Стратегії ставок на футбол: стратегія ставок на нічию

Кількість стратегій у букмекерських ставках — просто величезна. Серед них є категорія, яка відноситься до ставок на певний результат матчу. Одна з найпопулярніших — це стратегія ставок на нічию. В першу чергу, звичайно ж, це відноситься до ставок на футбольні матчі. У цього підходу є велика кількість переваг. Головним з них є той факт, що, як правило, букмекери дають досить високі коефіцієнти на нічийні результати. Крім того формула «ризик — потенційний прибуток» теж є досить вигідною для гравця.

Зупинивши свій вибір на стратегії ставок на нічийні результати в футболі, гравець повинен зібрати якомога більше відомостей, щоб бути в змозі отримувати максимальну вигоду з такого підходу. Перше, що необхідно ретельно вивчити, це — статистика. І мова в даному випадку не йде про статистики окремих команд, але і цілих футбольних ліг. Серед чемпіонатів, де дуже часто можна зустріти нічийні результати, виділяються наступний: Англійська Чемпіон шип, перша і друга ліги аргентинського футболу, іспанська Сегунда, серія B і C Італії, елітні дивізіони Росії і України, а також два перших дивізіону Франції. Рекомендується звертати увагу на ті чемпіонати, в яких дуже низький рівень результативності. Цілком очевидно, що чим менше в турнірі забивають голів, тим більша ймовірність матчу, який закінчиться внічию. До того ж самим популярними нічийними результатами є 1: 1 або 0: 0.

Іншими факторами, що допомагають оцінити ймовірність нічийного результату в певній грі, є стандартні критерії, які використовуються для підготовки до ставки незалежно від того, яку стратегію ви вибрали. Це означає, що потрібно оцінити міць противників, їх календар, і то наскільки оптимальним є їх склади. Нерідко навіть дуже слабкі команди можуть відібрати очки у команд-фаворитів. Вони, звичайно ж, навряд чи можуть розраховувати на переможний результат, але після півтори години гри у своїх воріт, вони можуть домогтися потрібного для себе результату, звівши матч до нічийного результату. Крім цього в розпал матчів на міжнародному рівні топовим командам доводиться грати в дуже напруженому графіку, сто підвищує можливості слабких команд на нічийний, а іноді, навіть переможний результат.

Можна також заощадити свій час, якщо довіритися букмекерських контор. Як правило, коефіцієнти на нічийний результат в поєдинках, де дуже висока ймовірність цього результату, можуть становити приблизно 3.00-3.20 пункту. Безсумнівно, варто пам’ятати про те, що передбачити результат дуже нелегко, і навіть сильні фахівці не завжди з цим справляються. Основний ризик ставок на нічийний результат з невисоким коефіцієнтом (3.00-3.20) полягає в тому, що цей матч є поєдинком між двома рівними командами, і, отже, результат зустрічі може бути абсолютно будь-яким, і вирішальною може бути будь-яка дрібниця.

Якщо говорити про ставки на нічию з високим коефіцієнтом (від 3.40), то в цьому випадку необхідні вагомі підстави, щоб зробити прогноз на те, що лідеру вдасться перемогти в матчі, а його супротивник може в матчі зіграти практично безпомилково.

До числа найпопулярніших стратегій ставок на нічию відноситься система експрес-ставок 2 з 5. Для оцінки її ефективності можна розібрати наступний приклад.

Припустимо, що в нашому розпорядженні є 100 рублів. Ми повинні зробити систему експрес-ставок 2 з 5, а іменно10 ставок по 10 рублів, для того, щоб покрити всі можливі варіанти для 5-ти різних подій. Список подій може мати наступний вигляд:

Необхідно, щоб експреси представляли собою пари спортивних подій у всіх своїх можливих варіантах:

Для гарантованого отримання прибутку або хоча б для того, щоб уникнути сильного догляду в мінус, необхідно, що дві ставки з п’яти були виграшними. Тобто в двох матчах з п’яти був зафіксований нічийний результат. В цьому випадку, незалежно від того, що за матчі це будуть, мінімальна сума виграшу складе 99,2 рубля, тобто, це практично така сума, яка і була поставлена. У слуяае, якщо нічия буде зафіксована в трьох матчах відразу, то потенційний виграш перевищить зроблену ставку приблизно в три рази.

Крім того, варто пам’ятати, що якщо тільки один з п’яти поєдинків закінчиться внічию, то гравець втратить всі гроші. Також необхідно мати на увазі комісії букмекерських контор.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *