ТОП-3 СТРАТЕГІЇ СТАВОК НА БАСКЕТБОЛ

Баскетбол відноситься до числа найбільш динамічних видів спорту. Стабільно пророкувати результат баскетбольних матчів протягом тривалої дистанції здатні тільки справжні професіонали, тому пересічному гравцеві, який вважає за краще баскетбол в якості основного виду спорту для ставок, впору розраховувати лише на короткострокову удачу. Але хаос і безсистемність укладаються парі — вірний шлях до банкрутства. У зв’язку з цим кожен беттор в певний момент часу починає замислюватися про використання стратегії (більш детальніше тут).

Інтернет рясніє всілякими пропозиціями, серед яких зустрічаються навіть окремі методики, що гарантують 100% -ву ймовірність проходу. Подібні заяви, як правило, супроводжуються чималою цінником, суму якого необхідно сплатити, щоб отримати жаданий алгоритм ставок. Поспішаємо розвіяти казковий ореол — ймовірність в 100 або хоча б 95% не може демонструвати жодна з відомих історії стратегій. Більш того, ми рекомендуємо ігнорувати будь-які пропозиції, за які «автор» вимагає грошей. За подібними оголошеннями криються звичайні шахраї, старання яких розраховані на спраглих легкої наживи.

Кращі стратегії для ставок на баскетбол

Де ж тоді брати стабільно працюючі і ефективні методики ставок для баскетболу? Спеціально для користувачів Bestbksites команда експертів сайту підібрала три найбільш популярні і працездатні стратегії, вартість яких дорівнює … нулю. Не плутайте вартість з цінністю, мається на увазі, що дані алгоритми поширюються абсолютно безкоштовно.

ТОП-3 стратегії для ставок на баскетбол

Ми навмисне не стали розподіляти місця в рейтингу, який сенс розставляти претендентів в певному порядку, якщо вони в рівній мірі хороші. Зручність і комфорт в ставках — суто індивідуальне поняття, тому пропонуємо по черзі випробувати кожен алгоритм і досвідченим шляхом визначити оптимальний.

Для гри по стратегіям на баскетболі вам знадобиться надійний букмекер з розгорнутою лінією і докладної розписом ставок. Додаткова вимога — високі ліміти за ставками, оскільки при використанні «наздожене» велика ймовірність істотного збільшення проставляють сум. Щоб не помилитися у виборі і знайти букмекера з гідною репутацією, ми рекомендуємо скористатися «Народним рейтингом букмекерів», результати голосування якого доступні в правій частині сторінки сайту.

Ставка на перемогу аутсайдера в чверті

Баскетбольний матч складається з чотирьох чвертей, але результат кожної складової не позначається на результаті гри в цілому. Тому фавориту немає необхідності перемагати протягом кожного відрізка. Як мінімум одна чверть в матчі залишається за аутсайдером, коефіцієнт на перемогу якого за умови правильного вибору поєдинку становить 2,2-2,5, що оптимально для гри із застосуванням фінансової стратегії «Наздоганяння».

Від гравця потрібно на регулярній основі виконувати одну і ту ж послідовність дій:

 1. Вибираємо відповідний матч між лідером і аутсайдером з діапазоном коефіцієнтів на підсумкову перемогу лідера в межах 1,3-1,7. У прематче букмекерські контори дають ставки тільки на результат першої чверті, тому орієнтуватися потрібно і на них.
 2. Для прикладу розглянемо майбутню гру «Денвер Наггетс» — «Юта Джаз». У ролі фаворитів протистояння — гості, тому нас цікавлять ставки на «Денвер». Лінія букмекерської контори 888.ru дає можливість поставити на їх перемогу в першій чверті з нульовою форою за коефіцієнт 2,17.стратегіі ставок на баскетбол
 3. Ставимо на перемогу (або нульову фору, в залежності від букмекера) аутсайдера в першій чверті. Відповідно до правил «наздожене», початкова сума ставки не повинна бути занадто великою, в іншому випадку розміру банку може не вистачити на весь ланцюжок.
 4. У разі виграшу в першій же чверті відразу закриваємо цикл і не розглядаємо результат подальших чвертей в цій грі, переходячи до наступного з попередньо відібраних поєдинків.
 5. У разі програшу наздоганяємо потрібний результат у 2-4 чвертях. У разі послідовного програшу аутсайдером двох періодів поспіль, коефіцієнт на його перемогу буде планомірно зростати, що полегшує наздоганяння.
 6. Продовжуємо нарощувати суму кожної наступної ставки до настання виграшу. Програвши у всіх чвертях одного матчу, переходимо до наступного.

Статистика показує, що два матчі поспіль, коли аутсайдери програють в кожній з чвертей, трапляються вкрай рідко, тому гравець цілком може розраховувати на успішний результат циклу тривалістю в вісім ставок.

Стратегія ставок на тотал по чвертях

Цей різновид стратегії на баскетбол змушує гравця провести трохи більше часу за вивченням статистики, оскільки необхідна більш ємна інформація, ніж букмекерські коефіцієнти. Перша-ліпша гра не підходить для використання, оскільки команди повинні демонструвати нестабільну результативність протягом матчу, тобто чергувати тотал більше і тотал менше по чвертях.

Перед стартом необхідно визначитися з варіантом результату для ставок. Цей вибір заснований на суто особисті уподобання і не має ніякого практичного сенсу, але повинен бути постійним протягом матчу. Для практичного прикладу приймемо, що ставки по чвертях будуть на тотал більше.

Подальші кроки по стратегії виглядають наступним чином:

 1. З майбутніх матчів дня відбираємо ті, в яких зустрічаються команди, які демонструють нестабільну результативність по чвертях протягом 4-5 останніх матчів.
 2. Дивимося розпис матчу в букмекерській конторі, порівнюємо базове значення тотала на першу чверть з останніми результатами суперників. Визначаємо доцільність використання стратегії для обраної гри.
 3. Ставимо на тотал більше в першій чверті (вибираємо саме базове значення тотала).
 4. У разі виграшу ставимо суму, аналогічну початкової, на тотал більше другій чверті і так далі.
 5. При програші перераховуємо суму ставки таким чином, щоб відіграти первинну ставку і отримати прибуток.
 6. Повторюємо дії до досягнення позитивного результату.

Аналіз статистики дозволяє зробити висновок про те, що матчі, в яких базовий тотал не пробиває в жодній з чвертей, в баскетболі зустрічаються вкрай рідко, тому ми також маємо право розраховувати на максимальну тривалість циклу стратегії в 8 ставок.

Чет / непарне по тоталом в чверті

Докладний розбір стратегії «Чет / непарне» читайте у відповідній статті на нашому сайті. Стосовно конкретно до баскетболу і четвертним Тоталь ця стратегія входить в число кращих. Суть її дуже проста і не вимагає копіткого вивчення статистики. Імовірність того, що сума очок в партії буде парною або непарною завжди становить 50% на 50% — це твердження і становить основну частину теорії методу.

стратегії ставок на баскетбол

Відповідно до правил стратегій «Чет / непарне» і «Наздоганяння», гравцеві необхідно слідувати за встановленим алгоритмом дій:

Визначитися з необхідним значенням, вибрати на що ставити — чет чи непарне.
Відкрити лінію букмекерської контори з розділом ставок на баскетбол.
Вибрати матч, для якого дають ставки на чет / непарне тотала по чвертях.
Визначитися з сумою ставки, розрахувавши її таким чином, щоб грошей в банку вистачило на 8-10 догонів.
Поставити на обраний варіант результату в першій партії.
Після виграшу (незалежно від чверті, в якій він настав) переходити до наступного матчу.
Після кожного програшу перерахувати суму наступної ставки таким чином, щоб відіграти програне раніше і отримати прибуток.

Наші рекомендації по додаткову страховку при грі зі стратегії

Кожна з представлених стратегій являє баскетбольний матч, як цикл з чотирьох ставок. Чотири програшу поспіль на одному матчі представляються аномалією, оскільки статистика свідчить про мінімальну кількість подібних протистоянь, коли все чверті закінчувалися на тотал менше, чет, перемогою фаворита або навпаки. Щоб уникнути подібних випадків, ми рекомендуємо використовувати простий прийом — грати по стратегії тільки на іграх тих команд, які відносно недавно зіграли на такий «аномальний» результат.

Дослівно, якщо «Чикаго Буллз» зіграв одну з останніх п’яти зустрічей на тотал менше у всіх партіях, то наступну гру цього клубу варто розглядати в якості основного кандидата для ставок по стратегії «Тотал більше по чвертях». Імовірність повтору подібного результату за нетривалий термін мінімальна, тому із застосуванням такої страховки ризик руйнування при грі по перерахованим стратегіям ставок на баскетбол знижується до 1%.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *