставки в тиждень на ЖК — значить, покластися на удачу, а не на аналіз. Моя стратегія на жовті картки на увазі дистанцію.

Насправді, в ставках на ЖК немає нічого складного. Прогнозуються вони досить легко. На мій погляд, набагато легше, ніж результати або тотали. Ключові аспекти я перерахував. Залишається побажати вам удачі 🙂

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *