Долгополов — Дарсі: хто зможе швидше адаптуватися до трав’яного покриття?

Долгополов — Дарсі. Прогноз на АТР Хертогенбош 12 червня.
Олександр не дуже успішно діє на трав’яних кортах, але тим не менше він працює над якістю своєї гри. Поступово у нього з’являється певна динаміка в діях. Повинен він продовжувати діяти в подібному ключі і результати прийдуть. Стів — тенісист, який сповідує гостроатакуючий стиль гри, який на траві здатний принести результат.

Олександр Долгополов

Олександр ніяк не може впоратися зі своїми травмами і, як результат, йому не вдається поліпшити своє місце в турнірній таблиці. На даний момент Долгополов знаходиться на 89-й позиції в рейтингу. Він любить і вміє грати на траві, так як у нього в арсеналі є потужна подача, яка допомагає йому ставити перед суперниками складні завдання. Хотілося, щоб українцеві вдалося успішно розпочати сезон на траві.

Стів Дарсі

Стів в цьому сезоні піднявся в рейтингу і закріпився на 38-й позиції. Бельгієць любить і вміє діяти агресивно, але його фізична форма часом викликає цілу масу питань. Хотілося, щоб бельгійцю вдалося досягти значних результатів у цьому році і розкрити свій ігровий потенціал. На траві особливих успіхів Дарсі не добивався, але він буде намагатися дати бій українцеві за рахунок хорошої подачі і упевненої гри зльоту.

Статистика та особисті зустрічі

Між собою тричі зустрічалися тенісисти. Дві перемоги на рахунку Дарсі і один раз сильніше був Долгополов.

Прогноз

Ми вважаємо, що як би не намагався Дарсі, навряд чи у нього будуть реальні шанси, щоб на рівних діяти з Долгополовим. Українець вже помітно поліпшив якість своєї гри і це допоможе Олександру відсвяткувати таку важливу перемогу і зробити крок до наступного раунду.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *