Робоче дзеркало Бетсіті (Betcity)

Кожному Беттери так чи інакше доводилося стикатися з проблемою входу на сайт своєї букмекерської контори. Адже блокування ресурсів, що приймають ставки, стала основним методом боротьби Роскомнадзора з нелегальною діяльністю «онлайнових» букмекерів. Санкцій зазнали багато російських і зарубіжних контори — і вітчизняна Бетсіті теж здавалася в їх числі.

І якщо досвідчені гравці вже знайшли постійне вирішення проблеми у вигляді гарного Анонімайзера, платних VPN-сервісів або старих-добрих плагінів, то їх менше освічені в технічному плані товариші все ще ходять в темряві. Між тим робочий спосіб існує і, більш того, не вимагає від гравця ніяких технічних знань. Спосіб цей полягає в тому, щоб зайти на заблокований сайт контори через дзеркало Бетсіті.

Хто не знає, «дзеркалом» в народі зветься додатковий домен сайту, яким компанія обзаводиться якраз на той випадок, якщо основний ресурс з якоїсь причини стає недоступний. Між тим ніяких відмінностей між дзеркалом і головним сайтом, крім злегка зміненого адреси в пошуковому рядку свого браузера, гравець не побачить. Воно й не дивно: і дзеркало, і офіційний домен компанії використовують одні і ті ж бази даних.

І, звичайно ж, Беттери не доведеться наново реєструватися в букмекерській конторі — зайти в свій аккаунт вдасться прямо через дзеркало сайту Бетсіті. В особистому кабінеті також все залишиться без змін: історія платежів, історія ставок, персональні дані і фінансова інформація нікуди не зникнуть. Адже, повторюся, дзеркало — це той же самий сайт, тільки під іншим доменним ім’ям.

Однак ні для букмекера, ні для гравців дзеркало не є панацеєю — адже нові доменні імена з часом так само обчислюються і вносяться в «чорний список» — реєстр заборонених сайтів. Відповідно, звикати до нового Веб-сайт Топ-дзеркала не варто — в будь-який день його може спіткати доля домену-батька. Саме тому ми постійно моніторимо Мережа на предмет появи нових «запасних» доменів Betcity.

Дзеркало сайту, представлене на цій сторінці, завжди залишається робочим саме з цієї причини. Тому якщо ви більше не хочете з сумом споглядати напис «Запитуваний вами ресурс заблокований», то я рекомендую додати цю сторінку до себе в закладки. Звідси ви завжди зможете за секунди перейти на робоче Betcity дзеркало сайту і насолоджуватися грою без блокувань.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *