Надаль — Ваврінка: чи зможе Стан відновитися фізично до початку фіналу?

Надаль — Ваврінка. Прогноз на фінал АТР Ролан Гаррос (11.06.2017)
Рафаель приголомшливу гру показує на Ролан Гаррос. Іспанець ще жодного сету не програв на даному мейджорі. Гра Ваврінки в півфіналі залишила двояке враження, так як швейцарець міг легко і впевнено вигравати як перший, так і третій сети в матчі, але через свої помилки змушений був провести п’ятисетовий поєдинок.

Рафаель Надаль

Рафаель впевнено рухається до десятої перемоги на Ролан Гаррос. В цьому році іспанець заслуговує на це як ніколи. Багато ставили на те, що австрієць в півфіналі зможе ускладнити життя «королю грунту», але абсолютно нічого не вийшло у Домініка Тіма. Надаль переміг з рахунком 6-3, 6-4, 6-0. В активі іспанця 21 удар навиліт і 20 невимушених помилок. Рафа чітко діяв в грі на задній лінії і зміг відіграти 7 з 8 брейкпоинтов і тільки один раз програв свою подачу на старті поєдинку.

Стан Ваврінка

Стан в матчі з Енді проявив характер і, починаючи з четвертого сету, зіграв на високому рівні, тим самим показавши, що він відмінно готовий до турніру фізично. З іншого боку, ще одного подібного марафону він може не витримати, а розраховувати на легку перемогу над Надалем — це межа мрій. Ваврінка переміг Маррея з рахунком 6-7, 6-3, 5-7, 7-6, 6-1. 81 удар навиліт виконав швейцарець, допустивши 74 невимушених помилки. 7 з 12 брейкпоинтов відіграв Ваврінка, тим самим п’ять разів програвав свою подачу за матч.

Статистика та особисті зустрічі

Між собою вісімнадцять разів зустрічалися тенісисти. П’ятнадцять перемог на рахунку Рафи і три рази перемагав Ваврінка. Рахунок особистих зустрічей на грунті 6-1 на користь Надаля.

Прогноз

Ми вважаємо, що Рафаель просто не повинен затягувати цей поєдинок, а вже з початку першого сету повинен демонструвати свою перевагу над суперником. Ваврінка спробує дати бій іспанцеві, але навряд чи у нього щось вийде, тому ми граємо перемогу Рафаеля Надаля з урахуванням мінусовій фори.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *