Дзеркало Leonbets — працює завжди!

Офшорні букмекерські контори і знаменитий Леонбетс, в тому числі, не так давно зіткнулися з досить суворим рішенням російського уряду: не хочеш платити податки — зникни з рунета. За втілення цього плану в життя взявся Роскомнадзор і тут же заніс всі сайти нелегальних букмекерів в свій чорний список. Для рядових же користувачів і гравців це означало тільки одне: так просто потрапити на сайт бк Леон вони більше не зможуть.

Інтернет-аудиторія, звичайно, тут же відгукнулася обуреної хвилею протестів і видала десятки способів обходу блокувань: від браузерів-анонімайзерів до зміни IP через VPN. Чи не спав і сам букмекер: він зареєстрував ряд додаткових доменних імен, а потім створив на їх основі декілька копій основного сайту. Ці сайти-копії згодом стали називатися дзеркалами, і обхід блокування саме через дзеркало Leonbets став для багатьох Беттери справжньою панацеєю.

Воно й не дивно, адже це так зручно! Гравцеві не доводиться користуватися незвичними браузерами типу Tor і встановлювати на комп’ютер додаткові програми, які часто ще й платні. Все що потрібно — це ввести в адресний рядок браузера домен, під яким знаходиться дзеркало букмекерської контори Леон — і вуаля! А оскільки дзеркала — це точні копії офіційного сайту букмекера, то і реєструватися заново не доводиться: вводиш звичні логін і пароль і потрапляєш в власний ігровий аккаунт. Ну а далі, як душа забажає: або виводиш виграш, або продовжуєш грати.

Втім, і у цього способу є свої мінуси. Роскомнадзор рано чи пізно обчислює сайти, які ведуть прийом ставок онлайн, і знову-таки їх блокує. Ніякої біди це, звичайно, не уявляє, просто доводиться шукати нове дзеркало, яке букмекер розсудливо запускає на зміну заблокованого.

Треба сказати, що цей нескінченний процес може запросто втомити простого гравця: не кожен захоче в паніці шукати чергове дзеркало Леон, щоб перекрити свої ставки, якщо сайт, на якому він сидів до цього, раптово схлопнется.

Є більш просте рішення. Перейти на актуальне дзеркало букмекера ви можете прямо з цієї сторінки. Ми щодня перевіряємо працездатність посилання, тому ви можете бути впевнені, що неодмінно потрапите на бк Леон. Дзеркало сайту є по посиланню вище, і якщо ви не хочете в черговий раз втратити робочу адресу, додайте цю сторінку в закладки браузера.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *