Робоче дзеркало 10bet

Якщо раніше Беттери могли вибирати букмекерську контору на свій смак, то зараз вирішальне слово залишається за Роскомнадзором. Наприклад, бк 10bet, більше популярна на Заході, але відкрита і багатьма російськими гравцями, виявилася для останніх заборонена. Офіційний сайт британського букмекера потрапив до лав заборонених ресурсів, тому доступ до нього став обмежений. А Беттери, які намагаються пробитися до своїх ігровим рахунками через дзеркало 10bet, в більшості випадків стикаються з тією ж проблемою.

І нічим особливим ця букмекерська контора не завинив, крім того, що вона не стала приймати чергові зміни в російському законодавстві. Останні, між тим, тепер зобов’язують кожного букмекера, який бажає вести прийом ставок на території РФ (як оффлайн, так і онлайн), отримувати ліцензію і справно платити податки. Британська онтора, однак, в російському ринку виявилася несильно зацікавленої, тому дана вимога просто проігнорувала.

Клієнтам був залишений лише один шанс потрапити на 10бет — дзеркало сайту. Копії офіційного ресурсу сумлінно публікувалися букмекерів на все нових і нових доменних адресах, адже кожне дзеркало «жило» лише до чергової блокування Роскомнадзора. І хоча часта зміна сайтів дратувала багатьох гравців контори, дзеркала принаймні були доступні для пошуку. Зараз же ситуація сильно змінилася: посилання на нові дзеркала букмекера заборонено публікувати у відкритому доступі, так що знайти робоче дзеркало букмекерської контори 10bet не представляється можливим.

Біда в тому, що самі гравці з цією ситуацією вдіяти нічого не можуть: доступ до сайту контори перекривається на рівні провайдера. І багато Беттери знайшли для себе лише єдину можливість продовжувати ставити онлайн — це прийняти нові правила і, як законослухняні громадяни, перейти в легальні букмекерські контори. Адже поки зарубіжний букмекер публікував свої дзеркала, багато контор все ж займалися отриманням ліцензії ФНС. Остання тільки надала їм поваги в очах гравців і послужила гарантом їх платоспроможності.

Букмекерів, які отримали ліцензію ФНС, не так вже й багато, зате їх імена відомі багатьом російським Беттери: це 1хставка, Леон, Ліга Ставок і ряд інших. І якщо 10bet дзеркало в черговий раз підвело і виявилося заблокованим, то гравцеві, ймовірно, варто розглянути легальні і більш надійні альтернативи британському букмекерові.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *