Робоче дзеркало Ліга Ставок

Обхід блокувань букмекерських сайтів вже давно став звичним дією для багатьох Беттери. Адже вносити інтернет-ресурси нелегальних в РФ букмекерських контор, онлайн-казино і покерних румів в свій чорний список Роскомнадзор почав ще кілька років тому. Забавно, але ставити в наземних ППС букмекерської контори Ліга ставок можна до сих пір (чого не скажеш про її сайті) — на офлайнових букмекерів ніякі заборони законодавства не поширюються.

Втім, левова частка Беттери все-таки віддає перевагу ставити онлайн, і, зрозуміло, за ці роки і рядові гравці, і сама Ліга ставок вигадали десятки можливих шляхів обходу блокувань. Мінус більшості з них в тому, що вони вимагають від користувача певної підготовки. Мало того, що Беттер повинен добре орієнтуватися в Мережі і бути технічно підкованим, так у нього ще й має залишитися час для установки додаткового ПЗ.

А як самі знаєте, блокування зазвичай чекають нас в самий невідповідний момент, коли ні часу, ні бажання копатися в Інтернеті немає. Для настільки зайнятих гравців і був придуманий наступний спосіб: потрапити на сайт букмекера допомагає дзеркало Ліга Ставок. Букмекерська контора заздалегідь створює кілька дзеркал на випадок проблем з доступом до основного ресурсу, а потім потихеньку публікує їх в Мережі.

Дзеркалами такі «запасні» сайти називаються тому, що вони являють собою повну копію головного ресурсу — як відображення в дзеркалі. Дзеркало сайту Ліга ставок виглядає точно так само, як і звичний Беттери сайт, правда на місці знайомого доменного імені буде злегка інше. Усередині ж сайту все залишиться до болю знайомим: та ж лінія, кефи, той же ігровий рахунок, фінансова інформація, історія зіграли ставок. В цьому плані гравця не чекають ніякі сюрпризи.

Однак, ведучи букмекерську діяльність через дзеркала, бк Ліга ставок як і раніше порушує законодавство РФ. Саме з цієї причини Роскомнадзор має всі повноваження для блокування і запасних сайтів контори — що він, в общем-то, і успішно втілює в життя. Але ми відстежуємо, які з дзеркал виявилися в чорному списку Роскомнадзора, і воворемя оновлюємо посилання. Тому з цієї сторінки кожен гравець завжди зможе перейти на бк Liga stavok, дзеркало сайту якій опубліковано на початку статті.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *