Южний — Коккінакіс: чи зможе Танасі повноцінно повернутися в тур?

Южний — Коккінакіс. Прогноз на АТР Хертогенбош (12.06.2017)
Михайло грає все гірше. Бувають просвіти в його грі, але це відбувається вкрай рідко. Травма спини у росіянина вже хронічна і вона заважає йому діяти на своєму звичайному рівні. Танасі намагається повернутися в тур, але після дворічної перерви зробити це надзвичайно складно. Австралієць начебто подолав наслідки травми, але зробити крок далі йому неймовірно важко.

Михайло Южний

Поки Михайло тримається в першій сотні рейтингу і знаходиться на 86-й позиції. Як тільки він вилетить за межі 100 кращих тенісистів світу, то тоді можна буде задуматися про завершення кар’єри, так як росіянин потім повинен буде проходити кваліфікації на всі великі турніри. На траві Южний ніколи не досягав особливих успіхів і намагався діяти на прийнятному для себе рівні. Хотілося, щоб старт трав’яного сезону для росіянина склався успішно, але для цього потрібно добре подавати.

Танасі Коккінакіс

Танасі на даний момент не потрапляє до рейтингу АТР. Втім, це не дивно, так як він пропустив два сезони через важку травму. Намагається повноцінно повернутися в тур австралієць, та його фізична готовність ще далека від оптимальної, але якість гри помітно зростає. Коккінакіс повинен бути готовий до того, щоб йому буде неймовірно важко зіграти на колишньому рівні, але все можливо, потрібно просто набратися терпіння. Чим раніше Танасі почне контролювати свої емоції, тим простіше йому буде повернутися на свій рівень.

Статистика та особисті зустрічі

Між собою ще ні разу не зустрічалися тенісисти.

Прогноз

Є відчуття, що Коккінакіс зможе здивувати всіх якістю своєї гри на траві. Уже в останньому своєму матчі на грунті з Нісікорі, Танасі діяв на високому рівні, але трохи йому не вистачило, щоб перемогти японця. Ми дозволимо собі піти на певні ризики і зіграємо перемогу австралійця, так як за рахунок хорошої подачі і постійного тиску він здатний обіграти росіянина.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *